Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Промоцията за днес не е никак лоша. Сега видях до Лисабон: 34 лв за 28 ноември и по 31 лв за 12 декември, 30 януари, 6, 10, 13 февруари. И на връщане има такива цени през януари и февруари

 

image.png.22a5ccce7ff6cdd5f9e8c69be345608e.png

image.png.216b3c99e4384216c3762c3c3106b615.png

На 30 януари също 31 лв

image.png.2144359d7efb23565c1063232b9151b3.png

image.png.2d1dc3aded2844e0db29267cfe0dce6d.png

image.png.09c7fb3f745921eb81b34b822c200d02.png

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Hakkâri Spor каза:

Преди месец имаше и по 35 лв билети до Лисабон.. за декември

 

То в момента има и под 32лв., но мен ме впечатли намалението с WDC - тук даже отива към 65%

Screenshot_20221031_234440.jpg.cc745f1ed9ea40bf533bb17d4c57f68b.jpg

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И за Малага са същите цени. За всички януарски и февруарски дати са по 34 лв на посока, в първата половина на март са по 77 лв на посока.   За 18 декември Сoфия-Малага 34 лв, на 25 декември Малага-София 34 лв, щом на Коледа е такава цената... А и са в мн. удобни часове, следобед.  Да не товаря страницата с още скрийшотове... От уеб версията са, с WDC

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , adreno каза:

Когато се променя билет купен с Wizz Go - иска ли доплащане за услугите за новия полет?

Не, оставаш си с привелегиите и на новия полет, доплащаш разликата само на "голия" билет.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , tch каза:

Не, оставаш си с привелегиите и на новия полет, доплащаш разликата само на "голия" билет.

Сигурен ли си? Ако се купят само места иска доплащане при смяна на полета

 

Връзка към коментар
преди 7 часа, Hakkâri Spor каза:

Промоцията за днес не е никак лоша. Сега видях до Лисабон: 34 лв за 28 ноември и по 31 лв за 12 декември, 30 януари, 6, 10, 13 февруари. И на връщане има такива цени през януари и февруари

 

image.png.22a5ccce7ff6cdd5f9e8c69be345608e.png

image.png.216b3c99e4384216c3762c3c3106b615.png

На 30 януари също 31 лв

image.png.2144359d7efb23565c1063232b9151b3.png

image.png.2d1dc3aded2844e0db29267cfe0dce6d.png

image.png.09c7fb3f745921eb81b34b822c200d02.png

Но пък я вижте за Нова Година каква шегичка ни подхвърлят😅

Screenshot_20221101-063905_Wizz Air.jpg

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар

Тази сутрин имах купен билет от Бари до Линате,но съм си в къщи, защото от предното пътуване още кашлям,та виждам, че има закъснение и май е за обезщетение.

 

Screenshot_2022-11-01-10-14-56-733_com.android.chrome.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте,

 

Мога ли да закупя билет с дискаунт, ако аз не съм единият от пътниците или моят билет е на отделна резервация?

Връзка към коментар
преди 29 минути , Plamsi каза:

Здравейте,

 

Мога ли да закупя билет с дискаунт, ако аз не съм единият от пътниците или моят билет е на отделна резервация?

Какво точно искаш да направиш?

Как се купува билет, ако не си пътник ...

Билет с дискаунт може да купи само този, който е член, като може допълнително да добави други към налалението. Нямаш ли членство не може да си купиш. Може някой да ти купи, ако взема билет за себе си и ти си в добавка 🙂

Връзка към коментар
преди 45 минути , Plamsi каза:

Здравейте,

 

Мога ли да закупя билет с дискаунт, ако аз не съм единият от пътниците или моят билет е на отделна резервация?

не. Трябва един от пътниците (този който прави покупката) да е с дискаунт. Може да не си ти, разбира се.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 48 минути , jorocontrola каза:

Какво точно искаш да направиш?

Как се купува билет, ако не си пътник ...

