Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

11 minutes ago, iMari said:

Това не мога да го разбера. Ако basic е изчерпана, когато сменяш с флекс не ти ли дава много висока цена, т.е. доплащаш до цената на следващата тарифа Wizz Go? Или ти дава пак някаква  висока цена, но не чак толкова? Не мога да схвана предимството.

Ако е отменен полета е ясно.

Не , при флекс смяна ти дава отново basic тарифа, независимо че не е видима за осаналите и не е налична за нова резервация.

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, iMari каза:

Ако някой успее да намери билети за този маршрут ще съм му много благодарна! 😃

image.png.448b021e664963e8fe94a370cf490322.png

Не знам кой им прави сайта, но ще да е някой мечтател. 🙂

Само с кредит на уиз и за кратък период ли искаш и да е през Малта ?

Защото с Раян имаш опции,но предполагам си ги видяла🙂

Връзка към коментар
преди 6 минути , Branko каза:

Само с кредит на уиз и за кратък период ли искаш и да е през Малта ?

Защото с Раян имаш опции,но предполагам си ги видяла🙂

В случая се шегувам, защото Уиз въобще не са пускали такъв маршрут. Просто подръжката на сайта си прави свободни съчинения. 🙂

Иначе да, всичко съм видяла. Ти знаеш, че от март кроя планове за Босна, но все някак не стигам до нея. 😃

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Wizz Air launches 3 new routes from Romania!

Image

New Routes:
✈️ Bucharest – Prague (Monday, Friday, from December 2)

✈️Bucharest – Athens (Sunday, Monday, Wednesday, Friday, from November December 2)

✈️Bucharest – Larnaca (Sunday, Monday, Wednesday, Friday, from November December 2)

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
преди 2 часа, Иван Попов каза:

Wizz Air launches 3 new routes from Romania!
 

✈️Bucharest – Athens (Sunday, Monday, Wednesday, Friday, from November December 2)

✈️Bucharest – Larnaca (Sunday, Monday, Wednesday, Friday, from November December 2)

Полетие до Атина и Ларнака са пряк отговор на проблемите на Blue Air от вчера. Букурещ-Атина и Букурещ-Ларнака бяха двата основни стълба  в  маршрутната карта на Blue Air.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 59 минути , epetkov каза:

Полетие до Атина и Ларнака са пряк отговор на проблемите на Blue Air от вчера. Букурещ-Атина и Букурещ-Ларнака бяха двата основни стълба  в  маршрутната карта на Blue Air.

Какво се е случило с тях?

Връзка към коментар

Сайта на Уиз тотално падна от 1 час вече. И приложението също, при търсене ми излиза, че съм бот, а като цъкна на профила ми директно се затваря апликейшъна. При вас така ли е?

Връзка към коментар
преди 28 минути , oli_mali каза:

Сайта на Уиз тотално падна от 1 час вече. И приложението също, при търсене ми излиза, че съм бот, а като цъкна на профила ми директно се затваря апликейшъна. При вас така ли е?

При мен приложението работи, сайтът - не.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, oli_mali каза:

Сайта на Уиз тотално падна от 1 час вече. И приложението също, при търсене ми излиза, че съм бот, а като цъкна на профила ми директно се затваря апликейшъна. При вас така ли е?

При мен работят и двете, даже билети купих преди малко.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И двете работеха безобразно при мен около обяд. На третия път успях да се чекирам. Падащите менюта не работеха, екрана се затваряше заради изтекла сесия, макар и да попълвах, правеше разни странни грешки (пиша едно, после ми дава друго на последния екран като данни, връщам се за да видя, че е правилно изписано назад и после пак ми дава грешно записани данни на последния екран, даваше ми че съм бот и т.н. Много ме изнерви. 

Връзка към коментар

Някой минавал ли е с мобилна бордна карта на летището в Миконос? В сайта на Уизз пише, че не може, а на други места пише, че може. Не знам на кого да вярвам.

Връзка към коментар
преди 4 минути , ivelina666 каза:

Някой минавал ли е с мобилна бордна карта на летището в Миконос? В сайта на Уизз пише, че не може, а на други места пише, че може. Не знам на кого да вярвам.

