Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

@randi, oтделно има и разлики между сайта и мобилното приложение. В деня на кибер понеделника София-Стокхолм-София ги даваше по 155 лв на посока през сайта за юни догодина. А от приложението ги даваше по 117 лв на посока, пък за май имаше и за 97 лв, а в сайта нямаше двуцифрени.  Друг е въпросът, че 2 седмици по-рано цените бяха доста по-ниски. Вдигнаха ги именно за Black Friday & Cyber Monday; И така, взех си от мобилното приложение

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 14 часа, Hakkâri Spor каза:

@randi, oтделно има и разлики между сайта и мобилното приложение. В деня на кибер понеделника София-Стокхолм-София ги даваше по 155 лв на посока през сайта за юни догодина. А от приложението ги даваше по 117 лв на посока, пък за май имаше и за 97 лв, а в сайта нямаше двуцифрени.

Точно тогава имаше обявено промо 20% off само в приложението. 🙂

 

Но ето нова изненада:

So now the size of the suitcase without wheels and handles is taken into account. This is a great news to many of us.
Source: dailynewshungary.com https://dailynewshungary.com/important-notice-wizz-air-introduces-a-passenger-friendly-regulation/

 

При куфарите за ръчен багаж ще се взима предвид размера без колелца и дръжки, така че няма да ни глобяват ако нещо от тях стърчи. 🙂

 

  • Харесвам 11
  • Браво 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, iMari каза:

 

 

Но ето нова изненада:

So now the size of the suitcase without wheels and handles is taken into account. This is a great news to many of us.
Source: dailynewshungary.com https://dailynewshungary.com/important-notice-wizz-air-introduces-a-passenger-friendly-regulation/

 

При куфарите за ръчен багаж ще се взима предвид размера без колелца и дръжки, така че няма да ни глобяват ако нещо от тях стърчи. 🙂

 

Новината има и едно малко минусче.

1. Преди години си купих специални куфарчета за по-предишните размери на Wizzair. - сега събират праха на тавана.

2. Снабдих се и с куфари (платнени) 55х40 - и те събират праха на тавана

3. Специално проучване направих кои пластмасови куфари са най-дъбест - Полипропиленови, ABS (крилонитрилов бутабиенстирол), поликарбонатни. 

И пак 55х40 дето тежат само по 2.2 кг. и като ги метнеш от самолета не се чупят...Е, ние, естествено,  си ги ползваме единствено за ръчен багаж, защото толкова скъп куфар няма да им го дам да го блъскат в багажното и да стържат асфалта на пистите с него.

...

И сега какво! Консервирам и тези куфари на тавана и купувам същите само че с 3-4 сантиметра по-високи.

:biggrin:

 

 

 

 

  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 10 минути , ven62 каза:

И сега какво! Консервирам и тези куфари на тавана и купувам същите само че с 3-4 сантиметра по-високи.

Мда, разбирам те - онова изяждащо чувство, че не консумираш в пълният потенциал неочаквано предложените ти от този живот блага! 🙃

преди 10 минути , ven62 каза:

1. Преди години си купих специални куфарчета за по-предишните размери на Wizzair.

С тези няма ли да постигнеш пълно удовлетворение? 🙂

 

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 6 минути , iMari каза:

...

С тези няма ли да постигнеш пълно удовлетворение? 🙂

 

О, да, несъмнено.

Допълнителното място ще бъде заето от втория сешоар на жена ми, защото двата имат взаимноизключващи се функции.

:wink:

  • Шок 3
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 4 минути , ven62 каза:

О, да, несъмнено.

Допълнителното място ще бъде заето от втория сешоар на жена ми, защото двата имат взаимноизключващи се функции.

:wink:

Какви са? 

  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 1 минута , ven62 каза:

Куфарите или сешоарите?

Куфарите са италиански. Сешоарите - не знам. Знам колко струват. :biggrin:

 

Функциите на сешоарите, разбира се. Ние не ползваме куфари :don-t_mention: 

  • Смея се 6
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, ven62 каза:

Консервирам и тези куфари на тавана и купувам същите само че с 3-4 сантиметра по-високи.

Извода какъв е - дядо Венчо има голям таван 🙂

Иначе може да е дреболийка, ама е приятно, както ония виц:

 

Спойлер

Мъж се прибира от едномесечна командировка. Престоят му в луксозен хотел. Попадайки в „реалността", започва за всяко нещо да се заяжда с жена си. Излизайки от банята казва:
– В банята на хотела всички хавлии бяха сгънати с идеален ръб, не по закачалки - дреболийка, ама е приятно!
Сяда да вечеря и пак:
– А пък в хотела, всички прибори за хранене бяха завити в бели ленени салфетки - дреболийка, ама е приятно!
Жената през цялото време мълчала, накрая не издържала и рекла:
– На съседа Спас от горния етаж му е с 1 см. по-дълъг от твоя – дреболийка, ама е приятно...

