Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 7 минути , ivan69 каза:

Да,бордната карта изчезва от приложението,пратете си я на вайбър

Как така изчезва 🤔

В моито си седят всички предишни бордни карти.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 42 минути , searus каза:

има риск бордната карта да ми изчезне от приложението,

Има риск самолетът да изчезне без теб, щом не ти се виси на летището. Преди години самолетът ми от Лисабон към Амстердам имаше голямо закъснение заради лоши метео- условия, но излетя преждевременно, БЕЗ ДА СЪОБЩАВАТ, ЧЕ ИЗЛИТА в Х час. И ако аз се бях пошлял някъде из летището нямаше и да разбера, че е отлетял.

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 1 минута , muchachote каза:

Има риск самолетът да изчезне без теб, щом не ти се виси на летището. Преди години самолетът ми от Лисабон към Амстердам имаше голямо закъснение заради лоши метео- условия, но излетя преждевременно, БЕЗ ДА СЪОБЩАВАТ, ЧЕ ИЗЛИТА в Х час. И ако аз се бях пошлял някъде из летището нямаше и да разбера, че е отлетял.

 

Може би не стана ясно, аз смятам да съм там преди часът на излитане, но не смятам да съм там "3 часа по-рано", както са ми го написали в имейла. Преди години е напълно несравнимо със сегашната ситуация по летищата, особено пък английските... Няма шанс да излети самолет, който изобщо не е излетял от София още, а Уиз да намери друг да го замести ми се вижда като мираж (в момента). И естествено, си преценявам риска.

Връзка към коментар

Wizz са променили много от цените по маршрутите за есен-зима на 97.99/77.99 лева. Имам няколко билета с флекс, които исках да ползвам есента. И сега не знам за къде да ги сменя.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 17 минути , Stryper каза:

Wizz са променили много от цените по маршрутите за есен-зима на 97.99/77.99 лева. Имам няколко билета с флекс, които исках да ползвам есента. И сега не знам за къде да ги сменя.

Изчакай. От тази сутрин нещо се е бъгнало в цените им. Дава еднакви цени и по маршрути извън България.

Връзка към коментар

И аз го гледам това с цените от снощи още. За щастие вчера през деня успях да взема билети на нормална цена, вечерта вече бяха надути. 

Мислих, че се готвят да пускат промо и са вдигнали цените нарочно преди това, но няма промо днес, та не знам.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, ДиянаВ каза:

Изчакай. От тази сутрин нещо се е бъгнало в цените им. Дава еднакви цени и по маршрути извън България.

 

преди 2 часа, yordanov каза:

Мислих, че се готвят да пускат промо и са вдигнали цените нарочно преди това, но няма промо днес, та не знам.

Силно се надявам да сте прави, а не те са решили да поемат друга посока. От друга страна - в тях е ножа и хляба, а ние хляба вече сме го платили.

 

Преди дни пазарувах, а и смених много полети и цените бяха отлични за януари, февруари и март  за зимни дестинации с температури над 20 градуса. Силно се надявам всичко да е наред и УИЗ да оцелеят и продължат да летят от България!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , stanimir каза:

Не съм ровил напоследък ,но какво точно необичайно се е случило ?

Нали имаха 1 млд. в кеш , едва ли оцеляването е на дневен ред 

Например ето това. И така е за много дати, които до вчера бяха на цена 19.99 лв.

 

0F938BE6-3150-4670-815E-2BB33D18906D.png
Не мисля, че това касае оцеляването им.

Редактирано от ДиянаВ
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Мисля си, че са решили да вдигнат минималните цени по разни отсечки. Друг е въпросът дали с времето просто няма да паднат цените, както до сега сме свикнали.

Гледам, че в полските форуми също се оплакват. 😄

 

Моят полет от по-горе е от Букурещ - 2 седмици го следя и цените за целия октомври варираха между 50 и 150 леи. Аз го взех за 70. От снощи най-ниската цена за този полет до края на публикуваното разписание е 200 леи. 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 26 минути , stanimir каза:

Не съм ровил напоследък ,но какво точно необичайно се е случило ?

Нали имаха 1 млд. в кеш , едва ли оцеляването е на дневен ред 

Рязко вдигат цени, когато правят промени. Силно се надявам да редят лятното разписание. 

преди 23 минути , ДиянаВ каза:

Например ето това. И така е за много дати, които до вчера бяха на цена 19.99 лв.

 

0F938BE6-3150-4670-815E-2BB33D18906D.png
Не мисля, че това касае оцеляването им.

Високи цени не е задължително да са заради оцеляване, а прелюдия към оптимизации. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 18 минути , stanimir каза:

Те може да искат много работи ,но за щастие не са сами на пазара и в крайна сметка той ще регулира цените.

Кризите създават картели. Не помня толкова високи цени при Райън като това лято. По-високи са от Уиз, а винаги с малки изключения е било обратно. 

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 58 минути , EliDion каза:

след 31.03 няма нищо, поне при мен, а това е странно.

Това е нормално, тъй като няма все още публикувано лятно разписание за 2023, а то започва от последната неделя на март.

Връзка към коментар

Преместих 2 билета за март, като предварително проверих ,че новите са с около 3 лв. по-скъпи. При смяната излезе доплащане съответно 3,9 евро и 7,9 евро. Платих. Проверих за приорити- показа 7 евро. При потвърждаване излезе 18 евро и го отказах. От десетина дни следя определени дестинации и всичко е нагоре.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Някой има ли престава защо вечерният полет днес от София до Братислава каца в Скопие и тогава продължава до Братислава? 

 

Машината по-рано е летяла от Лутън с около 2ч закъснение, а излитането от Братислава засега ни е заложено за 00:40 (вместо в 22:35). 

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 10 часа, super_sunshine каза:

Някой има ли престава защо вечерният полет днес от София до Братислава каца в Скопие и тогава продължава до Братислава? 

 

Машината по-рано е летяла от Лутън с около 2ч закъснение, а излитането от Братислава засега ни е заложено за 00:40 (вместо в 22:35). 

Това със Скопие го имаше и преди няколко дни.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.