Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 6 минути , era123 каза:

Тия цени са с дискаунт нали?

Кое наричаш флекс? Най-лявата цена ли? all in & full flex?

 

Не, флекс се купува отделно, като добавена услуга, не е към някоя тарифа. Ето, може да се добави оттук още на втора стъпка или по-нататък след въпросите за местата.

C743669B-38C0-4A13-84F4-39984D989BA3.jpeg.6a97b70d1086d025960ca02fd747782a.jpeg
 

72303C1D-AFFF-484B-9528-B18EE486BDF7.jpeg.053d3e5c407fbd3e80ba673982f29ef5.jpeg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Имам купен двупосочен билет с флекс. Wizzair сменят датата на единия полет.Ако приема опцията заявка за възстановяване на сумата, това значи, че ще ми върнат сумата, но вече няма да имам активен флекс, нали?

Връзка към коментар
преди 2 минути , danym21 каза:

Ако купя билет с флекс и Wizz discount club и сменя дестинацията, Wizz discountа се запазва, нали, т.е новите билети също мога да ги купя с discount?

Да, той е валиден една година.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 21 часа, Георги Матеев каза:

9 часа по-късно същият полет падна на €45 и го купих наново (всъщност за трети и надявам се вече последен път). Да живее флекса 🙂

Как става купуването на същия полет ? " Флекса " не е ли само при промяна на полета/друга дата и час/?

Връзка към коментар

Здравейте отдавна не съм пътувал с wiz air задължително ли е наистина разпечатването на бордната карта ? През телефона не е ли достатъчно да се сканира ? 
 

от летище BASEL-MULHOUSE-FREIBURG ще пътувам ако от там има начин да се разпечата ? 

Връзка към коментар

Много малко летища не приемат мобилни бордни карти и не знам дали Базел е сред тях.

Дори така обаче няма нужда да разпечатваш на хартия, достатъчно е да си го запазиш в телефона.

Ако обаче купуваш билет на място на самото летище , имай предвид че онлайн-чекирането затваря 3 часа преди обявения час на полета.

Връзка към коментар
преди 3 часа, Valentin Takev каза:

Здравейте отдавна не съм пътувал с wiz air задължително ли е наистина разпечатването на бордната карта ? През телефона не е ли достатъчно да се сканира ? 
 

от летище BASEL-MULHOUSE-FREIBURG ще пътувам ако от там има начин да се разпечата ? 

https://wizzair.com/bg-bg/informatsiya-i-uslugi/informatsiya-za-rezervatsiya/check-in-and-boarding

 

Да, от Базел за София приемат електронни бордни карти.

Връзка към коментар
преди 3 часа, Valentin Takev каза:

Здравейте отдавна не съм пътувал с wiz air задължително ли е наистина разпечатването на бордната карта ? През телефона не е ли достатъчно да се сканира ? 
 

от летище BASEL-MULHOUSE-FREIBURG ще пътувам ако от там има начин да се разпечата ? 

Преди месец летях от там с бордна карта от телефона, нямах разпечатана.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 32 минути , Биксбит каза:

https://wizzair.com/bg-bg/informatsiya-i-uslugi/informatsiya-za-rezervatsiya/check-in-and-boarding

 

Да, от Базел за София приемат електронни бордни карти.

Значи няма проблем с телефона  само 👍

Връзка към коментар
преди 16 часа, soniapro каза:

Флекса " не е ли само при промяна на полета/друга дата и час/?

Не е само. С Флекса може да се отмени полетът. Връщат се средствата.  Пак се купува същият полет , но на по-ниската цена.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ех, години наред не разбирах хората, които се оплакват от Уиз и разправям как нямам никакви проблеми с тях и в последните няколко месеца се убедих какво дъно са 🙂

 

Та, (даже не помня вече точно кога) се връщахме от Катания и полетът се забави с 5-6 часа. Подадох си и аз иск за обезщетение като всички останали. Докато на всички останали им пуснаха ойрото до десетина дни, аз вече трети месец съм сложен от Уиз в някаква трета глуха. Виси там едно редче "със сигурност ще получите отговор от нас в рамките на 30 дни", ама вече броим 80ти ...

 

Звънях на телефоните им, написани тук, писах на мейли (един от тях не знам защо е на една бъгларска ПР агенция, от чийто липса на отговор ми стана още по-смешно)  ... От време на време получавах мейли "бъдете търпеливи, имаме много работа", ама как пък само за мен така, а не за останалите. Почувствах се дискриминиран, а това сега е много модерно и им го написах. Пак никакъв отговор. Една от безполезните лелки в колцентъра рязко се превърна в полезна като ме посъветва да пусна втори иск, в който се оплаквам от липсата на отговор по първия. Почти веднага ми отговориха "бъдете търпеливи" и вторият иск мина в статус "разрешен". Писах и на ГВА. Там друга безполезна лелка ми отговори, че трябва да са минали 2 месеца и да пиша на съответния орган, към който спада моя случай, който бил италианския. Писах им и на тях на дадения мейл, автоматичен отговор, че не е това мейла и форма за попълване. Няколко пъти цитирах тези ми дейности в писмата и исковете до Уизеър, ама не е като да се трогват, както неколкократно четох в тази тема, че се случвало ...

