Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Георги Матеев

Ще умра от щастие :)

 

EDIT: След като се окопитих от шока незабавно се сдобих с 2 билета за 5-8 Май 2018 за по 40 евро на калпак. Гергьовден в Лисабон, какво повече да иска човек :)

 

EDIT2: Толкова съм доволен, че тържествено обещавам минимум 1 месец да не мрънкам за тесните седалки в новите самолети на Wizz!

 

EDIT3: Да се готвят всички яки промоции на TAP (и не само) от Лисабон :lol:

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 25
Връзка към коментар
преди 12 минути , Ради каза:

Страхотна новина,  наистина не е за вярване , че се случва.

Логично следствие от реална конкуренция. Сега очаквам отговора на Ryan. Чудесният би бил - дублирани дестинации и различни времена  на излитане и кацане. ;)

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Полети между Лондон и София от 2 паунда


Само не мога да рабера тази цена включва ли и голям багаж...? :blink:

Цитат

Baggage policy:
One cabin bag (55 × 40 × 20 cm, up to 10 kg) plus one small bag 35 × 20 × 20 cm.

 

Връзка към коментар
преди 9 минути , antea каза:

40 евро отиване-връщане Лисабон се смята за добра цена, нали?

Според мен е прекрасна. При това е директен полетът. Пак ще се ходи в Португалия скоро :girlwacko::yahoo:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 8 минути , Zaro каза:

Аз предлагам Райън да отговорят с една Прага и да си стиснем ръцете.

И Порто или Фаро! :)

Въпрос на време... ние сме търпеливи... 

 

Обачеее... видяхте ли беее... направихме си розово-лилава среща, със самолетчета на Уиз по етикетчетата... и веднага нови точки за достъп. 

Следващата среща ще я гласим синьо-жълта... или с моряшки привкус и ще сме в очакване на конкуренцията. :) 

Редактирано от Polina
  • Харесвам 12
Връзка към коментар
преди 24 минути , desislavna каза:

Според мен е прекрасна. При това е директен полетът. Пак ще се ходи в Португалия скоро :girlwacko::yahoo:

прекрасна, ама после като се появят билети по 5,99.... бау :lol:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 24 минути , Polina каза:

Обачеее... видяхте ли беее... направихме си розово-лилава среща, със самолетчета на Уиз по етикетчетата... и веднага нови точки за достъп. 

Следващата среща ще я гласим синьо-жълта... или с моряшки привкус и ще сме в очакване на конкуренцията. :) 

 

Уиз от Копенхаген направи второ кръгче снощи, за да ни види по- добре.:lol:

Project1.png

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 8
Връзка към коментар
Oт мapт cлeдвaщaтa гoдинa WіzzАіr дoбaвя oщe двa peдoвни мapшpyтa oт cтoлицaтa, cъoбщи нa пpecĸoнфepeнция в Coфия днec глaвният ĸopпopaтивeн диpeĸтop Oyeн Джoyнc.

Hиcĸoтapифният пpeвoзвaч щe лeти двa пъти ceдмичнo дo Hицa и Лиcaбoн. Цeнитe нa пoлeтитe щe зaпoчвaт oт 48.99 и 58.99 лeвa cъoтвeтнo. Билeти вeчe мoгaт дa бъдaт зaпaзвaни, yтoчни oщe Джoyнc.

Ocвeн нoвитe мapшpyти, WіzzАіr oбяви oщe, чe дoбaвя нoви пoлeти ĸъм чacт oт вeчe cъщecтвyвaщитe cи мapшpyти, ĸъм ĸoитo имa нaй-гoлям интepec. Taĸa caмoлeти щe излизaт oт Coфия дo Лoндoн 19 пъти ceдмичнo, a пoлeти дo Бapceлoнa, Aйндxoвeн, Pим, Teл Aвив щe имa вceĸи дeн. Дo Koпeнxaгeн, Бpюĸceл и Лapнaĸa ĸoмпaниятa щe лeти пeт пъти ceдмичнo.

Kopпopaтивният диpeĸтop ce пoxвaли oщe, чe пpeз пocлeднaтa фиcĸaлнa гoдинa ca oбcлyжили 1.7 милиoнa пътниĸa в Бългapия, pъcт oт 25%. Oт нaчaлoтo нa гoдинaтa дo мaй пъĸ yвeличeниeтo e 36%. Taĸa WіzzАіr пoлyчaвa 19.6% пaзapeн дял зa юни, ĸaзa oщe Джoyнc. Ha вcичĸи пaзapи, нa ĸoитo ĸoмпaниятa oпepиpa, зa пocлeднaтa фиcĸaлнa гoдинa тя oтчитa 19% pъcт нa пътницитe дo 23.8 милиoнa.