 

  • Смея се 12
Връзка към коментар
преди 10 минути , vladimira74 каза:

Има ли вариант да намаля цената на куфар при резервация.? С, WIZZ DC съм. 

Бях  писал преди време, че купих едно приорити с куфарчето по-евтино през приложението на мобилния отколкото от компютъра....10 лева бяха, ала все е нещо..

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, oli_mali каза:

Извода какъв е - дядо Венчо има голям таван 🙂

Иначе може да е дреболийка, ама е приятно, както ония виц:

 

  Покажи

Мъж се прибира от едномесечна командировка. Престоят му в луксозен хотел. Попадайки в „реалността", започва за всяко нещо да се заяжда с жена си. Излизайки от банята казва:
– В банята на хотела всички хавлии бяха сгънати с идеален ръб, не по закачалки - дреболийка, ама е приятно!
Сяда да вечеря и пак:
– А пък в хотела, всички прибори за хранене бяха завити в бели ленени салфетки - дреболийка, ама е приятно!
Жената през цялото време мълчала, накрая не издържала и рекла:
– На съседа Спас от горния етаж му е с 1 см. по-дълъг от твоя – дреболийка, ама е приятно...

 

1 см. не е никаква дреболийка.

50% от човечеството ще ти го кажат.

:wink:

 

 

  • Смея се 7
Връзка към коментар

Няма ли кой да им тегли една ***** с техните защити/ботове това вече е безобразно.?! Втори ден не мога да се логна през приложението след като ме е изхвърлило. Нито ъпдейти нито нищо не става. До сега не ми се е случвало и през приложението. Излиза си надписа за бот и това е.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Ivko каза:

Няма ли кой да им тегли една ***** с техните защити/ботове това вече е безобразно.?! Втори ден не мога да се логна през приложението след като ме е изхвърлило. Нито ъпдейти нито нищо не става. До сега не ми се е случвало и през приложението. Излиза си надписа за бот и това е.

И при мен беше така 2 дни. Накрая като идиот писах на ръка буква по буква мейла и паролата си, с 1-2 секунди между всяка следваща буква/символ. Пусна ме в крайна сметка.

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 11 минути , Ivko каза:

Втори ден не мога да се логна през приложението след като ме е изхвърлило.

По този повод - идват празници, бъдете мили с колеги, роднини и приятели! Никога не знаете кога ще ви потрябва техният телефон/таблет/лаптоп.:girl_smile:

  • Харесвам 1
  • Смея се 17
Връзка към коментар

Получих писмо отговор на моето,където исках обезщетение.Това дали е шаблон за бавене.

 

 

Във връзка с Вашия иск, бихме искали да Ви информираме, че сме се свързали със съответния отдел, за допълнително разглеждане на случая. 

Моля обърнете внимание, че поради текущата ситуация в световен мащаб и засиления трафик, е възможно да отнеме повече време докато получим отговор. 

Поради това, учтиво молим за Вашетo търпение и разбиране. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Вероятно да.

 

Иначе аз получих отказ за обезщетение от тях и ги питах какво е "извънредното обстоятелство", заради което въпросният полет закъсня много над 3 часа. Отговорът беше, че ще са готови да предоставят тази информация на съответните органи, контролиращи въздушните превозвачи. Така че явно това е стратегията - бавене и протакане с цел хората да се откажат, ако не им се занимава.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 7 часа, dimitrov6 каза:

Получих писмо отговор на моето,където исках обезщетение.Това дали е шаблон за бавене.

 

 

Във връзка с Вашия иск, бихме искали да Ви информираме, че сме се свързали със съответния отдел, за допълнително разглеждане на случая. 

Моля обърнете внимание, че поради текущата ситуация в световен мащаб и засиления трафик, е възможно да отнеме повече време докато получим отговор. 

Поради това, учтиво молим за Вашетo търпение и разбиране. 

Точно същия отговор получих днес и аз след няколко разменени преди това мейли с авиокомпанията.

 

Не знам всъщност защо не ми отказват директно, че не ми се полага обезщетение. Сега разбрах и това ми поясни преди малко в чат ClaimHelp Bulgaria - защото полетът ми на 7.11. до Рим е отменен поради удар с птица.

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Има нови маршрути от Тирана.

Нещо Тирана имам чувството, че я развиват като дестинация. 

New Routes:

✈️Tirana – Gdansk (Thurdays and Sundays from July 6)

✈️ Tirana – Poznan (Tuesdays and Saturdays from July 4)

✈️ Tirana – Trieste (Mondays and Fridays from July 3)

✈️ Tirana – Naples (Mondays, Wednesdays and Fridays from July 3)

✈️Tirana – Brindisi (Mondays, Wednesdays and Fridays from July 3)

✈️ Tirana – Lamezia Terme (Mondays and Fridays from August 4)

NEW-ROUTES-FROM-TIRANA.png

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.