Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 5 часа, SPQR89 каза:

И аз получих мейл, че за утрешния полет от София до Дубай "може" да има спиране в Ларнака.

Според flightradar  последните полети не са спирали, но пък навръщане към София, май са.

Някой може ли да сподели опит от последните 1-2 седмици?😀

Ние летяхме във вторник София Дубай и не сме кацали в Ларнака,  утре се връщаме,  така, че наобратно не знам как ще е.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, някой да има информация защо полета вчера (23.01)на Wizzair София-Меминген W64339 е закъснял с 6 часа ? Една позната е била на полета но не е разбрала, чудех се дали може да кандидатства за обещетение след като се върне? Прегледах по новините не видях инфо? Благодаря 🤗

Връзка към коментар

След кацане самолета е излезнал от рульожката и е спрял в тревата. Писах на предната страница. Полета София - Дубай не каца в Ларнака, само Дубай - София каца на Ларнака за смяна на екипжа и зарядка на гориво.

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , randi каза:

След кацане самолета е излезнал от рульожката и е спрял в тревата. Писах на предната страница. Полета София - Дубай не каца в Ларнака, само Дубай - София каца на Ларнака за смяна на екипжа и зарядка на гориво.

Ох наистина ли, на брат ми приятелката е била в него и току що майка ми пише, че била кацнала в нивите в Германия а аз и викам че се е объркала нещо щото не намирам информация за това - OMG.  А защо е закъснял толкова ? Явно е имал технически проблем....

Връзка към коментар
26 minutes ago, ivo_121212 said:

Ох наистина ли, на брат ми приятелката е била в него и току що майка ми пише, че била кацнала в нивите в Германия а аз и викам че се е объркала нещо щото не намирам информация за това - OMG.  А защо е закъснял толкова ? Явно е имал технически проблем....

E нали не си представяш, че само ще даде назаден и ще потегли.... 😄 

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 4 часа, mu_ry каза:

уффф, благодаря 🙂 а с колко се забавя полета, някой знае ли?

Не получавате ли имейли със новия час на кацане, а и трябва да потвърдите промяната. Аз имам полет март месец и получих имейл

Връзка към коментар
преди 9 часа, Vincent каза:

Върнаха датите в края на април, но вече са до Виена, така че ако на някой му се лети с Уиз до там - 22, 24, 26, 27, 29 април и 1 май са от 18,99лв. с дискаунт клуб 😉

1.JPG.0c0e36cd2e081f7a6c00be2f58a579a4.JPG

Да но обратния полет е Братислава-Виена

Връзка към коментар
преди 1 час, ДиянаВ каза:

Представям си полет Братислава -Виена

Ти си представяш, но някои може би са го и летели. През април 2015 година  авиокомпания Ники предложи полет от Братислава до Виена: https://iconomist.bg/29532-От-Виена-до-Братислава-ще-се-лети-за-10-минути

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към коментар

Този полет явно е бил за бройкаджии, ексцентрици. Какъв е смисълът като летищата на Виена и Братислава са долу-горе далечко от центъра на градовете🙂

Връзка към коментар
преди 2 минути , Мари Николова каза:

Тамън стюардесата каже "boarding competed",капитана вече е започнал с "prepare for landing" 🙂

Аз пък си го представих под формата на един друг... акт. И с малко по-други думи (почвай...свърших). Горката стюардеса!

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , ДиянаВ каза:

Този полет явно е бил за бройкаджии, ексцентрици. Какъв е смисълът като летищата на Виена и Братислава са долу-горе далечко от центъра на градовете🙂

Такива кратки полети обикновено служат за привличане на трансферен трафик. Emirates лети от Дубай до Оман с А380 🙂

 

В случая Ники не предлага трансфери, та наистина предложението е по-скоро екстравагантно 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Ivko каза:

Не получавате ли имейли със новия час на кацане, а и трябва да потвърдите промяната. Аз имам полет март месец и получих имейл

Получих снощи за полет днес, само ме информират,  че щял полета да закъснее с 3 часа, няма отказване.  В предния имейл пишеше,  че може да закъснее,  а сега твърдо ще закъснее. 

Връзка към коментар
преди 2 часа, ДиянаВ каза:

Представям си полет Братислава -Виена😆. Каква ли траектория би имал?

Това би могло да е първото пътуване със самолет по шосе.

  • Смея се 13
Връзка към коментар
преди 52 минути , slujitel каза:

Получих снощи за полет днес, само ме информират,  че щял полета да закъснее с 3 часа, няма отказване.  В предния имейл пишеше,  че може да закъснее,  а сега твърдо ще закъснее. 

Също нищо не сме получили, летим във вторник... 3 часа, ужас...

Връзка към коментар
В момента, mu_ry каза:

Също нищо не сме получили, летим във вторник... 3 часа, ужас...

Направо се чудя как ще е, в тази теснотия 8 часа, и ще пристигнем по никое време,  от там с колата до Карлово,  ще усъмним.  Ама каквото,  такова.

Връзка към коментар
преди 1 минута , slujitel каза:

Направо се чудя как ще е, в тази теснотия 8 часа, и ще пристигнем по никое време,  от там с колата до Карлово,  ще усъмним.  Ама каквото,  такова.

Важно е да пристигнете живи и здрави.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, slujitel каза:

Получих снощи за полет днес, само ме информират,  че щял полета да закъснее с 3 часа, няма отказване.  В предния имейл пишеше,  че може да закъснее,  а сега твърдо ще закъснее. 

 Може да проверите как Colibra би реагирала на закъснението.Гледам,че не е заложено в разписанието.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.