Не, не става. Аз бях миналото лято там и това си беше трудност. Трябваше да моля на рецепцията на хотела да ми принтират, а нямаше как да им пратя PDF файл от приложението на Уизеър, беше сложна процедура. Трябва чекиране от уеб версията и оттам да се принтира. (Уизеър и Раянеър предупреждават, че при някои гръцки острови не се минава с електронни бордни карти, също при някои грузински и марокански летища)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

От приложението със share boarding pass има опция да се прати с мейл или да се отвори с офис  да се запамети и после да се закачи към мейл също. Това упражнение го правих тези дни, понеже ми излезе съобщение в приложението съобщение  да принтирам предварително бордин пасовете, понеже не се приемат мобилни. Също в хотела ми ги разпечатаха,  но мисля че и на летището ще ти разпечатат, ако си се чекиеал.  

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте , преди малко получих съобшение .че полетът ми ше закъснее от 15.20 часа на планирано 17,45.

Въпросът ми е има ли смисъл да ходя  по-рано на летището примерно около 14 часа, защото в имейла им пише това -

 

Онлайн чекирането и гишетата за чекиране на летището затварят в оригинално насрочения час. Моля, следете информационните табла/съобщенията на летището и наблюдавайте статуса на полета в нашия уебсайт или мобилно приложение за допълнителна информация.

 

Аз имам вече бордна карта.   И другото,което пише е 

 

ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА ЗАБАВЯНЕТО

РАЗСТОЯНИЕ

ПРЕДОСТАВЯНЕ СЪДЕЙСТВИЕ НА ПЪТНИК, ЗАПЛАЩАЩ БИЛЕТ

2 часа или повече

1500 км или по-малко

  • освежителни напитки и храна, чиято стойност е пропорционална на забавянето ви;

 

Тези напитки и храна , които се полагат явно се купуват от барчетата след чекина и после се представят касови бележки, така лие ?

Става въпрос за днешния полет Прага - Варна.

Връзка към коментар
преди 4 минути , Ivko каза:

Ако имате багаж за чекиране - ДА защото чекин затваря по планираното време на полета, а не според закъснението в случая.

Нямам багаж за чекиране, явно мога да отида около 16 часа ?

Връзка към коментар
преди 7 часа, nino каза:

Здравейте , преди малко получих съобшение .че полетът ми ше закъснее от 15.20 часа на планирано 17,45.

Въпросът ми е има ли смисъл да ходя  по-рано на летището примерно около 14 часа, защото в имейла им пише това -

 

Онлайн чекирането и гишетата за чекиране на летището затварят в оригинално насрочения час. Моля, следете информационните табла/съобщенията на летището и наблюдавайте статуса на полета в нашия уебсайт или мобилно приложение за допълнителна информация.

 

Аз имам вече бордна карта.   И другото,което пише е 

 

ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА ЗАБАВЯНЕТО

РАЗСТОЯНИЕ

ПРЕДОСТАВЯНЕ СЪДЕЙСТВИЕ НА ПЪТНИК, ЗАПЛАЩАЩ БИЛЕТ

2 часа или повече

1500 км или по-малко

  • освежителни напитки и храна, чиято стойност е пропорционална на забавянето ви;

 

Тези напитки и храна , които се полагат явно се купуват от барчетата след чекина и после се представят касови бележки, така лие ?

Става въпрос за днешния полет Прага - Варна.

Не, раздават се ваучери, които да се използват в определени заведенията на летището за закупуването на вода/напитка и сандвич. Обикновено това става на гейта, но има и случаи да ги раздават на чек ин гише. При пристигане на летището трябва да попиташ някой от персонала на уизз най-добре на чек ин гишето за полета ако има останал някой.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Писах на летище Миконос за мобилните бордни карти и ми отговориха това:

Regarding your request, we would like to inform you that all departure gates at Mykonos airport are equipped with the respective bar-code/qr-code scanners. However, whether the airline is going to use them according to its needs and procedures lies within its responsibility, therefore such inquiries should be addressed directly to the airline. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.