Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 22 минути , iMari каза:

Друго питаш :),  но ако целта е Люксембург, аз бих взела еднопосочни София - Бергамо и Шарлероа - София с Уиз. През Бергамо хубаво се връзват полетите на Раян до Люксембург , които са евтини за следващите три месеца. Бих изчакала Уиз да пуснат резачката и така да дадат свобода на действие и после бих купила билетите Бергамо - Люксембург.

Дори и целта да не е Люксембург, Раян имат всеки ден по два полета Бергамо - Шарлероа. 🙂

 

Мерси за отговорите. Целта май са Брюж и Гент и изразходване на уиз кредити 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Беше писано за допълнителна такса, която се начислява към билетите при резервация и не знам дали се разреши проблема, но това видях да го коментират във фейсбук: „Системна допълнителна такса“ от £10,  се появява само когато софтуерът за блокиране на реклами е активен. При изключване на софтуера цените се връщат към нормалните, без допълнителната надценка.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 20 минути , Ivko каза:

Беше писано за допълнителна такса, която се начислява към билетите при резервация и не знам дали се разреши проблема, но това видях да го коментират във фейсбук: „Системна допълнителна такса“ от £10,  се появява само когато софтуерът за блокиране на реклами е активен. При изключване на софтуера цените се връщат към нормалните, без допълнителната надценка.

Ами не е верно. И след като деактивирах адблока, пак си добавя. Но може да се пробва нещо в тази посок, например след това смяна на IP адреса и чистене на кукитата за да те забрави...

  • Харесвам 1
  • Замислям се 2
Връзка към коментар

Да си коригирам изказването относно 7 - мия самолет в София. Има нова машина в София, но в момента се ползва по следната схема, например прави следните полети: София - Ларнака - Атина - Ларнака - София. Общо взето капацитета от София не се вдига. 

  • Харесвам 7
  • Шок 1
Връзка към коментар
На 30.12.2022 г. в 16:21, Ivko каза:

Беше писано за допълнителна такса, която се начислява към билетите при резервация и не знам дали се разреши проблема, но това видях да го коментират във фейсбук: „Системна допълнителна такса“ от £10,  се появява само когато софтуерът за блокиране на реклами е активен. При изключване на софтуера цените се връщат към нормалните, без допълнителната надценка.

При мен става или с изчистване на бисквитките или с друг браузър, винаги трябва да се следи преди плащане да не я добави, че понякога е 50Евро тази такса каквато си измислят.

Връзка към коментар
На 30.12.2022 г. в 21:37, randi каза:

но в момента се ползва по следната схема,

Подобни схеми се практикуват перманентно. Вероятно и преди базирането  на седмата машина, един от самолетите е правил извънбазови полети. През март 2023г  самолетът от София до Меминген не се връща веднага в България, а първо прави  друга ротация. Но дори и с такива схеми, е по-добре да имаме 7 или 8 базирани самолета, защото все пак капацитета на София се вдига по този начин, макар и  минимално.

Връзка към коментар

Според вас дали това лято уизз ще пуснат нови линии в Гърция, тъй като за момента стои само Корфу... ? Чудя се дали да изчакам или направо да се ориентирам към друга дестинация.

Връзка към коментар
преди 6 часа, Kristinna каза:

Според вас дали това лято уизз ще пуснат нови линии в Гърция, тъй като за момента стои само Корфу... ? Чудя се дали да изчакам или направо да се ориентирам към друга дестинация.

Аз си мисля, че няма да пуснат, защото Ryan имат доста маршрути към островите.... 

Но може да бъркам и дано да бъркам.

Ще се радвам да пуснат нови дестинации, примерно за някой остров или към Балтийски държави 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 45 минути , Иван Попов каза:

Аз си мисля, че няма да пуснат, защото Ryan имат доста маршрути към островите.... 

Уиз имаха много дестинации (5-6), не Раян. Но явно са им други плановете. Може да се изчака няколко месеца да се види де.

Родос се задържа 2 месеца само и още ме е яд ... 😞

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 10 часа, epetkov каза:

Подобни схеми се практикуват перманентно. Вероятно и преди базирането  на седмата машина, един от самолетите е правил извънбазови полети. През март 2023г  самолетът от София до Меминген не се връща веднага в България, а първо прави  друга ротация. Но дори и с такива схеми, е по-добре да имаме 7 или 8 базирани самолета, защото все пак капацитета на София се вдига по този начин, макар и  минимално.

Казаха ми, че машината прави само такива полети, но не съм проследил и не мога да бъда сигурен. Обаче капацитета, който са обявили, че се увеличава на фона на липсващите Малта, Будапеща и гръцки острови не е никакъв ръст, а в най - добрия случай(като имаме предвид новите Хамбург, Стокхолм и Рияд) е запазване на нивата от предходната година, освен ако не пуснат нови дестинации.

