Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 7 часа, Tani каза:

Няма да загубите кредита. Преди около 2 седмици правих същата операция. Но за доплащане ми искаше цялата сума, без да приспада кредита. Опитвах няколко пъти, но така и не стана. Кредитите, освен че не се приспадаха от плащането,  салдото им не се намаляваше и в профила / проверете това/. Билетите ми трябваха и ги купих за цялата стойност с карта.  А с кредит взех други за стойност, която се покрива за плащане само с тях и нямаше проблеми. Освен ако не е бъг, малко прилича, че не позволява да се доплаща. Преди съм го правила многократно и ставаше лесно да се доплаща, но след като и сега  не можете да платите, прилича на постоянен бъг. 

Имах подобен казус - ако се опитвате да платите с кредит, който е в лева полет, който е в евро (или обратното), не разрешава да се плаща заради различната валута (не знам дали когато е частично или цялостно плащане). Мъчих се така, прави ми резервация, която стои неплатена - през аппа, през уеб, но накрая звъннах на кол центъра и ми казаха, че не може в различни валути и го направиха ръчно по изключение… 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Loverboy каза:

Имах подобен казус - ако се опитвате да платите с кредит, който е в лева полет, който е в евро (или обратното), не разрешава да се плаща заради различната валута (не знам дали когато е частично или цялостно плащане). Мъчих се така, прави ми резервация, която стои неплатена - през аппа, през уеб, но накрая звъннах на кол центъра и ми казаха, че не може в различни валути и го направиха ръчно по изключение… 

На кой телефон звъннахте? Посочения с 02… ми казва, че е само за хора за хора увреждания и за проблеми с полета. Плащам полет до Абу Даби. И друг път съм плащала разделено с кредити, но не съм имала проблем.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   5 магеланци

    • Oshko
    • Plamsi
    • Travelling Guinea Pig
    • Mamas
    • nomad11
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.