Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 8 часа, Алекс каза:

Като съм купила отиване и връщане на една резервация и променят часа на връщането, ако избера опцията refund ще ми канселират цялата резервация + отиването или само връщането и ще мога да ползвам отиването? Предпочитам да канселирам всичко.

Ако се обадиш по телефона може да ти канселрат само едната посока .

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 час, epetkov каза:

Ако си на възраст между 15-18 години, имаш шансовете да дочакаш директен полет на Wizz от България до Русия.

Е, тази възрастова група съм я минал, но все пак вече доста време мина откакто пуснаха първите полети за Русия. Само за едно лято ми трябват, после ако искат да ги спират... В края на февруари ще имам към 500 евро уиз кредит и се надявам да мога да го използвам за нещо по-интересно. 

Връзка към коментар

Wizz air мисли да ни изненада с някоя африканска дестинация 🙂

 

Wizz Air, Oman Air and Egyptair register for Routes Africa

https://www.routesonline.com/news/29/breaking-news/286812/wizz-air-oman-air-and-egyptair-register-for-routes-africa

  • Харесвам 8
  • Замислям се 3
Връзка към коментар

Имам питане за чекиране в Братислава. Като се има предвид, че не мога да го направя по-рано от 48 часа преди полета, няма как да го направя предварително за полета към София и да си разпечатам бордната карта тук. А доколкото разбирам в Братислава не може да се мине в мобилна бордна карта.... Та някой разпечатвал ли е там бордна карта? Няма да сме на хотел, така че търся друг вариант.

Извинявам се ако въпросът ми не е за тук.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , savagejo каза:

А доколкото разбирам в Братислава не може да се мине в мобилна бордна карта...

Това къде го прочете? Аз съм минавал с мобилна.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Ivko каза:

Това къде го прочете? Аз съм минавал с мобилна.

Знам ли... някъде го мернах.

А с мобилна карта от приложението? Или просто pdf на телефона?

Че ние сме четири човека на една резервация и не знам как ще стане.

Не съм минавала досега по този начин и нещо взех да се филмирам за глупости 😂

Връзка към коментар

Ако генерира мобилна БК в приложението, значи на това летище може да се мине с мобилна. Ако не генерира- не може. За Мароко (май беше) трябва задължително разпечатана, защото слагали печати.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , savagejo каза:

Знам ли... някъде го мернах.

А с мобилна карта от приложението? Или просто pdf на телефона?

Че ние сме четири човека на една резервация и не знам как ще стане.

Не съм минавала досега по този начин и нещо взех да се филмирам за глупости 😂

Е как може да стане - картите се сменят една по една от екрана - отнема сумарно 12 секунди.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 минути , Zaro каза:

Е как може да стане - картите се сменят една по една от екрана - отнема сумарно 12 секунди.

Така де, ама понеже и на паспортен контрол ми искат и бордната карта обикновено и ми се вижда малко странно с един телефон и 4 човека 😄

Просто имам навик да се филмирам за някакви супер странни неща.

Благодаря на всички!

Връзка към коментар
преди 1 минута , savagejo каза:

Така де, ама понеже и на паспортен контрол ми искат и бордната карта обикновено и ми се вижда малко странно с един телефон и 4 човека 😄

Просто имам навик да се филмирам за някакви супер странни неща.

Благодаря на всички!

Ами ние сме трима и никога никой не е казал нищо. Освен специално за теб да са сложили граница над 3 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Има няколко варианта -всеки от пътниците си сваля приложението на уиз и по номера на резервацията получава бордните карти в телефона си, минаваш първа с твоя телефон и твоята бордна карта и останалите след теб в редичка, ти отстрани показваш другите бордни карти на служителя, минаваш първа, обръщаш се , подаваш телефона на втория и така до края 🙂

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 6 минути , Zaro каза:

Ами ние сме трима и никога никой не е казал нищо. Освен специално за теб да са сложили граница над 3 🙂

Ами не съм минавала никога така, така че нямам представа как е и дали има проблем :dntknw:. Досега винаги съм намирала начин да разпечатам бордните карти. 

 

преди 4 минути , bobole4e каза:

Има няколко варианта -всеки от пътниците си сваля приложението на уиз и по номера на резервацията получава бордните карти в телефона си, минаваш първа с твоя телефон и твоята бордна карта и останалите след теб в редичка, ти отстрани показваш другите бордни карти на служителя, минаваш първа, обръщаш се , подаваш телефона на втория и така до края 🙂

И не съм виждала някой в редичка да се вие на паспортен контрол.

Връзка към коментар
преди 42 минути , savagejo каза:

Знам ли... някъде го мернах.

А с мобилна карта от приложението? Или просто pdf на телефона?

Че ние сме четири човека на една резервация и не знам как ще стане.

Не съм минавала досега по този начин и нещо взех да се филмирам за глупости 😂

Най-лесният и удобен начин е да направиш по един screenshot на всяка една от бордните карти и да изпратиш на всеки от останалите снимката на неговата карта през Viber, WhatsApp, Hangouts (или там кой каквото има). Това работи не само за Wizzair, а практически за всички мобилни бордни карти на всички авиокомпании.

  • Харесвам 6
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , koliob каза:

Най-лесният и удобен начин е да направиш по един screenshot на всяка една от бордните карти и да изпратиш на всеки от останалите снимката на неговата карта през Viber, WhatsApp, Hangouts (или там кой каквото има). Това работи не само за Wizzair, а практически за всички мобилни бордни карти на всички авиокомпании.

Дали...мисля,че със скриин шот не може да се минава

Връзка към коментар
преди 11 минути , Ivko каза:

Дали...мисля,че със скриин шот не може да се минава

Никакъв проблем няма. Сещам се за поне десет авиокомпании и доста повече летища, където съм ползвал скрийншоти и никога не са имали нищо против. Важното е да може да се разчете баркода. Никой не се интересува от нищо друго. Освен това ако на един от телефоните ги има оригиналните бордни карти - винаги могат да бъдат показани при нужда.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ние сме минавали 10 човека с 1 телефон 🙂

Нямало е никакьв проблем, но е купон при влизането в самолета и сме разпределени наполовина на предна и задна врата. Обясняваме се на стюардесите, че сме умни и си помним местата 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Днес, докато си проверявах предстоящите полети видях, че се е появил този надпис >>>

Wizz.png.e84a627b6ae0127da073d913fd098ae6.png

Като влезна в резервацията нищо не пише, стои си потвърдена. Трябва ли да се притеснявам, че линията може да отпадне? По разписание има полети до октомври 2020 🙄

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 49 минути , venceremos каза:

Днес, докато си проверявах предстоящите полети видях, че се е появил този надпис >>>

Wizz.png.e84a627b6ae0127da073d913fd098ae6.png

Като влезна в резервацията нищо не пише, стои си потвърдена. Трябва ли да се притеснявам, че линията може да отпадне? По разписание има полети до октомври 2020 🙄

За всичко извън ЕС има минимален процент да се притесняваш правителството да си промени решението или да падне, е то и в Ес няма нищо сигурно под 1% от полетите се отменят или закъсняват, но щом са почнали продажбите ще се пътува до там над 95% шанс.Някой дребен национален регулаторен орган трябва да подпише окончателно, ама са се договорили вече.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, koliob каза:
преди 9 часа, Ivko каза:

Дали...мисля,че със скриин шот не може да се минава

Никакъв проблем няма. Сещам се за поне десет авиокомпании и доста повече летища

Потвърждавам, и аз съм минавал така най-малкото на десетина летища и с няколко различни АК включително Wizz.

Скенера ги чете.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.