Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

56 minutes ago, Ilian359 said:

Това е някоя допълнителна услуга, която са ти набутали в процеса на резервация, напр. Гаранция за пристигане на време.

Тогава предполагам, че нещо сайта на Wizz е бил претоварен. На няколко пъти се опитах да си буукна полет, всичко ми зарежда супер бавно, дава ми разни грешки, въвеждам уж име на пасажер, казва ми че не съм въвел и т.н. Та няколко пъти проверявах за добавени услуги, със сигурност нищо не съм цъкал.

Ще пробвам утре отново 🙂

Връзка към коментар
Преди 1 час, slujitel каза:

Приемат ли се мобилни бордни карти на летището в Дубай?

Не съм била в Дубай и не говоря от опит, но според сайта на Wizz - не...

image.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 21 минути , chandni каза:

Не съм била в Дубай и не говоря от опит, но според сайта на Wizz - не...

image.png

И какво се прави в такъв случай, трябва да търся принтер ли? Някой с опит?

Връзка към коментар
преди 2 минути , slujitel каза:

И какво се прави в такъв случай, трябва да търся принтер ли? Някой с опит?

Единия вариант е да търсиш принтер на място да си принтираш бордната карта. Мисля, че в хотела няма да ти откажат. Другия вариант е да си купиш място и да се чекираш от тук още и да си я принтираш.

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , BlackArt77 каза:

Единия вариант е да търсиш принтер на място да си принтираш бордната карта. Мисля, че в хотела няма да ти откажат. Другия вариант е да си купиш място и да се чекираш от тук още и да си я принтираш.

Местата са по 55 лв. малко скъпо ми се вижда. Аз направо съм в шок, сега трябва да пиша на хотела за принтер. Уж много развити....

Връзка към коментар
преди 3 минути , neuromancer каза:

то това е нарочно, примерно бюрократично изискване

щом си в хотел, 100% има принтер

Сигурно, но трябва да ходиш, да се молиш, да им сядаш на компютъра...излишни разправии.

Връзка към коментар
преди 1 минута , slujitel каза:

Сигурно, но трябва да ходиш, да се молиш, да им сядаш на компютъра...излишни разправии.

Не е задължително... В Мароко помолихме да ни ги разпечатат в хотела, като им пратихме БК по имейл в PDF.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Хич не се шокирай. Аз като олд скул и с телефон от времето на динозаврите, при полет с Уиз винаги си принтирам бордните карти от мястото за обратния полет. Било в офис на тур фирма, било в и/нет капанче, било в инфосентър, било в някой копирен център, било при хазяи или хотел/хостел. В хотела е изключено да ти откажат такава услуга. И няма да им се молиш, а изискваш като гост на хотела 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 14 минути , slujitel каза:

Сигурно, но трябва да ходиш, да се молиш, да им сядаш на компютъра...излишни разправии.

Никой няма да те допусне да сядаш на компютъра, освен ако нямат отделен такъв, за ползване от гостите на хотела.

Но дават техен мейл, на който да препратиш БК и ще ти я разпечатат.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, slujitel каза:

Приемат ли се мобилни бордни карти на летището в Дубай?

Не приемат.Ние бяхме януари и трябваше да молим в хотела, за да ни разпечатат бордните карти.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 40 минути , Roberto Baggio каза:

Не приемат.Ние бяхме януари и трябваше да молим в хотела, за да ни разпечатат бордните карти.

На pdt ли ги изпратихте, или се чекирахте на компютъра?

Връзка към коментар
преди 5 часа, slujitel каза:

Приемат ли се мобилни бордни карти на летището в Дубай?

 Аз си ги разпечатвах в една книжарница понеже в хотела не искаха да вкарат флашката в компютъра...може вирус да им пусна 😁😁

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте,
не успях да намеря дали е дискутирано вече, но за пръв път изпадам в такава ситуация - имам запазен 1 двупосочен билет и искам да добавя още 2 за други хора, но не мога да ъпгрейдна настоящата резервация, а не съм сигурен дали, ако направя още една не трябва да съм задължително единият от двамата пътници в резервацията. В случая става въпрос за цени без Wizz discount club. Та, как се процедира в такива ситуации?

Връзка към коментар

Ако е без дискаунт клуб не трябва да си в резервацията,просто купуваш за другите двама,но няма как да ги добавиш към твоята ,те ще са с отделна резервация.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Имам закупен билет за 03.01.20 от Букурещ за Лондон. Поради някаква минимална промяна в часа на полета ми изпратиха имейл да потвърдя промяната или да си променя билета за друг полет. Текста е "Имате възможност за безплатна повторна резервация на вашия полет на отиване"

По принцип за мен е по удобно да си променя дата на полета за 06.01.20 . но не съм сигурна дали няма да се

 наложи да си доплатя разликата в цената на новия билет , тъй като  е по висока.

Някой има ли опит в такава ситуация . 

Връзка към коментар

Аз май съм живял в заблуда. И вече не успявам да си отговоря на следните въпроси:
Wizz Discount членството ми изтича февруари месец 2020. Така, мога ли да взема билети сега на по-ниската цена за април месец?

Ако да - супер.
Ако не - мога ли да си удължа членството с още една година сега, стартирайки от март 2020? И ако да - как?

И още нещо: имам ДСК Wizz КК. Членството ще се подновя безплатно за всяка година, през която имам картата? Или издаването на КК дава само за 1 година безплатно членство?

Благодарско!
 

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Граф Вронски каза:

Wizz Discount членството ми изтича февруари месец 2020. Така, мога ли да взема билети сега на по-ниската цена за април месец?

Може.

 

преди 9 минути , Граф Вронски каза:

Членството ще се подновя безплатно за всяка година, през която имам картата? 

Точно така. Подновява се автоматично без да е нужно да правиш нещо.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Членството се подновява автоматично докато имаш кредитна карта т.с. тя е с валидност 3 след които се подновява и да може да купуваш билети без значение за кога докато имаш членство.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , yordanov каза:

Може.

 

Точно така. Подновява се автоматично без да е нужно нищо друго да правиш.

 

преди 1 минута , Ivko каза:

Членството се подновява автоматично докато имаш кредитна карта т.с. тя е с валидност 3 след които се подновява и да може да купуваш билети без значение за кога докато имаш членство.

 

преди 1 минута , yordanov каза:

Може.

 

Точно така. Подновява се автоматично без да е нужно нищо друго да правиш.


Благодарско! За една бройка бях се засилил да "купувам" ново членство! Аз си направих опит (до момонта на плащането) и защото мина затова бях толкова изненадан!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.