Билет с дискаунт може да купи само този, който е член, като може допълнително да добави други към налалението. Нямаш ли членство не може да си купиш. Може някой да ти купи, ако взема билет за себе си и ти си в добавка 🙂

Аз имам членство и имам закупени билети, но се оказа, че сме повече хора и мисълта ми беше дали мога да им купя билети и на тях, но те ще са на отделен билет и резервация и няма да се връщат с мен.

Връзка към коментар

Миналата седмица полетът ми с Wizz Air закъсня със 7 часа (София - Неапол на 26.10). Мисля да ги боря за Wizz credit.

Имате ли идея за какъв период са валидни точките, които ще ми дадат?

Връзка към коментар
преди 14 минути , Plamsi каза:

Аз имам членство и имам закупени билети, но се оказа, че сме повече хора и мисълта ми беше дали мога да им купя билети и на тях, но те ще са на отделен билет и резервация и няма да се връщат с мен.

Сметни как ти излиза ценово. Може да е по-евтино да си купиш втори билет, ако намалението за другите е по-голямо.

Няма опция да се купят билети за други хора, ако не си в резервацията и ти.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , sndos каза:

Миналата седмица полетът ми с Wizz Air закъсня със 7 часа (София - Неапол на 26.10). Мисля да ги боря за Wizz credit.

Имате ли идея за какъв период са валидни точките, които ще ми дадат?

Ако имаш право на обезщетение (според причината за закъснението) трябва да ти дадат пари, не кредити

Ако нямаш право, нищо няма да дадат

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 31.10.2022 г. в 16:00, Граф Вронски каза:

Привет, може ли малко помощ тук? 
Имам закъснял полет Лондон - София на wizz с над 3 часа. Използвах формата на wizz за оплаквания, получих отговор, че не подлежа на компенсация. 


Кой е e-mail-ът на ГВА на UK (разбирам, че на тях трябва да пиша, защото полетът тръгва от UK)? В копие се слага wizz? (кой е-mail)?
Благодарско.

Колега, ще се радвам да споделиш, до кого писа и какъв отговор получи. Били сме на един и същ полет  изглежда 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, adreno каза:

Сигурен ли си? Ако се купят само места иска доплащане при смяна на полета

 

Да, последно преди около месец съм сменял билети с купени пакетни услуги (wizz go/wizz plus) и доплатих само разликата в основния/голия билет.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 18 часа, adreno каза:

Сигурен ли си? Ако се купят само места иска доплащане при смяна на полета

 

Местата се губят при промяна, но всичко друго остава.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 31.10.2022 г. в 14:17, iMari каза:

Торино - Бакъу полети по 9,99 евро до края на октомври, с по 5 евров флекс.

През февруари билетите са с днешното намаление - 9,59 евро, приорити - 8,87 евро, 10кг чекиран - 8,50 евро

Дали може линк към тази отсечка, моля?Не откривам такива дестинации...

Връзка към коментар
преди 7 минути , Madonna каза:

Дали може линк към тази отсечка, моля?Не откривам такива дестинации...

https://wizzair.com/bg-bg/poleti/tursachka-za-ceni/торино/бакъу#/1/0/1/0/0/2022-11-02/2022-12-02

Линка е към търсачката за ниски цени. Вероятно търсиш на английски в българската версия или на български в английската, затова не ти излизат. При търсене на Торино -Кишинев /Яш също показва тези полети, но реално ниските цени са за Торино - Бакъу.

Най-добре търси с абревиатура на летищата TRN - BCM. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Уиз с нова дестинация - Ташкент - Абу Даби

Добавят също и Венеция Марко Поло - Ереван

Има също нови линии от Полша за Испания и Италия, както и от Лутън за Лион 

FB_IMG_1667499469937.jpg.3c2941f734af6a0c95fb42d95aba8568.jpg

  • Харесвам 24
Връзка към коментар

Влизам си в променен полет за рефънд и виждам, че вече не дава общата сума ами може да избираш, кой полет да канселираш. Това нещо ново ли е и какво се случва с другия полет нима си остава??

 

Untitled.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • iceman00
    • aloha8
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.