Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте,

Купих билети за Коледа и в бързината забравих да добавя куфар.  Сега ако добавя цената е шокиращо викока.Има ли  вариант за по -приемлива цена.

Връзка към коментар
преди 27 минути , vladimira74 каза:

Здравейте,

Купих билети за Коледа и в бързината забравих да добавя куфар.  Сега ако добавя цената е шокиращо викока.Има ли  вариант за по -приемлива цена.

не

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Alexander каза:

Днес попаднах на нещо ново и интересно случайно, докато гледах за флекс + куфар.

 

За един и същи маршрут през един  ден в рамките на три дни чекирания куфар е с различна цена, като в даден ден може да е на 50% от съседния.

Не знам дали е бъг или нещо ново, но може да се намерят много интересни цени по познатите маршрути.

Няма да казвам нищо повече, защото все повече ни орязват, а както е видно, едно и също нещо се пише по 100 пъти и след 1 страница пак се пита.

Не е нещо ново, но напоследък разликата в цените за близки дати е като че ли по-голяма. Чак 50% не съм срещала.

Друго ми прави впечатление. На фона на вдигането на цените за багаж, тарифата Wizz Go за някои дестинации не изглежда чак толкова непривлекателна. Например базовата цена е 9.99 евро, с Wizz Go е 30 евро с WDC, което включва приорити, 20кг чекиран, избор на места и чекиране 30 дни предварително. За семейни ваканции и хора свикнали да пътуват с повечко багаж изглежда доста добре, при положение, че трудно се намира дори приорити под 10 евро. Но нямам опит с тази тарифа и не мога да споделя детайли и какво се случва ако вземеш и флекс. Лошото е, че не може да се вземе билет с Wizz Go само на титуляра, трябва всички в резервацията да са на тази тарифа май. Или поне аз не намерих начин. В момента Бергамо - Сучава на 20.11. с Wizz Go е на цена 30,19 евро. Ако вземете базова тарифа за 9,99е, добавите 20кг чекиран багаж - 10е и приорити за 13,20е общо цената ще стане 33,19е за същата дата.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 2 часа, vladimira74 каза:

Здравейте,

Купих билети за Коледа и в бързината забравих да добавя куфар.  Сега ако добавя цената е шокиращо викока.Има ли  вариант за по -приемлива цена.

Ако имаш флекс-можеш!

Връзка към коментар

Хм, с две имена ли се чекирате? За пръв път забелязвам, че ми излизат само две от имената. Излиза ми и съобщение 

Моля, проверете повторно името на този пътник.

Връзка към коментар

Оказа се, че няма да се лети до Самарканд 😅. Уиз са изтрили публикацията, където споменават за линията, и в разписанието никъде не фигурира Узбекистан като държава. Дано да готвят нещо по-мащабно 🙂

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Здравейте! Нова съм във форума и със сигурност въпросът ми е обсъждан, изчетох повече от 30 страници назад, но не открих отговор, затова го задавам и се извинявам.

Имам Уиз членство за мен и семейството ми. Ако правя това упражнение с купуването на билети с евтин флекс, после друг за багаж и т.н. 4 билета трябва да взимам всеки път? Защото ако взема само 1 или 2, след промяната ще мога ли да купя билети и за децата към моята резервация? Май няма да стане.

Връзка към коментар
преди 6 минути , Anyto каза:

Здравейте! Нова съм във форума и със сигурност въпросът ми е обсъждан, изчетох повече от 30 страници назад, но не открих отговор, затова го задавам и се извинявам.

Имам Уиз членство за мен и семейството ми. Ако правя това упражнение с купуването на билети с евтин флекс, после друг за багаж и т.н. 4 билета трябва да взимам всеки път? Защото ако взема само 1 или 2, след промяната ще мога ли да купя билети и за децата към моята резервация? Май няма да стане.

При промяната на полет не може да се променя броят на пътуващите-колкото са при първоначалната резервация,толкова си вървят през всичките промени 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Anyto каза:

Здравейте! Нова съм във форума и със сигурност въпросът ми е обсъждан, изчетох повече от 30 страници назад, но не открих отговор, затова го задавам и се извинявам.

Имам Уиз членство за мен и семейството ми. Ако правя това упражнение с купуването на билети с евтин флекс, после друг за багаж и т.н. 4 билета трябва да взимам всеки път? Защото ако взема само 1 или 2, след промяната ще мога ли да купя билети и за децата към моята резервация? Май няма да стане.

