Прескочи до съдържание

Песни за места където сме били


crazyhorse

Препоръчани мнения

  • 1 месец по-късно ...

Тия дни ми е тръгнало любими изпълнители да пускат песни за любими градове 🙂

Ама реших да поизчакам малко след девети, че в тоя форум някои хора все като ощипани реагират...

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...
  • 11 месеца по-късно ...

Търсих друга тема (за песните по месеци), но случайно попаднах тук. Доста е тъжна тази песен, но ще се опитам да се сетя и за други песни от места, на които съм била.

 

Много е интересна темата, много от песните не съм ги чувала. Тъкмо ще си направя един нов плейлист.

 

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
На 11.05.2021 г. в 21:52, master_of_germs каза:

 

Ave Master! Как съм го пропуснала това... 😀

=====

И да не е само спам. Любимата ми испанска област /засега/.

 

 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 8 месеца по-късно ...

Настройвам се за след 10 дни.  Предишния път бях само за няколко часа, но все пак се брои  

We all came out to Montreux On the Lake Geneva shoreline

 

Deep Purple - Smoke on the Water

 

  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към мнение

Още ми е прясно - Кавала 🙂

 

И един много специален поздрав за всички магеланци от една наистина вълнуваща страна - Индия (Раджастан). Винаги се вълнувам, когато я слушам

 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Горещ сингъл, гореща новина! ПАри, пАри като жежките узбекистански пустини!

Вярвате или не, но от днес в единствената double lanlocked country в света се веят пиратски знамена заради любимите ми шотландци ALESTORM...

Ама да ви кажа правичката - закъснели са с пиратските знамена. Защото МАГЕЛАНСКОТО ЗНАМЕ , ехеее, колко пъти и колко съфорумци сме го развявали и снимали в Узбекистан 😉

From Aral Sea to Samarkand...

... Uzbekistan is a pirate land! 😄

 

  • Харесвам 8
  • Смея се 1
Връзка към мнение

През април миналата година при гара Сейнт Панкрас в Лондон  ей тези сладури    предизвикаха усмивки и приятни емоции у мен  /да се разбира: сладки спомени от безметежната ми младост  🙂 /
 

 

А ето и оригинала, който от тогава свързвам с Лондон   🙂

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

И понеже и киргизстанската темичка тия дни се раздвижи, се присетих да се самонадъхам за предстоящото ни лятно турне със Знамето.

Норвежци се опитват пеят на руски насред Киргизстан. Важното е, че не им пука и имат желание. И аз мисля да пробвам, пък не знам, кой ще ми изтърпи фалшивото пеене 😉

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Един пиратски поздрав и за @Topfly

И да си знае, като му направим пиратска/магеланска инвазия по Дунав или езерото Балатон, да е готов с...

Pálinka for everyone 😄

 

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.