Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 3 минути , feel_the_rush каза:

Първата е само със сменен час на полет и ми дадоха веднага да променя резервацията за нови дати.

С колко часа е промяната и за коя дата. Аз имам на 29.12. който е променен с 40 минути и няма възможност за промяна, което всъщност е промяна в правилата им от преди 3 ... 4 месеца.

Връзка към коментар
преди 1 минута , The Doctor каза:

С колко часа е промяната и за коя дата. Аз имам на 29.12. който е променен с 40 минути и няма възможност за промяна, което всъщност е промяна в правилата им от преди 3 ... 4 месеца.

На 20 декември, от 6:15ч го промениха на 9ч сутринта. Мисля, че промяната трябва да е над 2 часа или 2 часа и половина, за да имаш право на избор. Иначе само те уведомяват.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , feel_the_rush каза:

На 20 декември, от 6:15ч го промениха на 9ч сутринта. Мисля, че промяната трябва да е над 2 часа или 2 часа и половина, за да имаш право на избор. Иначе само те уведомяват.

Да, при компаниите, които съм проверявал е над 2 часа до 3 часа.

Една от малкото екстри на УИЗ беше възможността за смяна при минимална промяна на часа. / Другата екстра, която отпадна преди нея беше залога от 10 евро срещу 100 за закъснение повече от час и се сещам, че късните съботни или неделни полети BCN - SOF бяха често в полза на залагащите./ 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 18.11.2022 г. в 22:46, Ivan Ivanich каза:

Омазаха и Лисабон, в края на ноември, началото на декември. Изпратиха ми мейл, че сменят полета на 02.12, а в сайта показва, че тогава няма полет. Въобще - веселба.😠

При мен няма мейли и си виждам всичко в сайта. Ние сме 28,11 натам и 02.12 обратно.

Връзка към коментар

С риск някой отново да ме обвини, че не съм прочел предните 808 страници на тази тема, ще задам още един въпрос. Вече мога да вляза в резервацията с отменените полети. Когато обаче цъкна върху "заявка за възстановяване на сума" единствната опция е да ми върнат 120 процента от платената сума в уиз профила. Как да поискам да ми възстановят оригиналната сума по картата?

Връзка към коментар
преди 9 минути , Suunto каза:

С риск някой отново да ме обвини, че не съм прочел предните 808 страници на тази тема, ще задам още един въпрос. Вече мога да вляза в резервацията с отменените полети. Когато обаче цъкна върху "заявка за възстановяване на сума" единствната опция е да ми върнат 120 процента от платената сума в уиз профила. Как да поискам да ми възстановят оригиналната сума по картата?

Опцията да ти ги преведат по сметка се появява след като са ти върнали 120 процента в профила, не може направо да се прехвърлят.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Е това е гадно 😄 Който си е правил сметка за прекачване до/от Самарканд, Баку  (или други екзотики) на летище Абу Даби сега леко гризва дръвцето 😉

  • Смея се 1
Връзка към коментар
На 19.11.2022 г. в 14:01, tch каза:

Разликата между 1600 и 1200 евро е точно колкото е комисионната на посредника. Да не се окажа, че този, който ти е преразказвал не е доразбрал 🙂 

Не, говорих лично с тях и само до ГВА писах и в имейл потвърждават, че трябва да се получи по 400Евро на човек.

Връзка към коментар

Тези от Wizz ми скъсаха нервите.

3 браузера, 2 интернет връзки - 6 опита да купя билети - Не, бил съм бот.

Накрая стана през тъпото им приложение на телефона.

В резултат - имам билети, но цената се повиши с един диоптър в повече. :biggrin:

  • Харесвам 3
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Разбира се, че по Коледа и Нова година цените ще вървят нагоре и има логика в това. И няма значение, че е Черна седмица, промоционалните цени не обхващат втората половина от декември обикновено. Там самолетите са пълни. Нямам спомен при Черен петък да са намалявали цени за Нова година. Повечето авиокомпании пишат изрично, че промоционалният период не включва 16 декември-8 януари, тоест Католическата/Протестантската Коледа (24/25), Нова година (31/1) и Православната Коледа (6/7 ян.), защото народът пътува тогава. 😉