трябва да купиш билети за всички пътуващи

дори да си намерила схема за по-евтино, пак накрая трябва да има билети за всички, дори в началото да няма 

не може да добавяш билети към вече купени, можеш да купиш съвсем независими от предните, без схемата, без членството, без сядане заедно и т.н.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, Anyto каза:

Защото ако взема само 1 или 2, след промяната ще мога ли да купя билети и за децата към моята резервация?

Между другото, ако искаш да си улесниш живота, ако трябва да делиш групата винаги слагай децата заедно с един възрастен в първата група и евентуално отделно възрастни сами, никога обратното. Ако оставиш самó дете с некупен билет ще трябва да искаш съвет във форума, да чакаш на телефоните на компанията и куп други неща, отнемащи време, пари и нерви 😀

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 4 часа, neuromancer каза:

Между другото, ако искаш да си улесниш живота, ако трябва да делиш групата винаги слагай децата заедно с един възрастен в първата група и евентуално отделно възрастни сами, никога обратното. Ако оставиш самó дете с некупен билет ще трябва да искаш съвет във форума, да чакаш на телефоните на компанията и куп други неща, отнемащи време, пари и нерви 😀

Да, логично е, но все пак е хубаво да се напомни, защото осъзнавам, че в моменти на екзалтация, че съм хванала голямата прИмоция съм правила такива балъмски грешки, че ми идеше да скоча от самолета... 

Благодаря ви за отговорите! Съжалявам, че разбрах за тези полети, след като вече съм закупила 3 полета с Уиз, но така или иначе имаме и един с Вюелинг и нямаше как да ги наглася и за там тези багажи, много щеше да се усложни. Здраве да е! Оставям си правото за бъдещи пътувания.

Връзка към коментар

"Ако полетът ви е отменен или забавен с повече от 5 часа и искате да направите повторна резервация

Съветваме ви да го направите веднага след като бъдете уведомени за отмяната. Полетите за есента са с голямо търсене, затова колкото по-рано започнете да резервирате, толкова по-голям е шансът да стигнете до желаната дестинация с най-ранния наличен полет."

Това получих преди малко. Надявам се да не ми се налага и всичко да е ОК, но ме озадачи "ПОВЕЧЕ ОТ 5 ЧАСА", нали бяха 3? Някаква промяна ли има?

В регламента няма промяна. Пак ли нещо шикалкавят, за да не плащат?

Връзка към коментар
На 10.10.2022 г. в 22:39, Kristian Desev каза:

Оказа се, че няма да се лети до Самарканд 😅. Уиз са изтрили публикацията, където споменават за линията, и в разписанието никъде не фигурира Узбекистан като държава. Дано да готвят нещо по-мащабно 🙂

Как няма да се лети ... Купувай направо:

image.png.58faaf0dfa13ff6265edf0f2d58b7131.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 5.10.2022 г. в 16:04, iMari каза:

Между разни полски градове и Осло излизат цени на флекс по 24 злоти, което е най-ниското като цена в момента, което съм виждала. Иначе при повечето вътрешни италиански линии се намира флекс за 5 евро. Обаче приоритито го вдигнаха и не 'щът да го смъкват. Попадали ли сте на приорити по 5-6 евро скоро?

Вече флексът е по 68 злоти от Гданск до Осло, и 150 NOK от Осло до Гданск (около 27 лв.). Случайно някой да е попадал на актуална оферта за флекс около 20 лв. или по-евтин? 

Връзка към коментар

Wizz Air launches new routes from Europe to the Middle East! 

New Routes:
✈️London Luton  – Amman (Tuesdays, Thurdays and Saturdays from December 13)

✈️Vienna  – Eilat  (Wednesdays and Saturdays from December 21)

✈️Rome  – Eilat (Tuesdays and Saturdays from December 17)

✈️Bari – Tel Aviv (Thursdays and Sundays from December 15)

w6.png

Baggage allowance:
Priority Boarding passengers: 2 free carry-on bags (1 cabin bag 55 × 40 × 20 cm, up to 10 kg plus 1 small bag (40 x 20 x 25 cm)
Non-priority passengers: 1 small carry-on bag (40 x 20 x 25 cm)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 17 минути , RoX0r каза:

Вече флексът е по 68 злоти от Гданск до Осло, и 150 NOK от Осло до Гданск (около 27 лв.). Случайно някой да е попадал на актуална оферта за флекс около 20 лв. или по-евтин? 

Флекс 5 евро има за почти всички дестинации от Италия до Румъния, италиански вътрешни също.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.