Прескочи до съдържание

Самолетен билет до Тенерифе през април (може и май и октомври)


Препоръчани мнения

Споко бе хора. Аз взех билети за 640 евро за четиримата отиване и връщане. Но това са цени без багаж. Азуона работи ще намерим билети. 

Ние отлитаме в събота.

Страхотна цена...

Връзка към коментар

Страхотна цена...

Ами то и сега се намират такива цени, стига да имате желание да опознаете някой и друг град по пътя за Тенерифе и обратно. Милано, Болоня, Пиза, Барселона, че и Лондон даже :)

Връзка към коментар

Намерете ми и на мен за 3ма билети моля,от 27 април до 5 май връщане,резервацията ни е на 29 април до 6 май но трябва да се върнем на 6 май......

 

Вече отговорих ей тук на абсолютно същото запитване, маршрутите са същите, цените са малко по-високи: http://magelanci.com/topic/1687-тенерифе-края-на-април/?p=29902

 

решавайте какво правите и действайте, за тоя период няма да падат, не разчитайте на чудо

Връзка към коментар

Споко бе хора. Аз взех билети за 640 евро за четиримата отиване и връщане. Но това са цени без багаж. Азуона работи ще намерим билети. 

Ние отлитаме в събота.

здравейте, как успяхте толкова евтини билети да намерите? Ние търсим за септември или октомври за 4 човека и намирам само фантастични цени!!! Нямаме още фиксирани дати, но трябва да са с дати на заминаване вторник или петък. Помагайте!!!

Връзка към коментар

Купени са по-раничко, и февруари е ултра нисък сезон, това е причината. Ако търсите за ноември/декември може и да намерите, с покупка по-късно през годината обаче.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.