Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

някой има ли идея дали 320лв отиване и връщане за двама + бебе до Базел за началото на май е ок като цена :) и от кога местата се плащат при резервиране и какъв ми е избора , ако не платя :D

Връзка към коментар

някой има ли идея дали 320лв отиване и връщане за двама + бебе до Базел за началото на май е ок като цена :) и от кога местата се плащат при резервиране и какъв ми е избора , ако не платя :D

Плащаш за да си избереш място иначе каквото ти се падне. До сега винаги ми е давало съседни места за една резервация

Връзка към коментар

Гледам, в търсене на полети с Wizzair се мъдрят дестинации от Варна до Айндховен, Дортмунд, Ларнака, Меминген, Милано (Бергамо) - от 21 юли 2017

Редактирано от iaia_mama
Връзка към коментар

някой има ли идея дали 320лв отиване и връщане за двама + бебе до Базел за началото на май е ок като цена :) и от кога местата се плащат при резервиране и какъв ми е избора , ако не платя :D

 

Бебето е 100-ина лева, т.е. по 110лв на човек за двупосочен билет. На мен ми се вижда горе-долу ок, особено като се имат предвид майските празници, не ги знам как се напасват тази година, че нали забраниха отработването. 

 

Гледам, в търсене на полети с Wizzair се мъдрят дестинации от Варна до Айндховен, Дортмунд, Ларнака, Меминген, Милано (Бергамо) - от 21 юли 2017

 

Да, базират самолет във Варна, коментирахме ги по-рано :)

Връзка към коментар

И други хора се вълнуват за Уизер и за нашите сметки там.

Ето тази измама получих преди минути на меила:

 

Уважаеми клиенти,

 

Благодарим ви, че избрахте Wizz Air.

 

Във връзка със зачестили случаи на злоупотреби с лични данни и предприетите допълнителни мерки за сигурност Вашата сметка е блокирана до потвърждаване на Вашата самоличност.

ПОТВЪРДЕТЕ ВАШАТА СМЕТКА от тук.

 

Сайта, на който ви вкарват е с подобен адрес:

wizzairsupport-001-site1.gtempurl.com/login.aspx............

 

И е много добре изпипан да прилича на легитимна част от страницата на Уиз.

ВНИМАВАЙТЕ с подобни мейли! Това е измама!

 

 

 

 

 

 

 

Аз получих това:

Your account will be limited

 

 

Your account will be limited !

You should do the following for your own protection:

 

Enter your personal info.

Add or confirm a card.

 

Login and update your account information (address, email, phone number, credit card,etc.) to ensure they are correct.

Връзка към коментар

От години не бях купувал билети от уиз, но за последния месец купих на мен и на една роднина.

Сега като си вляза в профила на уиз, гледам, че ми предлагат някакви 20 евро.

Като чукна се отваря някакъв друг прозорец и има 4 стъпки, иска кредитна или дебитна карта и т.н.

Условието е да купя билети без значение от цената в следващите 90 дни.

 

Някой получавал ли е такова нещо и има ли подводни камъни?

Връзка към коментар

Вчерашния полет на Wizz София-Айндховен малко закъсня с излитането. За сметка на това самолета беше като маршрутка - обра пътниците от Ниш и донатрупа закъснение при кацането. :)

Но пък помогнахме на братята - сърби.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Имам следното питане - юни месец резервирах хотел в booking през профила си в Wizz. Тогава беше 10% от сумата да ти върнат в профила. Престоят ни беше през ноември, като тогава процентът беше паднал на 5%. Сега, през декември ми възстановиха в профила 5% от сумата на престоя, а не 10%. Така ли трябва? И къде мога да пиша, за да разбера как е?

Връзка към коментар

https://q.bstatic.com/static/affiliate_base/css/theme_349079/Promotion_terms_and_condition/2894dd64d2a0f6c0bff175ef81bbab5293417f72.pdf

 

Това е стандартното промо, за другото не намерих информация. АКо условията със същите би трябвало да ти дадат 10%, защото условието е за направна резервация, а не за реално плащане. Плащането не фигуриа като условие. Пиши им жалба на сайта.

Редактирано от adreno
Връзка към коментар

От години не бях купувал билети от уиз, но за последния месец купих на мен и на една роднина.

Сега като си вляза в профила на уиз, гледам, че ми предлагат някакви 20 евро.

Като чукна се отваря някакъв друг прозорец и има 4 стъпки, иска кредитна или дебитна карта и т.н.

Условието е да купя билети без значение от цената в следващите 90 дни.

 

Някой получавал ли е такова нещо и има ли подводни камъни?

В профила на Уиз, като си купувах този месец билети за Валенсия, и при мен излязоха 20 EUR кредит от booking. Даже не знаех, че и те дават пари :) Та, пробвах да си купя двупосочния билет за 53 лева, като мислех, че може да ползвам тези 20 EUR и да доплатя с карта. Но не се получи. Сигурно билета/билетите трябва да са до 20 EUR. Някой, ако има опит, да сподели моля.