 

Не ми е вече за парите, бера ги по дърветата, а по някога дори и ги копая! За отношението ме боли! Предполагам единственото, което ми остава е да ги изсипя в ръчичките на компания от сорта на Аероиск, ама без самите Аероиск, които не харесвам интензивно.

 

П.П. Не искам съвети, просто се оплаквам и обсипвам с омраза!

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Някой дали може да провери какъв е статуса на полета за днес за Болоня в 12:30 - W64363.

В сайта на летище София няма информация, което най-вероятно означава да очакваме забава.

Връзка към коментар
преди 5 минути , margarettod каза:

Някой дали може да провери какъв е статуса на полета за днес за Болоня в 12:30 - W64363.

В сайта на летище София няма информация, което най-вероятно означава да очакваме забава.

За сега си е планиран за 12:30 , този който каца от Ларнака с 36мин закъснение ще го изпълни

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , margarettod каза:

Някой дали може да провери какъв е статуса на полета за днес за Болоня в 12:30 - W64363.

В сайта на летище София няма информация, което най-вероятно означава да очакваме забава.

Според  Flightradar самолетът закъснява 35 мин. от Ларнака.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Брани каза:

и да пиша на съответния орган, към който спада моя случай, който бил италианския. Писах им и на тях на дадения мейл, автоматичен отговор, че не е това мейла и форма за попълване.

Формата за попълване не е на мейла, а на сайта.

http://www.enac.gov.it

 

Сега видях, че не искаш съвети. Не ме обсипвай, моля, с омраза.😜

Редактирано от marycap
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , marycap каза:

Формата за попълване не е на мейла, а на сайта.

http://www.enac.gov.it

 

Сега видях, че не искаш съвети. Не ме обсипвай, моля, с омраза.😜

О, няма, няма! Тя е само за враговете на Империята!

 

Попълних формата преди седмици, още няма вест 😞 Пренебрежителното отношение по принцип ме вбесява, защото съм твърдо убеден (а и е логично след като аз не се въртя около него), че светът се върти около мен!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 40 минути , blueriver каза:

Да със сигурност. Последно вчера се върнах от Базел,само с бордна карта на телефона.

Един последен въпрос на Swissport гишето ли си остави багажа на лентата ? 
 

 

аз съм само с франкове без евро и нямам сега в картата ако се наложи да доплатя ако багажа ми е 22 кила а не 20 както е в билета ще приемат ли швейцарските франкове или ще трябва да обменям парите ? 
 

мисля че багажа ми е точно 17,18,19 кг раница е но ако излезне с 2,3 кг над нормата колко е доплащането ? 
 

мога ли да премахна нещо в случай че мина малко над кантара и да не плащам ?

Връзка към коментар
преди 25 минути , Брани каза:

О, няма, няма! Тя е само за враговете на Империята!

 

Попълних формата преди седмици, още няма вест 😞 Пренебрежителното отношение по принцип ме вбесява, защото съм твърдо убеден (а и е логично след като аз не се въртя около него), че светът се върти около мен!

Разбира се, че светът се върти около теб, но и центробежните сили са огромни.😆 Чакаш месец точно за отговор. Ако поискат някакво доуточняване- още месец. И накрая изпращат становище в твоя полза, с уточението, че последната дума е на авиокомпанията. При мен проработи. Успех!

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , blueriver каза:

Valentin Takev

-Аз винаги пътувам само с ръчен багаж,затова не мога да ти отговоря.

Ръчния който е поне в моля билет е до 10 кг и раница а чекирания 20 кг 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Valentin Takev каза:

Ръчния който е поне в моля билет е до 10 кг и раница а чекирания 20 кг 

Ръчният не го мерят за кг. Аз имах освен раницата и торбичка с дребни покупки и сандвич,не ми направиха проблем. Торбичката не беше от безмитния магазин.

Връзка към коментар
Преди 1 час, blueriver каза:

Ръчният не го мерят за кг. Аз имах освен раницата и торбичка с дребни покупки и сандвич,не ми направиха проблем. Торбичката не беше от безмитния магазин.

Ако някой знае на въпродното  летище дали има проблем да се доплати кеш с франкове ако багаж е малко повече на теглилката дали става 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • jorrro
    • mechiko
    • ttashkov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.