Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Извинявам се за неподготвения въпрос, но ако сега обърна събраните точки в Wizz ДСК карта в акаунта ми в Wizz, до кога им беше валидността за купуване на билети ?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , edbloom каза:

Извинявам се за неподготвения въпрос, но ако сега обърна събраните точки в Wizz ДСК карта в акаунта ми в Wizz, до кога им беше валидността за купуване на билети ?

Преди няколко дни си прехвърлих:
 

26.11.2019
  CoBranded DSKBG credited (redemption): 
изтича: 24.11.2020 23:59


Една година.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , edbloom каза:

Извинявам се за неподготвения въпрос, но ако сега обърна събраните точки в Wizz ДСК карта в акаунта ми в Wizz, до кога им беше валидността за купуване на билети ?

1 година. 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Този полет го махнаха и отиде на 30-ти и не знам защо още им излиза на тези. Нещо този сайт не е много читав вече понеже цените където ги дава като влезнеш в сайта на авиокомпанията не са такива.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В сайта на уизеър се е появила дестинация София - Дебрецен. Странното е, че има обявен полет и цени само за 27 март 2020 година. Някои има ли идея какво се случва?

Връзка към коментар
преди 4 минути , vl_stamboliev каза:

В сайта на уизеър се е появила дестинация София - Дебрецен. Странното е, че има обявен полет и цени само за 27 март 2020 година. Някои има ли идея какво се случва?

 То като видя в какви часове е полета 😂 даже и не е верен

 

3:40София
 
1ч 20м
4:00Дебрецен
показване на цени от
Връзка към коментар
преди 8 минути , vl_stamboliev каза:

В сайта на уизеър се е появила дестинация София - Дебрецен. Странното е, че има обявен полет и цени само за 27 март 2020 година. Някои има ли идея какво се случва?

Мач между България и Унгария - квалификация за поредното първенство, където няма да се класираме. Интересно защо от Дебрецен.

Пристига на 26 сутринта и се връща на 27 след мача.

Връзка към коментар
преди 22 минути , Ivko каза:

Възможно е националите да пътуват с Уиз и да са пуснали, като редовен полет и за желаещи

Унгарците ще пътуват до София, не нашите.

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 45 минути , Ivko каза:

даже и не е верен

Вярно е разписанието.  3:40 ч  + 1ч 20мин = 05:00 ч.  Но унгарско време ще бъде 04:00.  Възможно е в Дебрецен  да имат спортна база унгарците, където ще се подготвят.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

много им скъпи билетите. 

Преди 1 час, Zaro каза:

поредното първенство, където няма да се класираме.

недей така с лошо :grin:, случва се точно когато хич ги няма ... и вземат, та направят случайно някаква изненада 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Zaro каза:

Интересно защо от Дебрецен.

Пристига на 26 сутринта

Защото винаги се пристига ден-два преди мача.  Не може от летището и на стадиона.  Полетът на 26ти март от Дебрецен е с цена 58 евро.  Все пак не ми прилича на  полет на представителния отбор  на Унгария.  По-скоро си мисля, че  находчив  унгарски туроператор  го е поръчал и ще  се  опита   да   го напълни с фенове.  Четири месеца не са малко   за  такъв  чисто туристически продукт.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
1 hour ago, epetkov said:

Защото винаги се пристига ден-два преди мача.  Не може от летището и на стадиона.  Полетът на 26ти март от Дебрецен е с цена 58 евро.  Все пак не ми прилича на  полет на представителния отбор  на Унгария.  По-скоро си мисля, че  находчив  унгарски туроператор  го е поръчал и ще  се  опита   да   го напълни с фенове.  Четири месеца не са малко   за  такъв  чисто туристически продукт.

Това е полет на Уиз ер за феновете на националния отбор. От Будапеща също има извънреден полет за мача. Последно време стана обичай на Уиз ер да пуска извънредни полети за спортни събития, като цените за тези полети са обикновенно са значително по дебели от нормалните цени за дадения период. Туроператор няма включен в играта. Това си е изцяло инициатива на Уиз ер.

Връзка към коментар

Купила съм билети за нас и още едно семейство, които мислеха да пътуват с бебе, но в последствие се отказаха. Сега ни чекирам, но нямам избор да не чекирам бебето. Мога ли просто да сложа някакви случайни данни за паспорт/дати. някой ще направи ли драма на летището? 

Връзка към коментар

утре имаме полет София-Лутън-Лутън -Санкт Петербург.За София-Лутън се чекирах,но за Лутън-Санкт Петергург изписва ,че не може онлайн чекинг.На летището ли става това ?

Благодаря предварително за отговора

Връзка към коментар
преди 1 час, epetkov каза:

Защото винаги се пристига ден-два преди мача.  Не може от летището и на стадиона.  Полетът на 26ти март от Дебрецен е с цена 58 евро.  Все пак не ми прилича на  полет на представителния отбор  на Унгария.  По-скоро си мисля, че  находчив  унгарски туроператор  го е поръчал и ще  се  опита   да   го напълни с фенове.  Четири месеца не са малко   за  такъв  чисто туристически продукт.

Малко на краставичар краставици продаваш 🙂 . Като маниак на тема футбол, това ми е пределно ясно. Най-малкото тренировката на гостите се провежда на предишния ден в часа на мача. Не ми е ясно защо от Дебрецен, а не от Будапеща. Би могло и да е туроператор, но много по-лесно може да го напълни от столицата.

Връзка към коментар
преди 31 минути , Zaro каза:

Не ми е ясно защо от Дебрецен, а не от Будапеща.

Горното ти недоумение не разбрах първоначално. @Topfly  спомена, че от Будапеща ще има още един полет  за феновете.

преди 38 минути , poliral каза:

На летището ли става това ?

Да,  за полетите от Лутън до Санкт Петербург  чекирането става на летището.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
1 hour ago, Zaro said:

Малко на краставичар краставици продаваш 🙂 . Като маниак на тема футбол, това ми е пределно ясно. Най-малкото тренировката на гостите се провежда на предишния ден в часа на мача. Не ми е ясно защо от Дебрецен, а не от Будапеща. Би могло и да е туроператор, но много по-лесно може да го напълни от столицата.

Има два полета един от Будапеща и един от Дебрецен. Този от Будапеща в момента струва около 150 евро за двупосочен билет без членство, а от Дебрецен е около 130 евро без членство. Това е доста повече от колкото Уиз ер успява да продаде билетите си за средно статистически полет, но маняците нямат проблем да плащат толкова висока цена 🙂 Сигурно и атмосферата в полет пълен с фенове е съвсем различна 😉

Връзка към коментар

Днес учудващо изчезнаха полетите от Варна до Копенхаген от декември нататък. До вчера ги имаше.

Някой чувал ли е нещо? Да не би да ги спират?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.