Връзка към коментар

В профила на Уиз, като си купувах този месец билети за Валенсия, и при мен излязоха 20 EUR кредит от booking. Даже не знаех, че и те дават пари :) Та, пробвах да си купя двупосочния билет за 53 лева, като мислех, че може да ползвам тези 20 EUR и да доплатя с карта. Но не се получи. Сигурно билета/билетите трябва да са до 20 EUR. Някой, ако има опит, да сподели моля.

 

Ползвай старият сайт. Има някакъв бъг в новият и не дава възможност да доплатиш с карта. И аз си поиграх доста преди да доведа нешата до край.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В профила на Уиз, като си купувах този месец билети за Валенсия, и при мен излязоха 20 EUR кредит от booking. Даже не знаех, че и те дават пари :) Та, пробвах да си купя двупосочния билет за 53 лева, като мислех, че може да ползвам тези 20 EUR и да доплатя с карта. Но не се получи. Сигурно билета/билетите трябва да са до 20 EUR. Някой, ако има опит, да сподели моля.

Определено не е нужно да се плати целия билет с кредит. На мен ми върнаха от две резервации по 10% - едната за настаняване в началото на септември, втората за настаняване в началото на октомври. И двете резервации са от поне 3 месеца преди това, така че не знам дали септември още са давали 10%. Използвахме кредита през декември -last minute за връщане от Кьолн - 2 билета по 15€, платени 7.88€ + Wizz credit - всичко това през мобилното приложение.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

https://q.bstatic.com/static/affiliate_base/css/theme_349079/Promotion_terms_and_condition/2894dd64d2a0f6c0bff175ef81bbab5293417f72.pdf

 

Това е стандартното промо, за другото не намерих информация. АКо условията със същите би трябвало да ти дадат 10%, защото условието е за направна резервация, а не за реално плащане. Плащането не фигуриа като условие. Пиши им жалба на сайта.

И аз така го тълкувам и затова се изненадах. Не знам на какъв e-mail да пиша. Написах жалба от сайта, но на полученото автоматично съобщение пише да не очаквам друг отговор. Та питането ми е къде да пиша?

Връзка към коментар

Един много глупав въпрос, но съм нямал такъв казус до момента. Една близка в Германия си купила ужким (или мъжът и е купил, не разбрах) билети с Уизеър, но имали проблем да ги платят с карта онлайн. Нямам идея Уиз какви карти (дебитни / кредитни) вземат, аз никога не съм имал проглеми с плащането. В момента билетите били със статус "резервация".

Та пита дали аз не съм могъл да и платя билетите с моя карта, като ми даде данните за регистрацията на мъжът и?

Става ли така номера? Това, че е платено с чужда карта проблем ли е? Ще им искат ли да показват картата, с която са купени билетите като отидат на летището?

Благодаря предварително за помощта!

Връзка към коментар

На нас лично никога не са ни искали картата, но не се наемам да твърдя дали би било проблем или не.

 

Писали сме едновременно с kali.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Един много глупав въпрос, но съм нямал такъв казус до момента. Една близка в Германия си купила ужким (или мъжът и е купил, не разбрах) билети с Уизеър, но имали проблем да ги платят с карта онлайн. Нямам идея Уиз какви карти (дебитни / кредитни) вземат, аз никога не съм имал проглеми с плащането. В момента билетите били със статус "резервация".

 

Та пита дали аз не съм могъл да и платя билетите с моя карта, като ми даде данните за регистрацията на мъжът и?

 

Става ли така номера? Това, че е платено с чужда карта проблем ли е? Ще им искат ли да показват картата, с която са купени билетите като отидат на летището?

 

Благодаря предварително за помощта!

И  аз съм купувал билети за други хора с моята карта,проблеми никъкви.Купуваи слело

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
wizzair.com

 

Today we celebrate adding the 7th aircraft to our Sofia base and the first flights from Sofia to Basel-Mulhouse-Freiburg and Doncaster/Sheffield

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15672552_1165414533535964_2515503617411410181_n.jpg?oh=91c5b7effa8feb718d512bde561f9b6b&oe=58E66A56

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Един много глупав въпрос, но съм нямал такъв казус до момента. Една близка в Германия си купила ужким (или мъжът и е купил, не разбрах) билети с Уизеър, но имали проблем да ги платят с карта онлайн. Нямам идея Уиз какви карти (дебитни / кредитни) вземат, аз никога не съм имал проглеми с плащането. В момента билетите били със статус "резервация".

 

Та пита дали аз не съм могъл да и платя билетите с моя карта, като ми даде данните за регистрацията на мъжът и?

 

Става ли така номера? Това, че е платено с чужда карта проблем ли е? Ще им искат ли да показват картата, с която са купени билетите като отидат на летището?

 

Благодаря предварително за помощта!

Никакъв проблем, проверено :) Даже знам за туристически агенции, които правят и плащат резервациите с тяхна кредитна карта и после клиентите им носят кеш-а, за да си възстановят сумата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.