Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Не бях се замислял много за багажната им политика до тия дни.

След като установихме , че голям ръчен до Мадрид е само 5€ спрямо 10€ за такъв до Бари вчера се изненадах от друго :)

Голям ръчен до Милано е 18 лв. , а чекирания струва 20 лв.

 

В сравнение с кожодерите от Райън които искат по 35 лв за чекиран с мед да ги намажеш , но те поне позволяват приличен ръчен размер.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не бях се замислял много за багажната им политика до тия дни.

След като установихме , че голям ръчен до Мадрид е само 5€ спрямо 10€ за такъв до Бари вчера се изненадах от друго :)

Голям ръчен до Милано е 18 лв. , а чекирания струва 20 лв.

 

 

За кои дати е 20 лв, на мен ми излиза 40 лв на посока?

Връзка към коментар

Може ли един съвет. Искам да взема билети до Ларнака за края на октомври, началото на ноември. Рано ли е още? При онзиденшното намаление най-евтина цена с членство беше 80€ двупосочно на човек с общ за двама малък чекиран. Вчера отново това беше най-евтината цена. Миналата година за този период летяхме за по 45€ на човек. Тази година когато и да погледна дестинацията, не виждам миналогодишните евтини цени. Да чакам ли, или да взема тези билети?

Връзка към коментар

Може ли един съвет. Искам да взема билети до Ларнака за края на октомври, началото на ноември. Рано ли е още? При онзиденшното намаление най-евтина цена с членство беше 80€ двупосочно на човек с общ за двама малък чекиран. Вчера отново това беше най-евтината цена. Миналата година за този период летяхме за по 45€ на човек. Тази година когато и да погледна дестинацията, не виждам миналогодишните евтини цени. Да чакам ли, или да взема тези билети?

Миналата година съм си записал,че от края на юли до началото на септември пускаха евтини билети за октомври и ноември.По принцип 2 месеца преди полета са най-евтини,но вие си решете.

Връзка към коментар

Грубото правило е такова - за нисък сезон чакаш около 2 месеца преди полета. А края на октомври би трябвало да е нисък. 

 

Всеки такъв съвет върви със забележката, че никога не се знае, знае ли се. 80€ с включен половин куфар за двупосочен не е някакво обирджийство. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Така е, не е никак скъпо. Все пак допреди известно време за там цени под двеста евро нямаше. Но пък и с тези евтини билети, които тук купувате, как да даде човек грешни пари :lol: :lol:

 

Благодаря за съветите!

Редактирано от Bellaero
Връзка към коментар

Преди месец или повече си купих билет отиване и връщане с Wizz Discount Club и отстъпка за членове за 120 лв.

Сега гледам този билет е 100 лв редовен.Какво може да се направи, освен да се пие една студена вода? :)  :)

Връзка към коментар

.Какво може да се направи, освен да се пие една студена вода? :)  :)

Друго, което можеш да направиш, е да се обърнеш към някой от четиримата верни приятели, на които винаги може да се разчита в труден момент - Джим, Джон, Джак или Хосе  :biggrin: 

 

5fe244b7dfd3950e924ec4fe5fd142dd.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Искам да попитам относно Discount Club на Wizz Air.  Там пише,че членството е едногодишно. Това е от дата (например днес) до тази дата следващата година или членството е за 2016 г. ?

 

От дата до дата следващата година.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искам да попитам относно Discount Club на Wizz Air.  Там пише,че членството е едногодишно. Това е от дата (например днес) до тази дата следващата година или членството е за 2016 г. ?

 

За 12 месеца е от дата на издаване, но реално важи и за повече, защото след 12 месеца може да направиш резервация и за полети изпълнявани след изтичане на членството. Важното е датата на купуване на билета, а не датата на полета.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

A какъв е срокът след като ги кредитират в акаунта да се използват? Върти ми са из главата 6 месеца, но толкова ли са наистиниа?

 

Кредитът е валиден точно 6 месеца от датата на зареждането му в акаунта и трябва да се използва в този срок, иначе изгаря.

 

А ако хотелската резервация е била в края на месеца кредитът наистина идва чак в средата на по-следващия месец.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • muffytoz
    • phristova
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.