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Напълно съм съгласен.  Сега публикувах "офертата" за Черния петък в темата на Уизеър за периодичните промоции. Не стига че само за "избрани полети", не за всички, а и за период 9 януари-1 април.  Тоест, изчакали са руско-сръбската Коледа да мине, да се напътуват сърбите в Австрия, Швейцария и Германия до родните места и обратно... та после им пускат намаления.  (Имам приятел сърбин, който работи във Виена и ми пише, че търси полети до Ниш за "Божич", ама... скъпо) 😄

Връзка към коментар

Нищо логично не виждам аз в това на "черен петък" да е по-скъпо от обикновен петък. Имайки предвид идеята на цялото нещо. Ама за сефте ще се купуват май билети за Европа 100+евра. Че до Тулуза и с прекачване. Дано от уиз не спретнат пак някаква изненада със закъснение, че да изтърве връзката с раян.

Връзка към коментар

Не знам за Вас ама аз намазах и то не къде ами за Абу Даби, че не съм ходил тази година 😄😄 взех билети по 77лв в посока за средата на март. Летял съм и за по-евтино до там ама да не издребняваме.

 

п.с. Реших да проверя цените пак /лош навик/ и сега в едната посока по 62лв станали 😄 . Явно за някой цените скачат, а на мен ми пускат privet отсъпка.

  • Харесвам 7
  • Браво 3
  • Смея се 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, EliDion каза:

Нищо логично не виждам аз в това на "черен петък" да е по-скъпо от обикновен петък. Имайки предвид идеята на цялото нещо. 

Ами идеята на цялото нещо е да се изчистят залежалите стоки, за да се освободи място за новите. Самолетните билети не са материални и за тях не важи. Затова слагат нещо да закачат, да не свършат парите на хората само по телевизори 😁

Аз таман се зарадвах, че намерих 30% кешбек за коли под наем и линка не работи...

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Хаха, добре че взех съдомиялна преди петъка и сега билетки 2 за по 100+ евро. Да ми е честита новата година. И 1000 ще дам само за да си дойде детето, ама що да е така.😂

  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 1 час, iMari каза:

Този Черен петък е повече за темата Хумор.И не само при Уиз.

Аз трия всички мейли за черньо.. Съвет - изчакайте и след петъка може да купите и по- евтино. Е, зависи и от дестинацията разбира се....

С един колега с 10 годишен опит с Уиз сме видели що ли не.  За следващите 12 месеца съм ги задраскал..

Успех на мераклиите !!!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 минута , EliDion каза:

Хаха, добре че взех съдомиялна преди петъка и сега билетки 2 за по 100+ евро. Да ми е честита новата година. И 1000 ще дам само за да си дойде детето, ама що да е така.😂

Е, аз дадох 1200 щото детето вече го умножавам по 4. Но изобщо не се оплаквам. 2 от тези 4 са ми внучките. Другите 2 ги разглеждам като обслужващ персонал по време на полета на принцесите.

:girl_dance::girl_dance:

 

  • Харесвам 3
  • Смея се 16
Връзка към коментар
преди 4 минути , ven62 каза:

Е, аз дадох 1200 щото детето вече го умножавам по 4. Но изобщо не се оплаквам. 2 от тези 4 са ми внучките. Другите 2 ги разглеждам като обслужващ персонал по време на полета на принцесите.

:girl_dance::girl_dance:

 

Живи и здрави да са ти и четирите. Да си ги посрещнеш с кеф. На нас ни е рано още, май🙄. Уиз напоследък доста ме дразнят, като донадиш и ДСК, даже закрих картата на щерката и понеже има още малко време до дискаунта и точки, дето ще изтекат февруари гледам да разтикаме всичко.

Та ще изчакам да минат намаленията, че да взема билети мога Варна/Букурещ - Брюксел и после за Тулуза с раян. Така че имам опции, макар датата да е фиксирана 30.12

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , ven62 каза:

Е, аз дадох 1200 щото детето вече го умножавам по 4. Но изобщо не се оплаквам. 2 от тези 4 са ми внучките. Другите 2 ги разглеждам като обслужващ персонал по време на полета на принцесите.

:girl_dance::girl_dance:

 

Ти си бил много ст ..., такова де, не си бил първа младост.

  • Смея се 9
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • ива валя
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.