Toй oбяви cъщo тaĸa, чe пpeз 2018 г. в Coфия щe бъдaт бaзиpaни ceдeм caмoлeтa нa ĸoмпaниятa, чeтиpи oт ĸoитo щe бъдaт oт нaй-мoдepнитe Аіrbuѕ А321сеоѕ.

WіzzАіr cъoбщи, чe paзĸpивa и двe нoви бaзи - във Bapнa oт 21 юли и в Лoндoн oт 22 юни.

Hиcĸoтapифният пpeвoзвaч щe пpoвeдe и мapaтoн в Coфия, ĸaзa oщe Джoyнc, ĸaтo дoпълни, чe cпopeд ĸoмпaниятa бягaнeтo e "нaй-дeмoĸpaтичният cпopт".
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Във връзка с ентусиазма за  Лисабон, за да го усиля, да напомня че SATA имаха оферта за безплатен, вътрешен, междуостровен полет на Азорските острови ако началната ви точка е Португалия. :)

  • Харесвам 15
Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги Матеев каза:

EDIT: След като се окопитих от шока незабавно се сдобих с 2 билета за 5-8 Май 2018 за по 40 евро на калпак. Гергьовден в Лисабон, какво повече да иска човек

Директно през сайта на Уиз или през "онези" сайтове? За тези дати цената вече е 306 лв. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ехаааааааааааааа, кеффффф! :):yahoo::dancing:

Господ (шефовете в Уиз) чу(ха) молбите ми! 

 

От август 2015-та им пиля: :biggrin:

 

На 6.08.2015 г. в 13:45, Фичо каза:

Като стана дума за желания и мечти - аз даже съм по-скромен :biggrin: ;)

...

- малко Португалия

- нещо южна Франция

...

 

:rolleyes:

 

На 29.10.2015 г. в 23:11, Фичо каза:

Ееее, Лисабон би било чудесно, наистина ...

 

 

На 21.01.2016 г. в 11:26, Фичо каза:

А аз - Лисабон!  :)

 

На 3.12.2016 г. в 13:19, Фичо каза:

Аз да си повторя като Катон Стари   - Лисабон трябва да бъде ... включен!  :biggrin:

 

На 10.03.2017 г. в 16:23, Фичо каза:

Аз да си повторя пак дежурната реплика   - Лисабон!   :biggrin:

:biggrin:

  • Харесвам 22
Връзка към коментар
преди 29 минути , Vyara каза:

Директно през сайта на Уиз или през "онези" сайтове? За тези дати цената вече е 306 лв. 

Билетите на тази цена са се изкупили. Ограниченото количество билети на ниска цена освен, че е реклама помага /на компанията/ да се видят търсенията на тази цена, търсенията и продажбите на по-високи цени, както и да се види как се движи информацията свързана с промоции.  Сега ще последват множество търсения и със сигурност ще има продажби на цени по-високи от обявените преди часове.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

информацията очевидно се движи с 100 евро/секунда /в полза на Уиз/, но предлагам незабавно да спрем да купуваме за Лисабон, докато цената не се върне и падне под 40 -_-

 

до оня ден бях готова да платя и на по над 120 евро, а днес се назландисах на ниската оферта :lol: първо се сетих за билегите по 6 лв, които периодично се появяват и не е чак такъв голям късмет да се сдобиеш с такива, после ми светна как видях уж изгодно взетите /в промоция/ билети до Катаня на 40% по-ниска цена малко преди избраните ми дати, и на финала deja-vu за обичайното 20% намаление, което винаги се появява до ден-два след като си купил мераклийската билети... та не съжалявам, като не е в съответния уикенд, ще е някой друг, важното е, че вратата се отвори :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 3 часа, Таньо каза:

Логично следствие от реална конкуренция. Сега очаквам отговора на Ryan. Чудесният би бил - дублирани дестинации и различни времена  на излитане и кацане. ;)

А, може и вместо дублиране - едно Порто, да могат да се правят комбинации :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 1 минута , Фичо каза:

А, може и вместо дублиране - едно Порто, да могат да се правят комбинации :)

Твърде хубаво ... твърде хубаво ... :), но защо "вместо" , а не и двете?! 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Перфектната новина, бяхме 2 седмици в Португалия през септември/октомври 2016, с огромен интерес ще гледам за опции до Мадейра и Азорските, Ница също е много важно летище, за което дълго време сме чакали, но за сега така или иначе съм на изчакване, очакваме наследничка съвсем скоро  и от там нататък ще видим как ще се развият нещата. Определено ще има малко затишие, то и затова по-рядко чета и пиша тук, че само ме сърбят ръцете :lol:

Редактирано от stormbringer
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 51 минути , Vyara каза:

Директно през сайта на Уиз или през "онези" сайтове? За тези дати цената вече е 306 лв. 

Да, директно от сайта на Уиз 2 двупосочни билета излезнаха общо 156 лв. в 11:00 сутринта. В момента същите вече струват 650 лв, чувствам се много напред :)

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.