Прескочи до съдържание

Туристически обувки


Моника

Препоръчани мнения

След пионерките, които си преотстъпвахме с майка ми дълги години, имам само на Bestard - 3 чифта трисезонни и едни зимни.

Първите купих с консултация от планинар и пътешешественик по повод Перу (без трекинг) преди 5 години. Водих ги още градско в Португалия, Рим, Турция, Непал, Бутан, Индия и по връхчета, водопади, мегалити итн. у нас, Македония и Сърбия. Дори едната пуснах по невнимание в буйните води на Урдина река, а тя с бързата реакция на двамата водачи ми я върна... Вече са неугледни и с изтрит грайфер, но не се дават, сега ги водя само за гъби, диви плодове.

 

https://k2outdoor.bg/category/footwear-sandals/

Правят периодични намаления всеки сезон, за което получавам мейл.

 

Няма налично описание.

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако някой има нужда от туристически/ спортни обувки, може да хвърли едно око на Спортдепо, където в момента вървят някакви летни намаления. Аз си взех едни. 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 9 месеца по-късно ...
Виктор Иванов

Вижте, не искам да правя реклама на никого, но искам да Ви успокоя със съвет. От години насам си пазарувам от едни варненски магазини, които си внасят нещата от Унгария. Туристическите обувки от там, които си взимам през 2 години, не защото са се скъсали или нещо им е станало, просто са захабени и вече не изглеждат свежи. Обикалям планини всяка година, - Мусала и Езерата не се пропускат и никога не са ме оставяли. Не е нужно да платите 200 лева, за да имате хубава туристическа обувка. Оставям връзка към техния сайт, ако се сметне за реклама махнете го 

https://obui.bg/

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз си харесах от Амазон,ако ми преведат от Топкешбек парите,тези обувки с доставка 16$.Иначе имаше едни пак толкова скъпи Адидас Терекс,но с доставка 30 $.

От година тренирах с Декатлонски обувки Evadict за 70 лв и навъртях 1500 км ходене,но на дясната отзад мекото се скъса и ми убива,а мрежичката отгоре е доста паянтова и от трънчетата се прокъса.

Screenshot 2023-04-25 at 11-23-32 Amazon.com Salomon Kids' XA Elevate J Trail Running Shoes CHERRY TOMATO_Red Dahlia_Black 13K Trail Running.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 11 месеца по-късно ...

Всеки ден вървя по една пътека с дребен чакъл и като съм с маратонки с дебела и висока подметка ми се изкривява десния крак навътре. Сега ходя с ниска подметка и вече е наред.Усещат се камъчетата все пак.Ето с тези ми си криви петата1627435327_Screenshot2024-04-03at20-52-58Amazon.comASICSMensDYNABLAST2RunningShoes13LakeDrive_HazardGreenRoadRunning.png.451361f026d4f63f992e1576ba936e0c.png

Връзка към мнение
Преди 1 час, dimitrov6 каза:

Всеки ден вървя по една пътека с дребен чакъл и като съм с маратонки с дебела и висока подметка ми се изкривява десния крак навътре. Сега ходя с ниска подметка и вече е наред.Усещат се камъчетата все пак.Ето с тези ми си криви петата1627435327_Screenshot2024-04-03at20-52-58Amazon.comASICSMensDYNABLAST2RunningShoes13LakeDrive_HazardGreenRoadRunning.png.451361f026d4f63f992e1576ba936e0c.png

Тези не са ли женски?

 

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Ние сме доволни от Mammut Sapuen High Gore-Tex и Scarpa Rush 2 Mid GTX. Удобни са за дълги планински преходи.

 

image.png

 

image.png

 

 

Връзка към мнение
преди 10 часа, crazyhorse каза:

Тези не са ли женски?

 

Щом са моя номер и са ми по джоба,няма значение. Сега съм си харесал тези в Амазон

Screenshot 2024-04-04 at 08-14-26 Amazon.com Reebok Unisex Glide Sneaker White_Vector Navy_Radiant Aqua 13 US Men Fashion Sneakers.png

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.