Прескочи до съдържание

destinia.com - някой ползвал ли е този сайт за резервации?


Jorro

Препоръчани мнения

Здравейте,

намерих хотелът, който търсех в този сайт на доста по-ниска цена от Букинг и другите сайтове . Някой ползвал ли го е за резервации и какво ви е мнението? Сигурен ли е? В трипа четох доста разнопосочни мнения.

@Георги Матеев през търсачката видях, че си го коментирал с други теми като цени . Правил ли си резервация през него? 

Връзка към мнение

Аз съм го ползвал за междинни нощувки в Турция на път за Анталия, нямал съм проблем, имат и опции за безплатно анулиране.

Мисля, че @Roje го е ползвал многократно дано се включи с мнение. Всъщност аз от него научих за него.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Постоянно използвам Destinia за ранни резервации за Анталия. И в момента имам три хотела резервирани през тях за идващото лято. 

Винаги досега са били изключително точни. И при анулиране на резервациите връщат платените суми точно на датата, на която трябва да бъдат възстановени.

За всяка резервация имате личен асистент, с който можете да кореспондирате.

Имам около десетина резервации през тях и с нито една не съм имал проблеми.

А и това, което установих е, че хотелите гледат с добро око на резервация през тях, когато се настаняваш, за разлика от резервации през други онлайн платформи...

  • Харесвам 15
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 14 часа, Jorro каза:

Здравейте,

намерих хотелът, който търсех в този сайт на доста по-ниска цена от Букинг и другите сайтове . Някой ползвал ли го е за резервации и какво ви е мнението? Сигурен ли е? В трипа четох доста разнопосочни мнения.

@Георги Матеев през търсачката видях, че си го коментирал с други теми като цени . Правил ли си резервация през него? 

Аз също навремето научих за Destinia от @Roje и няколко пъти съм ползвал сайта след това. Нямаше никакви проблеми с резервациите.

 

Ако си в по-експериментално настроение огледай цените и на www.stayforlong.com

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Резервирала съм през сайта почивка в Анталия. Не е имало проблем. Цените преди две години бяха изключително добри. Разлика около 40%спрямо други платформи.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 5 часа, Георги Матеев каза:

Аз също навремето научих за Destinia от @Roje и няколко пъти съм ползвал сайта след това. Нямаше никакви проблеми с резервациите.

 

Ако си в по-експериментално настроение огледай цените и на www.stayforlong.com

Всъщност докато ровех вчера успях да намеря дори по-добра цена през trip.com и май ще рискувам с тях. Дано да няма проблеми, че хотела е доста скъп. Даже през американския топ кеш бек има и 5 % кешбек. / през английския е 5.5% , но вдига цената. / Сега ще видя дали няма да има и неприятни изненади с превалутиране като при агода, ама вече си имам обеца на ухото....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 39 минути , Jorro каза:

Всъщност докато ровех вчера успях да намеря дори по-добра цена през trip.com и май ще рискувам с тях. Дано да няма проблеми, че хотела е доста скъп. Даже през американския топ кеш бек има и 5 % кешбек. / през английския е 5.5% , но вдига цената. / Сега ще видя дали няма да има и неприятни изненади с превалутиране като при агода, ама вече си имам обеца на ухото....

Ако си стигнал до trip.com задължително провери цената и през мобилното им приложение. Много често има допълнителна отстъпка 😉

 

П.С. При trip.com няма риск, сайтът е железен.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 3 часа, Георги Матеев каза:

Ако си стигнал до trip.com задължително провери цената и през мобилното им приложение. Много често има допълнителна отстъпка 😉

 

П.С. При trip.com няма риск, сайтът е железен.

Благодаря, проверих нямаше разлика, но като се регистрирах ми даде по-добра цена.  За Дубай цените са много по-добри от Агода и Букинг, поне това, което проверявах беше много добре. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 8 месеца по-късно ...
преди 51 минути , Kalina Ivanova каза:

Някой ползвал ли е тази платформа за резервации:

https://destinia.com/en/

Само тук ми дава прилични цени за инак скъп хотел.

Виж тази тема

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

За да не отварям нова тема, да питам тук:

Някой резервирал ли е през този сайт: https://locktrip.com/

На първо четене видях, че дава по-ниски цени от booking за някои хотели.

Връзка към мнение

Не съм ги ползвал , но ми правят  впечатление  две неща :

 

1. БГ компания е , което е чудесно и заслужава адмирации

 

2. Всички/болшинството от техните ревюта са фейк/изфабрикувани - прочел съм стотици хиляди през годините и техните определено “миришат” на лъжа.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 8 месеца по-късно ...

Да не отварям нова тема, тъй като преди съм резервирала през destinia и quehoteles, вчера пак си направих резервация през quehoteles за хотел в България, но днес имам имейл за успешно анилиране на резервацията. Питах ги защо, отговориха ми че били само за испански граждани. А досега не е имало проблем. Но не бях им чела правилата и  условията, сега ги прочетох и наистина така пише. Но дали е нещо ново или преди случайно са минавали резервациите- не знам. 

Та сега не знам и в destinia дали ще има такъв проблем. Но там още не са излезли хотелите които следя.

Връзка към мнение

 Аз ги ползвах миналата година за Лисабон.Резервацията направих през mob. app. и дори ползвах допълнителни 5% отстъпка. При настаняването абсолютно никакви проблеми.

Връзка към мнение

Definición de usuarios o clientes: Los servicios de QUEHOTELES se encuentran disponibles sólo para aquellas personas (físicas o jurídicas) que puedan celebrar contratos legalmente vinculantes de acuerdo con lo establecido por la legislación española. Es por ello, que tendrán la consideración de “usuario” o "cliente", las personas físicas con nacionalidad española o residentes en España, que sean mayores de edad (mayores de 18 años) o, en su caso, personas jurídicas que acrediten adecuadamente su condición y tengan su domicilio social en España

 

 

 

 

Определение за потребители или клиенти: Услугите на QUEHOTELES са достъпни само за онези лица (физически или юридически), които могат да сключват правно обвързващи договори в съответствие с разпоредбите на испанското законодателство. Поради тази причина физически лица с испанско гражданство или пребиваващи в Испания, които са пълнолетни (над 18 години) или, когато е уместно, юридически лица, които са адекватно акредитирани, ще се считат за „потребител“ или „клиент“. и имат седалище в Испания
За всички легално живеещи в Испания 

 

 

Връзка към мнение

И аз вчера резервирах почивка в Анталия през Дестиния. Но задължително ще проверя в хотела след няколко дни. 

Резервирах и през www. Stayforlong.com . Вижте и тях , те също са испанска агенция и имат добри цени . Но и там си трябва проверка на резервацията. Не видях да пише , че е само за испанци.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сега опитах да резервирам през    www.stayforlong.com    , там ми даде най-добра цена, но не ми прие картата. На ДСК е, дебитна, после пробвах с кредитна виртуална пак на ДСК, и нея не прие. А на други места върви без проблем. Нещо подобно на някой? Кредитните от другите банки ги закрих. 

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте, понеже резервирах през destinia.com 7 нощувки в Бодрум през септември, а платих едва 5%, се чудя, доколко е читава резервацията.

А да доплатя 1000€ + сам.билети и да се окаже,че няма такава резервация, не ми се иска.

Кога има логика да проверя в хотела (ако работи сега), според вас?

Цената е с 500€ по-евтина от други платформи ...

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.