Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Уиз имат 20 процента намаление за членове. Намират се доста евтини  полети. Ако на някой му се лети до Валенсия за 115лв двупосочно, има началото на декември. Точно тогава за съжаление аз няма да мога. 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Някой да е имал следния проблем: полет с флекс, прави се смяна на полета/датите, но единият билет е на дете. При опит за смяна (натискане на continue бутона след избора на самите полети), излиза грешка Invalid date of birth for the child. Child must be under 14 years.

Дори не съм сигурна, че при покупката се е вписвала дата на раждане...

Връзка към коментар
преди 19 минути , Victoria каза:

Някой да е имал следния проблем: полет с флекс, прави се смяна на полета/датите, но единият билет е на дете. При опит за смяна (натискане на continue бутона след избора на самите полети), излиза грешка Invalid date of birth for the child. Child must be under 14 years.

Дори не съм сигурна, че при покупката се е вписвала дата на раждане...

Аз съм имала същата ситуация. Към датата на полета детето трябва да е под 14г. Да, при резервацията се вписва датата на раждане.

Проблемът се решава като отнякъде се сменят данните за детето - от child се сменя на adult. Само не помня откъде🙂. Питай Amelia, на мен тя ми помогна🙂

Връзка към коментар

Супер полезно, благодаря @ДиянаВ! Както винаги, нелепо и навряно в кучи гъз, с извинение. 🙂

 

Сега имам друг казус, който за момента не ме вълнува, но може да ме завълнува по-натам...

1. Аз хубаво го смених, ама на отиване още е на годините за child, а е писан вече adult, това предполагам може да се окаже някакъв проблем? (грешката ми я даваше заради връщането предполагам)

2. Вече няма как да го върна на child и ако искам да презаверя за по-ранни дати ще остане adult. От въпросното меню в посока child иска дата на раждане и не дава по-ранни, та ще остане с фейк рожден ден.

image.png.bf682453286533a84fec7fdcd505a0b2.png

Предполагам в тази ситуация ще трябва да се звъни по телефона или да се правят повече врътки някак си.

Иначе Амелия не казва нищо конкретно в тази връзка

image.png.41dcf747af8b8c5f9ce55f50d062761a.png

 

 

Едит: всъщност вероятно при смяна на полета с по-ранен, и горното ще се промени, така че първо ще се смени полетът и после типа на пътника.

Връзка към коментар
На 7.10.2023 г. в 21:37, Lindt каза:

Опитвам се да купя билети-подарък през чужд акаунт, заедно с членство. На последна стъпка когато не избирам места, ми слага 80 лв такса: 

image.png.e23d4388171627c65c3fba1370599024.png

 

Пробвах през Chrome и Opera. Как мога да се отърва от тази тъпотия? 

Абсолютно винаги през  последните 10-15 дена ми я начислява тази такса System Surcharge Fee, купих оплаках се и ми я върнаха през Английския съпорт, от Българския отказаха. Иначе от друг профил сутрин на чисто, ако не си търсил първите 1-2 пъти тази такса липсва.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , vinidj каза:

Абсолютно винаги през  последните 10-15 дена ми я начислява тази такса System Surcharge Fee, купих оплаках се и ми я върнаха през Английския съпорт, от Българския отказаха. Иначе от друг профил сутрин на чисто, ако не си търсил първите 1-2 пъти тази такса липсва.

А, това е добре, щом са я върнали. Благодаря за споделянето 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За за и Даби апликацията ме подканва  да принтирам някави бележки, дори не е бордна карта.

 

В Армения беше същата работа, ама накрая не го искат.

Тук трябва ли да се принтира нещо?

Връзка към коментар
преди 4 минути , Izabela каза:

При купен билет с флекс, приорити може ли да се добави  към нов билет или само багаж може/?

Не разбирам много въпроса?! Как нов билет? Имате билет с флекс и искате да добавите приорити към него така ли? Ако е така може.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Alexander каза:

За за и Даби апликацията ме подканва  да принтирам някави бележки, дори не е бордна карта.

 

В Армения беше същата работа, ама накрая не го искат.

Тук трябва ли да се принтира нещо?

Не сме принтирали нищо. Отива се с паспортите на гише - там издават БК.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

В Абу Даби има 2 опашки пред гишетата,едната е за Приорити.Аз бях Не Приорити,но се наредих на Приорити и минах.Първо отидох 6 часа преди полета и нямаше опашка,но казаха да дойда след час.Дойдох след два и беше страшна опашка,над час чакане.Има гишета за най-скорошния полет в момента и който е за него може да пререди цялата опашка.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Направих резервация през приложението на Уиз, но не получих потвърдителен email. Резервацията си я има в приложението. Мина около 1 ден от това и все още нямам email. Има ли начин да ми го изпратят или аз да направя нещо в профила си, за да го получа този мейл?

Връзка към коментар
преди 1 час, jorrro каза:

Няма го там. Активирах флекса, за да модифицирам резервацията и отново не дойде email...

Виж дали нямаш два имейла. По дефолт имейла за вход и потвръждение е един, но аз си смених този за потвръждение и на него идват всякакви имейли, но последно време някой отиват на другия.

Връзка към коментар
преди 23 минути , Ivko каза:

Виж дали нямаш два имейла. По дефолт имейла за вход и потвръждение е един, но аз си смених този за потвръждение и на него идват всякакви имейли, но последно време някой отиват на другия.

Само един email ползвам при тях. Обадих им се на безплатния телефон и ми изпратиха потвърждението.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Галин Маргаритов

Здравейте,когато билети закупени в периода на членство  в Wizzair са с дати на полета след изтичане на самото членство,има ли проблем ,трябва ли да се подновява членството или цените си остават същите както са закупени билетите и няма проблем с полета?

Връзка към коментар
преди 1 минута , Галин Маргаритов каза:

Здравейте,когато билети закупени в периода на членство  в Wizzair са с дати на полета след изтичане на самото членство,има ли проблем ,трябва ли да се подновява членството или цените си остават същите както са закупени билетите и няма проблем с полета?

Няма проблем.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Галин Маргаритов
преди 1 минута , Яничка каза:

Няма проблем.

Това означава ли ,че ако членството ми изтича декември ,мога да си накупя билети за бъдещи дати например юли,август и да си важат без да подновявам членството ?

Връзка към коментар
11 minutes ago, Галин Маргаритов said:

Това означава ли ,че ако членството ми изтича декември ,мога да си накупя билети за бъдещи дати например юли,август и да си важат без да подновявам членството ?

Да, могат да се купят билети за юли, август без да се подновява членството. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.