Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Преди 1 час, dimitrov6 каза:

Наистина голям късмет извадихме покрай туристическата агенция. Иначе и билети за ферибота вече бяхме купили и се бяхме примирили че ще пътуваме 2 дни.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Mistela каза:

Наистина голям късмет извадихме покрай туристическата агенция. Иначе и билети за ферибота вече бяхме купили и се бяхме примирили че ще пътуваме 2 дни.

Wizz Air ще компенсира изоставените пътници от и за Бари, като причина посочват технически проблем с машината.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 20 минути , Ivko каза:

Wizz Air ще компенсира изоставените пътници от и за Бари, като причина посочват технически проблем с машината.

Компенсация с Уизз кредит или връщане на парите за билета. Никой не казва нищо в статията за полагащата се компенсация по Регламента.

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
На 4.07.2022 г. в 17:41, Hakkâri Spor каза:

При традиционните авиокомпании, ако билетът е двупосочен, мисля, че няма опция да се лети само на връщане, ако не е имало чекиране на отиване. При лоукостовете не знам как е. 

Това е при традиционните АК. При нискотарифните можеш да ползваш връщането, хората по-горе са ти отговорили.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Нашият за септември е отменен, нещо не са ме доразбрали, аз искам да ми отменят този от Лондон за София 🤣 от една седмица го наблюдавам и няма ден без огромни закъснения...

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Когато съм отменял полети с флекс, парите са идвали в профила до минути.

отмених един по-скъп полет без флекс, ще ми удържат 60€, но вече 4-5 часа няма пари в профила.

при такъв случай повече ли се бавят или просто сега е така?

интересното е, че не получих мейл, че съм си канселирал полета, нито фигурира в резервацийте вече.

 

Връзка към коментар
преди 8 минути , Alexander каза:

Когато съм отменял полети с флекс, парите са идвали в профила до минути.

отмених един по-скъп полет без флекс, ще ми удържат 60€, но вече 4-5 часа няма пари в профила.

при такъв случай повече ли се бавят или просто сега е така?

интересното е, че не получих мейл, че съм си канселирал полета, нито фигурира в резервацийте вече.

 

Вече дори и с флекс да отменяш, не идва веднага кредитът/парите, а имат срок до 72 часа.

Заблудил си се с получаването на имейл за канселиран по твое желание полет. И преди не са пращали такъв. Аз откривам отменените си резервации в уеб версията, под резервациите има едно "Информация за полета" с падащо меню. При мен там пише "Моля, имайте предвид, че полетите със следните кодове за потвърждение саотменени: ..............", но не се сещам дали са само такива отменени от Уиз или включват и отменени от мен.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 16 минути , Alexander каза:

Когато съм отменял полети с флекс, парите са идвали в профила до минути.

отмених един по-скъп полет без флекс, ще ми удържат 60€, но вече 4-5 часа няма пари в профила.

при такъв случай повече ли се бавят или просто сега е така?

интересното е, че не получих мейл, че съм си канселирал полета, нито фигурира в резервацийте вече.

 

Парите вече идват на третия ден и с флекс.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 51 минути , Дани Магелани каза:

Парите вече идват на третия ден и с флекс.

Поисках връщане на сумата за променен полет, който има и флекс. Мина седмица и не са върнати.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 Някой да помогне със съвет дали утрешен полет на Уиз е канселиран?

Liverpool-Gdansk W6 1612.

Чекиран съм за полета, но в сайта на Уиз от вчера не излиза този полет и не могат да се купуват билети.

494406537_Screenshot_20220708-115713_WizzAir.jpg.231183de6790591804b8cb651dd038ba.jpg

Връзка към коментар
Преди 1 час, Ivko каза:

Днешните полети до Лутън сутрешния и Бергамо сега в 14ч. са анулирани.

Трудно може да обобщим, но от София това лято италианските и лондонските полети като че ли са най-рискови. Тези дни пак бяха отменили полетите от/до Рим.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

До Абу Даби са махнали полетите юли и август. Или слаб интерес и са решили да махнат една не толкова ок дестинация в топ жегата и да пренасочат така и недостатъчния им пресонал другаде.

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , Capitan Morgan каза:

Току що получих смс, че ми анулират вечерния полет до Лондон днес от 19.40.

Ако те устройва, звънни им веднага ако може да те прехвърлят на този в 19:25. Виждам, че не е анулиран, а само закъснява. Допреди няколко минути вероятно сам можеше да се прехвърлиш, ако билета е с флекс.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 6 минути , traveler каза:

А с LPL-GDN какво става?

За този вероятно утре малко преди полета ще стане ясно. Съмнява ме да го има. От съпорта твърдят че всичко е ОК.

Връзка към коментар
преди 51 минути , Ivko каза:

До Абу Даби са махнали полетите юли и август. Или слаб интерес и са решили да махнат една не толкова ок дестинация в топ жегата и да пренасочат така и недостатъчния им пресонал другаде.

Полета на 3.09 Абу Даби - София също е отменен!

Имам два чекирани багажа, място също - при възстановяване всичко ли ще върнат или да пререзервирам за следващ полет?

Връзка към коментар
преди 18 минути , Mistela каза:

Полета на 3.09 Абу Даби - София също е отменен!

Имам два чекирани багажа, място също - при възстановяване всичко ли ще върнат или да пререзервирам за следващ полет?

Всичко трябва да върнат + ако е платено в кеш и 20% . То може да тръгнеш да правиш рефънд и преди да потвърдиш ти пише, колко ще получиш аз така правя.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.