Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Абсолютно!

 

Това , че в полето вид документ си вписал лична карта, а всъщност си дал данни на паспорт не е никакъв проблем. Никой не гледа точно това на гишето. Гледа се да няма грешка в имената, така както са по документ.

 

Благодаря:) Всъщност дори на бордната карта е даден номерът на регистрираният документ, без да се уточнява какъв точно е той, но исках да съм сигурен че не пропускам нещо(:

Връзка към коментар

Вчера говорих с колцентъра им, тъй като при мен е същото. Отменили са всички полети за януари, имат и някакъв технически проблрем със сайта, тъй като са ми издали минусова фактура с доста странна цена. Казаха,че ще ми върнат парите за всички купени билети и куфара, който е добавен в рамките на 7 дни.

За Грузия имам полет отиване 7 януари и връщане 10 януари, като по това което дава сайта са последните две дати с полети преди пролетта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И на мен са ми сменили разписанието с някакви минути на отиване и връщане и имам мейл с което ме информират за това. Като опции имам да вляза в профила си и да потвърдя, че съм съгласен, да се откажа от полета и т.н. Интересно ми е , какво става ако не вляза в профила и не потвърдя, че съм съгласен ?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И на мен са ми сменили разписанието с някакви минути на отиване и връщане и имам мейл с което ме информират за това. Като опции имам да вляза в профила си и да потвърдя, че съм съгласен, да се откажа от полета и т.н. Интересно ми е , какво става ако не вляза в профила и не потвърдя, че съм съгласен ?

Нищо не става.

Когато решиш да се чекираш, вече трябва да решиш.

Аз съм "държала" такава резервация повече от 3-4 месеца и чекирах два дни преди пътуването. Тогава приех промяната, защото твърдо пътуваха всички от резервацията.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте,

Купили сме 2 билета с Wizz Discount и аз съм титуляр на картата. За съжаление аз няма да мога да летя. Може ли половинката ми да лети без мен? Да направя чек-ин само на нея...

Благодаря

Връзка към коментар

Много са хитри тези от Wizz, за натрупания кредит ако не се използва целия наведнъж първо взимат от кредитите, които си получил последно (съответно са с най-голяма валидност). А старите кредити, които имат по-малка валидност си стоят....

Връзка към коментар

Не са ми отразени резервациите на хотели от букинг, направени от сайта на уиз. Проблемът е, че в букинг резервацията вече е заключена и не може да се види, че е през уиз. Може ли някъде да се види минала резервация, че е правена през сайта на уиз?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не са ми отразени резервациите на хотели от букинг, направени от сайта на уиз. Проблемът е, че в букинг резервацията вече е заключена и не може да се види, че е през уиз. Може ли някъде да се види минала резервация, че е правена през сайта на уиз?

И на мен не са ми дали кредит в профила на Wizz за резервации в booking, като нощувките бяха миналия месец. Предният път на 9-ти следващия месец бяха ми ги върнали в профила.

Връзка към коментар

Днес, не се появява дестинация за Будапеща от Варна. Като че ли имаше такава.

 

Снощи го имаше от менюто.

В Клуж базираха шести самолет, в Букурещ девети.Остана да базират седми и в София. :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Отново 20% отстъпка на всички полети от/до България.Само на 14-ти декември.

 

Много се напъват нещо. Голямо натягане на българските промоции пада през последните месеци :lol: Лично аз обаче, бих предпочел всяка друга авиокомпания, дори и с леко по-скъпи билети при равни други условия - удобни часове на полети, летище.на кацане/излитане. Не само заради малоумната им политика за ръчен багаж. На мен в повечето случаи и орязания им "малък ръчен" ми е повече от достатъчен. А заради хипер наглата им ценова политика предните три-четири години, от 2011 до лятото на тази. Знам, пазарна икономика, принципа на конкуренция и предлагане, но тяхното си беше чиста еврейщина, и то от най-долните  :nea:

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Дам, и аз няколко години гледах влажно полетите до Бергамо по 10 евра от Букурещ  сравнени с тия по 25-30 от София, е вече има и за 10 от София и то без Дискаунт, ама да го *****  :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 е вече има и за 10 от София и то без Дискаунт, ама да го *****  :lol:

 

 

Слабо си гледал. от години ги има на 9.99 без членство, и не само с  BGY. има го писано някъде назад.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Слабо си гледал. от години ги има на 9.99 без членство, и не само с  BGY. има го писано някъде назад.

 

От години не е, от няколко месеца. Рядко, но го има.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

От години не е, от няколко месеца. Рядко, но го има.

 

Зарежи... Честита  W6 база на Варна! EIN, DTM, LCA, FMM, BGY !  :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

И преди съм пътувала за по 19.99 в посока до Бергамо, Болоня, Дортмунд, Шарлероа. Виждала съм такива цени и до Малмьо и Бристол. Вярно, че е било в по-слабите месеци октомври-ноември и февруари, както и че до Испания и Англия цените им бяха доста високи в сравнение със сега, но ниски цени се намираха.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Слабо си гледал. от години ги има на 9.99 без членство, и не само с  BGY. има го писано някъде назад.

 

Изобщо не съм гледал слабо, защото години наред ползвах само Бергамо като спирка за прекачване, 2013-2014 беше голям късмет да се намери 29,99 лв и то с Дискаунт клуб. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Слабо си гледал. от години ги има на 9.99 без членство, и не само с  BGY. има го писано някъде назад.

По-точно ПРЕДИ години имаше Бергамо, и не само, за по 9.99. Преди 2011, за когато писах и аз в предното си мнение. След това почнаха да въртят старите к*****ски номера, и да извиват ръцете на клетия български турист. А последните 2-3 години бяха станали вече съвсем нагли с цените до Лутън, Мадрид, Валенсия, че и Рим и Шарлероа.

 

Зарежи... Честита  W6 база на Варна! EIN, DTM, LCA, FMM, BGY !  :)

 

Не знам точно Заро кво го грее, че Уиз откривали нова база във Варна  Виж, ако се сетят за пловдивското летище, вече ще е друго ;) Чудя се само къде бляха, и защо спаха толкова години, та не се сетиха, ами като дойдоха easy във Варна, и генерално Ryan в България, изведнъж им светна и на унгарците, че имало ниски цени, и други летища освен София. Сега ще трябва доста да се потрудят, за да си върнат отново доверието у тези, които го загубиха заради доскорошните им магарии. "Хитрата сврака с двата крака", стана тяхната работа :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.