Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Будапеща  има ли 40 лв отиване и връщане без членство?

Няма, разбира се.

 

Единствения билет от 19,99 е Буд-Сф на 1 ноември (първия ден на полетите). Най-евтиното Сф-Буд е 29,99 на 25 март (последния ден на полетите). Единствено за тези дати е нещо под 49,99 лв без членство. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Току що, от домашния лаптоп, през Chrom-а, покупката мина без проблем. Успях да се сдобия с две билетчета до любимото ми бившо местообитание, за октомври, за 30 евра на човек. Това си е за похвала! 

Един  уикенд, определен за хубави спомени, добри приятели и хубава бира! Ако уцелим и време, различно от обичайното белгийско, всичко ще е супер! 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Знаете ли дали може да ползвам 10% отстъпка по резервация на хотел през уиз акаунта, ако имейлите ми в уиз и букинг са различни ? - Да, може.


Да се оплача от нови дизайн на wizzair- изчезнаха ми полетите, купени от онези сайтове. Има ги на старата версия, но на новата версия на сайта в профила ми липсват. 

Връзка към коментар

Знаете ли дали може да ползвам 10% отстъпка по резервация на хотел през уиз акаунта, ако имейлите ми в уиз и букинг са различни ?

 

 

Според мен не трябва да е проблем, защото в букинг се идентифицираш за 10-те %  с индивидуалния Уиз код, а не с мейл

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Според мен не трябва да е проблем, защото в букинг се идентифицираш за 10-те %  с индивидуалния Уиз код, а не с мейл

Да, това е логиката, която ми убягваше. Мерси !

Връзка към коментар

Само да кажа, това не е отстъпка, а кешбек и се получава като кредит по Уиз сметката

И е валиден 6 месеца от заверяването на отстъпката в уиз акаунта, което пък се случва между 10-и и 12-и на следващия месец от престоя в хотела.

Връзка към коментар

Имам едно триумение, ще купувам билети за януари до Болоня, но ме тревожи следното:

Миналата година по това време полетът на Уиз-овете беше вечерен.Тъй като нашата цел е Виченца, направих една нощувка в Болоня и на другия ден спокойно се придвижихме до там.Сега гледам, че въпросният полет е рано сутринта, тоест, можем да си вземем колата и да продължим направо за Виченца. На връщане ще си направя нощувка в Болоня, защото полетът е пак сутринта.

Въпросът ми е:това зимното разписание на Уиз ли е и дали няма да има промяна?Как да постъпя - да направя ли за всеки случай и на отиване една нощувка с резервация с право на отказване, ако всичко остане така?

Но пък в другия хотел трябва да направя две - едната с една нощувка по-малко.:)

Връзка към коментар

Имам едно триумение, ще купувам билети за януари до Болоня, но ме тревожи следното:

Миналата година по това време полетът на Уиз-овете беше вечерен.Тъй като нашата цел е Виченца, направих една нощувка в Болоня и на другия ден спокойно се придвижихме до там.Сега гледам, че въпросният полет е рано сутринта, тоест, можем да си вземем колата и да продължим направо за Виченца. На връщане ще си направя нощувка в Болоня, защото полетът е пак сутринта.

Въпросът ми е:това зимното разписание на Уиз ли е и дали няма да има промяна?Как да постъпя - да направя ли за всеки случай и на отиване една нощувка с резервация с право на отказване, ако всичко остане така?

Но пък в другия хотел трябва да направя две - едната с една нощувка по-малко.:)

През последните години, Болоня е една от дестинациите, които винаги се променят при минаване от лятно към зимно разписание.

Променят и дните, в които летят.

Аз лично, бих предвидила и резервен вариант.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

През последните години, Болоня е една от дестинациите, които винаги се променят при минаване от лятно към зимно разписание.

Променят и дните, в които летят.

 

 

 

А Милано , че не съм ги следил ?

Връзка към коментар

Да, вече съм горял веднъж с билети за Бергамо, осведомиха ме доста време след като купих билетите, че се сменя часа, та платих 30 евра за промяна на полет на Раян. Последните 3-4 години  сменят часа от ноември някъде.

Връзка към коментар

През последните години, Болоня е една от дестинациите, които винаги се променят при минаване от лятно към зимно разписание.

Променят и дните, в които летят.

Аз лично, бих предвидила и резервен вариант.

Да, миналата година смениха и дните, че се наложи да искам съдействие от Букинг за промяна на вече платена резервация.

Освен да взема да видя какво сменяха миналата година и какво са заложили сега.

Лошото е, че по това време във Виченца хотелите удрят в тавана поради световно събитие и трудно се правят промени, особено с добавяне на дни.

Ще го мисля още малко.То, с тия ниското тарифните може ли да е сигурен човек в нещо?:)

Ама пък, ми излизат билетите с един багаж+места+приорити за 240 лева за двамата.:(

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А Милано , че не съм ги следил ?

И Милано го променят, но поне досега дните не са били под въпрос.

Сега с навлизането на Раян по тази дестинация, не се знае какви промени може още да има.

Връзка към коментар

Кога се очаква да пуснат пролетното разписание? Интересуват ме полети до Барселона в началото на май догодина.

Очаквам всеки момент да пуснат пролет/лято 2017. Миналата година го пуснаха на 01.09.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.