Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Как си купувате билети на Wizz напоследък. Колкото пъти опитам да разгледам сайта и ми излиза съобщение че съм "бот" или че може би съм "бот" и да използвам мобилното им приложение. Ама аз не искам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Lyubina каза:

Как си купувате билети на Wizz напоследък. Колкото пъти опитам да разгледам сайта и ми излиза съобщение че съм "бот" или че може би съм "бот" и да използвам мобилното им приложение. Ама аз не искам.

И аз бях така. Сменях компютъра и най-добре браузера...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 57 минути , Lyubina каза:

Как си купувате билети на Wizz напоследък. Колкото пъти опитам да разгледам сайта и ми излиза съобщение че съм "бот" или че може би съм "бот" и да използвам мобилното им приложение. Ама аз не искам.

С кредити.😁

Махаш прозореца и продължаваш. При мен работи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Със служебния компютър имам тази драма. Понякога сработва като го обърна на английски или изтрия отзад на линка /bg-bg т.е. да остане само www.wizzair.com .

Като цяло в последните години съм фен на мобилните приложения на АК. Ползвам редовно твзи на Wizz, Ryan, Turkish, Tarom, Lufthansa и не съм имала проблеми.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имам полет с флекс,който е променен от 01.10 за 02.10.Кога е крайният срок от 3часа за промяна от моя страна?Или по точно тези 3 часа преди първоначалния полет или е спрямо новия полет?

Връзка към коментар
преди 14 минути , valpet каза:

Имам полет с флекс,който е променен от 01.10 за 02.10.Кога е крайният срок от 3часа за промяна от моя страна?Или по точно тези 3 часа преди първоначалния полет или е спрямо новия полет?

Мисля, че е 3 часа преди новия полет, но за всеки случай го смени по-рано! 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, valpet каза:

Имам полет с флекс,който е променен от 01.10 за 02.10.Кога е крайният срок от 3часа за промяна от моя страна?Или по точно тези 3 часа преди първоначалния полет или е спрямо новия полет?

 

Когато полетът е променен от авиокомпанията, можеш да приемеш или откажеш промяната до 3 часа преди новия час на полета. Флексът няма значение в случая.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 29.10.2022 г. в 21:15, Lyubina каза:

Как си купувате билети на Wizz напоследък. Колкото пъти опитам да разгледам сайта и ми излиза съобщение че съм "бот" или че може би съм "бот" и да използвам мобилното им приложение. Ама аз не искам.

По-лошото е, че подобно съобщение вече ми е излизало и на мобилното приложение.

  • Шок 1
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Victoria каза:

По-лошото е, че подобно съобщение вече ми е излизало и на мобилното приложение.

Потвърждавам, и при мен се случи на мобилно приложение и нямаше как да се чекирам за полет. Не помогна триене на кешове, логаут, дори преинсталация. Оправи се като не го отварях няколко дена.

Единственото, което проработи за мен, беше мобилното приложение през друг телефон.

  • Шок 2
  • Замислям се 2
Връзка към коментар

Торино - Бакъу полети по 9,99 евро до края на октомври, с по 5 евров флекс.

През февруари билетите са с днешното намаление - 9,59 евро, приорити - 8,87 евро, 10кг чекиран - 8,50 евро

  • Харесвам 15
  • Благодаря 2
Връзка към коментар
На 27.10.2022 г. в 9:50, jorrro каза:

Аз писах преди време на английския съпорт за закъснял полет (втора ротация за деня) с 10 часа и след около 4 седмици получих стандартния отговор, че са били форсмажорни обстоятелства (въпреки че пилотът друго каза). Сега съм пуснал жалба до съответното ГВА в чужбина, надявам се дда се окажат също толкова ефективни, колкото българското ГВА.

Привет, може ли малко помощ тук? 
Имам закъснял полет Лондон - София на wizz с над 3 часа. Използвах формата на wizz за оплаквания, получих отговор, че не подлежа на компенсация. 


Кой е e-mail-ът на ГВА на UK (разбирам, че на тях трябва да пиша, защото полетът тръгва от UK)? В копие се слага wizz? (кой е-mail)?
Благодарско.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Граф Вронски каза:

Привет, може ли малко помощ тук? 
Имам закъснял полет Лондон - София на wizz с над 3 часа. Използвах формата на wizz за оплаквания, получих отговор, че не подлежа на компенсация. 


Кой е e-mail-ът на ГВА на UK (разбирам, че на тях трябва да пиша, защото полетът тръгва от UK)? В копие се слага wizz? (кой е-mail)?
Благодарско.

Принципно UK вече не е част от EU и не знам дали прилагат Регламент 261/2014. Обади се на ГВА в София и питай към кого да адресираш жалбата си в този случай.

Връзка към коментар
Преди 1 час, neuromancer каза:

те не са в EU, но тази част от законодателството остана

Супер. Но примерно при полет от Абу Доби до София или от Кутаиси до Рим - тогава към кого бихме се обърнали? Принципно се чудя - най-логично е да е към ГВА на държавата на пристигане.

Връзка към коментар
преди 51 минути , jorrro каза:

Супер. Но примерно при полет от Абу Доби до София или от Кутаиси до Рим - тогава към кого бихме се обърнали? Принципно се чудя - най-логично е да е към ГВА на държавата на пристигане.

От Абу Дани нямаш шанс за прилагане на регламента, защото оперира дъщерна на Уиз АК регистрирана в Емирствата. За полети от/до дестинация в ЕС, изпълнявани от европейската Уиз се обръщаш към CAA - Civil Aviation Authority на съответната страна от където е излетял самолета. Дори да е извън ЕС, на теб ти трябва от тях само официалната причина за забавянето/отмяната. Нямам идея дали съдействат, но нищо не пречи да се пробва.  Така и търсиш в нета - CAA +държавата. За UK излиза това:

https://www.caa.co.uk/our-work/about-us/contact-us/

Ако не стане нищо с тях, аз бих помолила нашето ГВА за съдействие, дори от скука биха могли да свършат някаква работа. 🙂

 

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , iMari каза:

От Абу Дани нямаш шанс за прилагане на регламента, защото оперира дъщерна на Уиз АК регистрирана в Емирствата

Полетите от/до София се изпълняват от унгарската компания, не от регистрираното в ОАЕ подразделение.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, Фил каза:

Хммм, май не съм срещал друг път такова значително намаление с WDC - близо 52%

 

Преди месец имаше и по 35 лв билети до Лисабон.. за декември

No description available.

Връзка към коментар
преди 1 час, yordanov каза:

Полетите от/до София се изпълняват от унгарската компания, не от регистрираното в ОАЕ подразделение.

Полетите до/от тук се изпълняват и от украинското подразделение. Някои полети са на W!Zz Нungary, някои са на W!Zz Ukraine

Връзка към коментар
преди 14 минути , Hakkâri Spor каза:

Полетите до/от тук се изпълняват и от украинското подразделение. Някои полети са на W!Zz Нungary, някои са на W!Zz Ukraine

Не знам какво имаш предвид, но Wizz Air Ukraine не съществува отдавна. Имаха планове да я рестартират, но не са се осъществили до сега, до колкото ми е известно.

В момента от/до България се осъществяват полети на Wizz Air Hungary, както и на Wizz Air UK (Бургас и Пловдив).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

ОК, значи не съм си обновил информацията. Имам спомен, че съм получавал фактури след купен билет ... от Уизеър Украйна. 

 

А каква е тази промоция на WDC с близо 52%? Само за днес ли?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Tani
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.