Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 3 часа, master_of_germs каза:

Аз пак ще повторя: гледайте да не ви чуе някой от Мурманск, като го казвате това. 😉 Много са докачливи и с право. 😬😁 В Петербург няма как да се видят истински бели нощи; твърде далеч е от полярния кръг. Ама когато една измислица се повтаря хиляди пъти, всички почват да вярват в нея 🤫

Не си съвсем прав. През юни си има бели нощи, които почти не се различават от тези, които видях в Берген. Разбира се, колкото по на север, толкова по-бели.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Дани Магелани каза:

Не си съвсем прав. През юни си има бели нощи, които почти не се различават от тези, които видях в Берген. Разбира се, колкото по на север, толкова по-бели.

Прав съм. И няма как да се различават, понеже в Берген също няма бели нощи 😄 

Съжалявам за спама. Не очаквах, че толкова ще засегна някого. Но една нощ е бяла не заради субективното усещане, а според това дали слънцето залезе зад хоризонта, или не. Ако залезе, дори и за минута, то нощта не е бяла. Никой не казва, че ако слънцето залезе, нощта е по-малко красива. Но явно на някои "сива" нощ не им звучи поетично. Бяла нощ обаче е термин, а не поетическо определение. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 часа, master_of_germs каза:

Прав съм. И няма как да се различават, понеже в Берген също няма бели нощи 😄 

Съжалявам за спама. Не очаквах, че толкова ще засегна някого. Но една нощ е бяла не заради субективното усещане, а според това дали слънцето залезе зад хоризонта, или не. Ако залезе, дори и за минута, то нощта не е бяла. Никой не казва, че ако слънцето залезе, нощта е по-малко красива. Но явно на някои "сива" нощ не им звучи поетично. Бяла нощ обаче е термин, а не поетическо определение. 

Добре. Мир! Не са бели, мръсно бели са. Има малко нощ.😂😂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
8 hours ago, randi said:

Иначе след, като обявиха база в Абу Даби, се очаква и до там да пуснат полет.

Полетите до Абу Даби вместо Дубай ли ще бъдат или ще има полети и до двете места? Логично би било да спрат полетите до Дубай...

Връзка към коментар

Ако системата на Уиз ер ни предложи безплатно място, но не ни хареса има ли варинт след няколко часа или един ден да опитаме отново да се чекираме и да получим друго безплатно място?

Връзка към коментар
преди 2 минути , Topfly каза:

Ако системата на Уиз ер ни предложи безплатно място, но не ни хареса има ли варинт след няколко часа или един ден да опитаме отново да се чекираме и да получим друго безплатно място?

Мястото се получава чак когато чекирането завърши. Смяната след това е платена. Има вариант да гледаш по схемата какви места остават и да имаш горе-долу идея къде биха те сложили, но пак си е гадаене и в този случай.

Връзка към коментар
4 minutes ago, jorrro said:

Мястото се получава чак когато чекирането завърши. Смяната след това е платена. Има вариант да гледаш по схемата какви места остават и да имаш горе-долу идея къде биха те сложили, но пак си е гадаене и в този случай.

Вече не си споням как беше, но преди 10 минути получих предложение за безплатно място още преди да съм завършил чекирането и успях да излеза. След няколко минути отново опитах да се чекирам, но пак ми предложи същото място. Интересно ми е помни ли си предложението системата или може по късно да даде на някой друг същото място...

Връзка към коментар
4 minutes ago, Topfly said:

Вече не си споням как беше преди, но преди 10 минути получих предложение за безплатно място още преди да съм завършил чекирането и успях да излеза. След няколко минути отново опитах да се чекирам, но пак ми предложи същото място. Интересно ми е помни ли си предложението системата или може по късно да даде на някой друг същото място...

Мисля че си помни мястото и няма как да избягаш.

Има вариант да разиграеш купуване на билет с купване и на място, като избереш мястото, което иска да ти даде на оригиналната резервация (ако го дава налично), да оставиш сесията отворена точно преди самото плащане, и в същото време да опиташ през друга сесия (може и друг браузър) да стартираш наново чекиране на истинския ти билет.

Ако се получи нещо, може след това да симулираш купуване на малко повече на брой билети с места и да маркираш вскички нежелани от теб 🙂 , по същата схема ...

Връзка към коментар
преди 11 минути , Topfly каза:

Ако системата на Уиз ер ни предложи безплатно място, но не ни хареса има ли варинт след няколко часа или един ден да опитаме отново да се чекираме и да получим друго безплатно място?

Чекирай се 4-5-6 часа преди полета и ще са останали обикновено само ХЛ и предни.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
12 minutes ago, jorrro said:

Мястото се получава чак когато чекирането завърши.

Сори, обърках платеното предложение с безплатното място. Редовно се чекирам за полети на Уиз ер и пак успяха да ме подведат 😞 Безплатното място се оказа много по добро от платеното им предложение 🙂

Връзка към коментар
4 minutes ago, MARTiNSHO said:

Аз се насметох малко, какво стана със Питер? Ще го бъде ли или беше много шум за нищо?

Смеехме се, че не може да анонсират лято 2021, но да видим 😆. Може и куково лято. Все е нещо😂

Връзка към коментар
преди 1 час, MARTiNSHO каза:

какво стана със Питер?

Смятам, че до 14 дена ще видим разписанието с цените. Едва ли авиокомпанията има притеснения за продажбата на полети, които се очакват да стартират през юли.  Все пак това е пиков период.

Връзка към коментар

Вчера шефът на Уиз ер е дал интервю, както е коментирал, че във Виена те са единствената авиокомания, която успява да прави печалба. Освен това продължават да търсят възможности за разширение на изток, като конкретно е споменал Узбекистан...

 

От Виена до базата в Абу Даби няма да има полет преди 2023-та година, когато ще пристигнат първите А321XLR.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
4 minutes ago, Zara said:

Какъв е този полет  Дебрецен-София на 26март и съответно София-Дебрецен на 27 март?

Някаква заблудена птичка в разписанието...на 28 и 38 лв при това.

Това е специален полет за мач в София, но всеки може да купува билети.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Разпечатах вчера бордната карта за Уиз ер от pdf вчера и си мислех, че всичко е ок, но тази сутрин гледам, че на бордната карта липса фамилията. Влизам си в прифила и на бордната карта отново липсваше фамилията. Вече си мислех, че ще трябва да купувам нов билет, когато отворих бордната карта и през HTML и там се появи фамилията. Някой срещал ли е този бъг в системата? В резервацията си има име и фамилия...

Връзка към коментар
преди 1 час, Topfly каза:

Някой срещал ли е този бъг в системата?

Случвало ми се е веднъж.  Тогава според мен причината беше, че  името + фамилията бяха много дълги. Нещо от рода на  Цветомира Хаджилукова. На латиница заради  буквите Ц, Ж  става още по-дълго.

Връзка към коментар
преди 32 минути , Мирослав Василев каза:

 

 

преди 32 минути , Мирослав Василев каза:

Вече могат да се закупуват билети София - Санкт Петербург

И цените са  приятни! Прави впечатление, че до Букурещ са  малко по-високи цените. Дали защото Букурещ е по-близо до Варна, отколкото София?

Връзка към коментар
преди 6 часа, Zara каза:

Какъв е този полет  Дебрецен-София на 26март и съответно София-Дебрецен на 27 март?

Някаква заблудена птичка в разписанието...на 28 и 38 лв при това.

 

преди 6 часа, Topfly каза:

Това е специален полет за мач в София, но всеки може да купува билети.

За 26/27 в почти същите часове има и допълнителен полет от Будапеща-София-Будапеща

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.