Връзка към коментар

Днес разбрах, че уиз са махнали Братислава.

Има ли шанс да я включат отново?

Трябва ми полет на 28.05 за концерта на DM.

С Раян само отиването е 82€.

В краен случай, ще гледам концерта в Германия :-))

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, Stryper каза:

До Братислава може да се стигне от Виена или Будапеща за няколко часа с влак или автобус ако няма директен полет.

За 30-40 мин. даже

Връзка към коментар
преди 11 минути , Hakkâri Spor каза:

За 30-40 мин. даже

Измислих го,

има дата за концерт и в Прага, та ще се лети до Будапеща и после влак.

Тъкмо ще разгледаме и Прага за 2-3 дни.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 12 часа, Mistela каза:

Днес разбрах, че уиз са махнали Братислава.

Има ли шанс да я включат отново?

Трябва ми полет на 28.05 за концерта на DM.

С Раян само отиването е 82€.

Ооо да идвам 😃😃 точно тогава имам РД хаха един концерт да ми подариш. Иначе и аз тогава някъде мисля да летя за Виена, но още е рано за хубави цени до там. Миналата година по това време бяха по 20 евро в посока, като ги гледах някъде април.

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 56 минути , Росина каза:

Здравейте! Дали има шанс билети до Милано за август да поевтинеят ?☺️😚🧐 Сега са на цена 232лв двупосочен( при 150лв на Раян)

Определено да.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 15 часа, Mistela каза:

В краен случай, ще гледам концерта в Германия :-))

В Букурещ не ти ли е по-удобно? Или Атина? (за Атина незнам има ли дата всъщност, но не я пропускат обикновено)

Връзка към коментар
преди 3 часа, Mistela каза:

Измислих го,

има дата за концерт и в Прага, та ще се лети до Будапеща и после влак.

Тъкмо ще разгледаме и Прага за 2-3 дни.

 

Ти си знаеш, но Прага не ти ли идва малко далеч?

Връзка към коментар

В пощата получих ваучер за 10 евро.

 

Преди да започне новата година, нека ви благодарим за доверието, лоялността и разбирането. Изпращаме нашите най-добри пожелания и ваучер за 10 евро* като знак за блестящо начало на 2023 г. Защото за нас най-ценният момент е, когато най-накрая пробиеш облаците и видиш слънцето на хоризонта.

 

Обаче: Пътуванията трябва да започнат на/след 15 януари и да завършат до 28 февруари 2023 г. След 15 февруари 2023 г., датата на валидност на ваучера, ваучерът става невалиден.

 

И ко праим ся? Коя дата е вярна?

Връзка към коментар
преди 15 минути , Zaro каза:

В пощата получих ваучер за 10 евро.

 

Преди да започне новата година, нека ви благодарим за доверието, лоялността и разбирането. Изпращаме нашите най-добри пожелания и ваучер за 10 евро* като знак за блестящо начало на 2023 г. Защото за нас най-ценният момент е, когато най-накрая пробиеш облаците и видиш слънцето на хоризонта.

 

Обаче: Пътуванията трябва да започнат на/след 15 януари и да завършат до 28 февруари 2023 г. След 15 февруари 2023 г., датата на валидност на ваучера, ваучерът става невалиден.

 

И ко праим ся? Коя дата е вярна?

Аз гао разбирам, че до 15 февруари трябва да резервираш с него.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 17 минути , Zaro каза:

В пощата получих ваучер за 10 евро.

 

Преди да започне новата година, нека ви благодарим за доверието, лоялността и разбирането. Изпращаме нашите най-добри пожелания и ваучер за 10 евро* като знак за блестящо начало на 2023 г. Защото за нас най-ценният момент е, когато най-накрая пробиеш облаците и видиш слънцето на хоризонта.

 

Обаче: Пътуванията трябва да започнат на/след 15 януари и да завършат до 28 февруари 2023 г. След 15 февруари 2023 г., датата на валидност на ваучера, ваучерът става невалиден.

 

 

И ко праим ся? Коя дата е вярна?

Ваучера е валиден до 15.01, за пътувания между 15.01 - 28.02. Вероятно на 16.01 Уиз ще направят основно рязане на полетите до края на февруари. Така го разбирам 🤣

Значи ваучера покрива само цената на базовия билет, не можеш да го използваш за допълнителни услуги. Ако остане нещо за доплащане, може да го направиш само с банкова карта. С Уиз кредит и плащане по банков път не става. Но дори и да си изпълнил всички условия в крайна сметка излиза надпис, че ваучера е невалиден. Поне при мен е така...😁

  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.