Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Сигурно е коментирано ,но не можах да намеря. Някой пробвал ли е да промени, променен от тях полет по телефона с дестинации, които не са обявени в тяхната промяна. Конкретно София - Болоня промените обявени са Прищина/Скопие - Милано , а на мен ми се ще  Букурещ - Пиза.

Връзка към коментар
преди 1 час, EliDion каза:

Сигурно е коментирано ,но не можах да намеря. Някой пробвал ли е да промени, променен от тях полет по телефона с дестинации, които не са обявени в тяхната промяна. Конкретно София - Болоня промените обявени са Прищина/Скопие - Милано , а на мен ми се ще  Букурещ - Пиза.

Аз съм пробвал два пъти и са ми отказвали. Но си спомням по-назад в темата, че някои магеланци са имали късмет и са успявали. Явно зависи от агента, но аз напоследък все уцелвам такива, които стриктно следват правилата.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, EliDion каза:

Сигурно е коментирано ,но не можах да намеря. Някой пробвал ли е да промени, променен от тях полет по телефона с дестинации, които не са обявени в тяхната промяна. Конкретно София - Болоня промените обявени са Прищина/Скопие - Милано , а на мен ми се ще  Букурещ - Пиза.

Да, успявала съм по време на Ковид, но и аз мисля, че зависи от агента. Пробвай няколко пъти.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , Георги Матеев каза:

Някой скоро да е мяркал домашни потреби от €4.99?

Няма в момента, най-евтино, което намерих е Каляри-Малпенса по 9 евро, проверявай ги, точно тези полети стават от време на време €4.99.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 12.06.2022 г. в 10:09, the7endless каза:

Здравейте,

 

Човек и добре да живее, в един момент Уиз му отменят полета 🥴 при мен се случи цели 5 часа преди излитането 😄

Алтернативният маршрут хич не ме устройваше и сега съм се засилила да им искам обезщетение, че поне малко да ми компенсират нервите и финансите, които изхабих, за да стигна където трябваше.

 

За пръв път ще се занимавам с такова упражнение и след всичкото четене на директиви и глупости на сайта на Уиз не ми стана ясно освен компенсацията трябва ли да ми върнат и цената на билета? Според мен е логично да е така, но Уиз нещо не са от най-логичните... 🙄

 

И също, исканията за компенсация от формуляра им за комплименти и оплаквания ли се подават, или има друг, по-специален начин? (и ако има друг, къде по дяволите го крият?)

 

Благодаря и се извинявам, че ви занимавам с лаишки въпроси

 

Как да се изразя по-меко Уиз са ш--ана авиокомпания и никога доброволно не връща пари за закъснял и отменен полет, нещата се случват с Аероиск след 2-3 месеца винаги и си плащат с адвокат.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 19.06.2022 г. в 19:14, Георги Матеев каза:

Някой скоро да е мяркал домашни потреби от €4.99?

Преди няколко дни купувах MXP - CAG и BGY - CAT за по 5€, но в момента и там най-ниските цени са 9€. А ако нямам закупено членство и променям полет с Флекс, ми дава да доплатя цената по стандартните цени. Ако сега закупя WDC и тръгна да променям полетите с Флекс, дали ще ми даде да доплатя разликата с цената с WDC или при положение, че оригиналните полети са по тарифа без WDC, дори да активирам сега дискаунт клуб, ще трябва да доплащам по стандартните цени?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 19.06.2022 г. в 19:14, Георги Матеев каза:

Някой скоро да е мяркал домашни потреби от €4.99?

Преди няколко дни гледах, че имаше от Полша към Скандинавия.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте,

Трябва да съм в Барселона в 12:00ч на 30 август за да хвана полет от там за Мексико. Има полет с Wizz air  София-Барселона, който пристига предишния ден, на 29 август в 22:00.

Чуденето ми е какъв е риска да отменят полета в последния момент или да закъснее с повече от 10+ часа, 😄  или по-добре да пристигна на 27 или 28-ми

 

Връзка към коментар

Има полети SOF --- LTN/LGW --- SOF по 7.99 GBP в септември, октомври ... не ги купувайте по 19.99 лева, защото тези от 8.99 GBP също ги дават за 19.99 лева.

Ако имате да сменяте, симулирайте колко ще ви поиска системата за изпирането на домашните потреБи. Ако стане за 40 ... 24 цента е добро начало. 🙂

 

 

Малък лайф хак за всички горди собственици на кобрандираната супер ... дупер с един процент превалутиране карта за пътешественици DSK WIZZ - усвоявайте малки суми, даже под 1 лев. Може да останене приятно изненадани при осребряването.  🙂

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 14 часа, SpeeDemoN5 каза:

Здравейте,

Трябва да съм в Барселона в 12:00ч на 30 август за да хвана полет от там за Мексико. Има полет с Wizz air  София-Барселона, който пристига предишния ден, на 29 август в 22:00.

Чуденето ми е какъв е риска да отменят полета в последния момент или да закъснее с повече от 10+ часа, 😄  или по-добре да пристигна на 27 или 28-ми

 

Не знам ама много сменят полетите за август точно до Барселона. Аз имам двупосочен за 12-21 август и двата полета ми ги промениха. На отиване от сутрешен стана вечерен, а другия обратно от вечерен на сутрешен та не знам.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

При чекиране трябва ли да бъдат вписани задължително данните от паспорта ми, ако искам при престигане да мина на електронните автоматизирани гишета за гранична проверка или няма значение какви са данните в бордната карта (данни от л. карта или паспорт)? 

Връзка към коментар
7 hours ago, Ivko said:

Не знам ама много сменят полетите за август точно до Барселона. Аз имам двупосочен за 12-21 август и двата полета ми ги промениха. На отиване от сутрешен стана вечерен, а другия обратно от вечерен на сутрешен та не знам.

След седмица цяла Европа влиза в активен сезон и дано каквото са имали да донагласят Wizz вече е приключило.

 

Оттук до есента каквото и да се случва с полетите поне да не е по тяхна пряка вина.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 8 минути , a6olq каза:

При чекиране трябва ли да бъдат вписани задължително данните от паспорта ми, ако искам при престигане да мина на електронните автоматизирани гишета за гранична проверка или няма значение какви са данните в бордната карта (данни от л. карта или паспорт)? 

Няма никакво начение.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

От WizzAir са ми изпратили, че трябва да попълвам онлайн формуляра за здравен контрол и да притежавам QR код, полетът е до Мадрид. Не отпаднаха ли тези изисквания при влизане в Испания от България? Ще имам ли проблем или трябва да изпълня изискването им? 

Връзка към коментар
преди 14 минути , a6olq каза:

От WizzAir са ми изпратили, че трябва да попълвам онлайн формуляра за здравен контрол и да притежавам QR код, полетът е до Мадрид. Не отпаднаха ли тези изисквания при влизане в Испания от България? Ще имам ли проблем или трябва да изпълня изискването им? 

Съпругата пътува миналата седмица с wizzair към България и връщане с Bulgaria air не са искали нищо.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.