Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 15 минути , Suunto каза:

Извинявайте за тъпия въпрос, но продължавам да съм лаик по отношение на уиз флекс. Имам доста кредити, които ще изтекат наесен и се чудя какво да ги правя. Някой ще обясни ли накратко как функционира този флекс? Ако купя билет Бремен-Тирана с флекс за 2 евро, после мога да го сменя с който си поискам полет ли? Благодаря предварително!

да, с който искаш, но при смяната се доплаща разликата в цената, а ако новия полет е по-евтин - не се връща.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 35 минути , Георги каза:

някой специфичен имейл адрес ли си ползвала или за общите контакти? Като ги знам с каква скорост отговарят, май по-скоро ще купуваме със сегашното име и после ще пишем. 

На този мейл писах за смяна на име след брак, като преди това бях звъняла на безплатния номер: info@wizzair.com

Мисля, че след ден-два максимум акаунтът ми беше с новата фамилия вече. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 23 минути , violeta каза:

Сега питах приятелката ми с новата фамилия - опростили са го. Можело и по телефон на софийския номер на доверие 😉

@Яничка вече годишнина празнува… 🙂 смяната по телефон е правена вчера. 

  • Смея се 2
Връзка към коментар

@Suunto Бремен Тирана флексът не е 2€. Могат да се намерят маршрути с флекс, който е най-малко 5-6€. После търсиш други с по-евтино приорити или чекиран багаж, ако ти трябва и сменяш. Има различни предимства флексът, като най-приложим е за придобиване на по-евтино приорити или при резервации напред във времето, за да не загубиш кредити. За други предимства осъзнаваш от опита си или от грешките си, като мен🙂

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 3 часа, Яничка каза:

На този мейл писах за смяна на име след брак, като преди това бях звъняла на безплатния номер: info@wizzair.com

Мисля, че след ден-два максимум акаунтът ми беше с новата фамилия вече. 

На английски или на български им пишеш? Че той документа си е само на бг, не знам какво му разбират 🙂

 

Ще пробваме да звъннем като проработи в понеделник, изтървах ги днес от много чудене...

Връзка към коментар
преди 4 часа, Георги каза:

На английски или на български им пишеш? Че той документа си е само на бг, не знам какво му разбират 🙂

 

Намерих си мейла - на английски е. Но брачното е двуезично - извадих го от общината.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 18 часа, neuromancer каза:

да, с който искаш, но при смяната се доплаща разликата в цената, а ако новия полет е по-евтин - не се връща.

Разликата в цената на билета ли само или разлика в цялата сума(ако има приорити, чек. багаж) ?

Връзка към коментар

Странно , във вторник чекирах за полет след 40 часа. Очаквах да ме върне на стъпката избор на място ,в случай че не доплатим за такова ,  но всичко мина както обичайно.В петък чекирах познати за полет днес следобед и отново мина.Реших че правилото изобщо не е влизало в сила.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

На 23ти , 24 часа. Не даде по-рано.

И не знам, защото не съм следила кога са полетите да Скопие, които нищехте по-напред, но самолета беше пълен с македонци. Даже се зачудих да не съм сбъркала гейта. 

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Уиз са получили първия 321 за Европа, произведен в Тианджин, Китай. Досега заводът е работил само за азиатския пазар и до момента са произвели над 600 машини.

 

https://simpleflying.com/wizz-air-europes-1st-chinese-airbus-a2320/

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
На 23.06.2023 г. в 13:55, Argentique каза:

През Тирана излизат някои по-ниски цени на багаж. Онзи ден взех за 2е през Солун, сега обаче няма толкова. Има прилична цена за чекиран.

979342950_Screenshot_20230623-135106_WizzAir.jpg.5486e324595749e97279a32a3c5944c8.jpg

 

554395699_Screenshot_20230623-135118_WizzAir.jpg.0f3de19eeca9782a5598cff8b131fa66.jpg

 

 

големи благодарности за това откритие, цената от 13 евро за 20 кг багаж си е още валидна, трябваше ми за Ница-София, където е 57 евро, също благодаря и на @ДиянаВ за отсечката с флекса, тази Албания се оказа доста полезна 🙂

  • Харесвам 6
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги Матеев каза:

Някой скоро да е мяркал флекс под €6?

 

преди 2 часа, ДиянаВ каза:

Анкона Тирана при мен, но при някои профили излиза 5.85€

Същото с малко по-ниска цена на билета. ;- )

585.png

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Показва каквито си иска цени😄

От Пескара при мин е 6.85€

IMG_0609.png.b6234cd6adff2542bbb48b69ed17c4d4.png
 

От Анкона - 5€

IMG_0610.png.8babef9290b44ad918428b813de60649.png
 

Абе каквото можем полезно да извлечем от Тирана, все файда🙂

Редактирано от ДиянаВ
  • Харесвам 6
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Здравейте,

Тъй като имам изтичащи кредити, които не ми се иска да подарявам на Уиз, имам нужда от съвет.

Ако си купя билет с флекс, мога ли да го канселирам след това или трябва да го сменя за нова дестинация, която да ме устройва в последствие?

Връзка към коментар
преди 11 минути , Plamsi каза:

Здравейте,

Тъй като имам изтичащи кредити, които не ми се иска да подарявам на Уиз, имам нужда от съвет.

Ако си купя билет с флекс, мога ли да го канселирам след това или трябва да го сменя за нова дестинация, която да ме устройва в последствие?

Може да се канселира. Губиш стойността на флекса, получаваш останалите кредити след 72 часа и те са валидни 3 месеца.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • vladimira74
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.