Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Още по-важно е кой стои до теб, щото аз хубаво ще се закачам със стюардесата, ама после дали някой няма да ме спъне на слизане от стълбата? :)

 

Това са седалки за командировка ;)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Това променя нещата - може пък с половинката да се окажем на един и същи ред, но от двете страни на пътеката... :)

Упс, по-скоро от една и съща страна, но през 14 реда. Още по-добре, тъкмо няма да си натякваме после... :P

Връзка към коментар

Днес видях това в Букинг,явно отново процентите са 5%.Някой наясно,ако резервациите са по старите условия,какъв процент ще възстановят?

Резервирайте днес и получете обратно 5% от стойността на резервацията за настаняване!

Редактирано от mamaivy
Връзка към коментар

Като букваш има едно съобщение колко евро ще ти върнат. При старите резервации при 100 евро нощувка, показваше 10 евро, сега би трябвало да показва 5. Т.е. логично е да "връщат" толкова, колкото е било упоменато, независимо кога е направена резервацията. Ако е букнат хотел по време на 10%-овата промоция, но самото пътуване е след премахването ѝ и връщането на старите 5%, би трябвало все пак да получиш 10%.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И ние, жените, пътуваме понякога, де! :) :) :)

 

Ще трябва да плащате 5 евро допълнителна такса за да получите стюард  :lol: Към резервацията ще има един допълнителен бутон. За 5 евро избираш стюард или стюардеса. Ако не платиш на случаен принцип получаваш това което ти се падне.  :lol: Срещу още 10 евро може да ти пее песнички или да ти стиска ръката за успокоение по време на излитане и кацане  ;)

Редактирано от Topfly
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Днес, получих следния мейл. Това ми беше първа резервация през акаунта

wizz_header_2015.jpg

Уважаема/и VyaraVelikova,

За нас е удоволствие да Ви уведомим, че последната Ви резервация, Ви дава правото да получите БЕЗПЛАТНО членство в WIZZ Discount Club Standard ! 

А колко време след резервацията получи подаръка?

Да знам до кога да се надявам  :)

Връзка към коментар

И на мен са ми удължили членството тикомълком с 1 г. Трябваше да е до края на този месец, а в профила ми пише 31.10.2017. :)

Сега погледнах и моето - изтича през декември и ми е удължено с една година до 2017г.

Супер!

Спестили са ми 100лв., че моето е групово. :lol:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Сега погледнах и моето - изтича през декември и ми е удължено с една година до 2017г.

Супер!

Спестили са ми 100лв., че моето е групово. :lol:

 

И моето :)

Признайте си, платили са ви за реклама! :lol:  :lol:  :lol:

И моето не са го удължили, а е групово и е до края на ноември  :mad:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Признайте си, платили са ви за реклама! :lol:  :lol:  :lol:

И моето не са го удължили, а е групово и е до края на ноември  :mad:

Мдааа, даже и безплатно ни возят! :P

 

Преди време съм получавала(не тук в Магеланци) такива запитвания - дали получавам новини от тях, персонална отстъпка ползвам ли, дали имам лични контакти и т.н. :lol:  :lol:  :lol:

 

За съжаление - и аз съм като всички - купувам си билетите, чета в сайта и при нужда съм звъняла на скъпия телефон... ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Първи стъпки към отпадане на членството. Неизбежно беше, след стъпването на ирландците.

 

Е то членството е глобално за авиокомпанията, едва ли само тук се конкурират с раян, че да тръгнат да го махат заради конкуренцията в едната София :) Просто явно го ползват за един вид ценови контрол, когато са притиснати, почват да го подаряват, ако трафика се вдигне, ще затегнат кранчето. 

 

Интересно е да се види дали само за българи е този по-разхлабен режим или раздават членство на кило навсякъде. 

Връзка към коментар

А някой знае ли как изписват Wizz, месец / дата / година или дата / месец / година. Защото при мен е означено 02.11.2017 г., но това да не би да означава до единадесети февруари на 2017 г. Не си спомням кога съм закупила точно членството си.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Julian999
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.