Прескочи до съдържание

Гората на магеланци - втори етап - окопаване. 13.06, 09:00


Препоръчани мнения

През този месец трябва да направим окопаване на нашата горичка. Тази дейност е значително по- лека и приятна, но ще трябва да имаме присъствие на хора от горското като за първи път. Имаме на разположение 4 съботи и недели и трябва да изберем кога да свършим тази работа.

Моля всички, които желаят да се запишат със съответните си предпочитания!  

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Граф Вронски
преди 4 минути , Цвете каза:

Аз си мислех, че е подходящо да е 19 или 20.06.  Как ви се струват тези дати?

Аз съм ОК за всичките дати от юни.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 21 минути , oli_mali каза:

хах, така си мислиш 🙂 май не четеш по другите теми какви планове крои... 😛

Правилно 😎, след 25-ти ни няма. Може и по-рано, ако някой иска да ни гледа Бенчето 

_5280010.jpg.c9b9fa877fea31843519d57498fb1109.jpg

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 29 минути , Lindt каза:

Правилно 😎, след 25-ти ни няма. Може и по-рано, ако някой иска да ни гледа Бенчето 

_5280010.jpg.c9b9fa877fea31843519d57498fb1109.jpg

Не е ли време да помагеланства и той малко. Виждал съм в интернет котки, които пътуват повече не само от мен, но дори и от обектива ми ...

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 45 минути , Lindt каза:

Правилно 😎, след 25-ти ни няма. Може и по-рано, ако някой иска да ни гледа Бенчето 

_5280010.jpg.c9b9fa877fea31843519d57498fb1109.jpg

 

 

преди 15 минути , Брани каза:

Не е ли време да помагеланства и той малко. Виждал съм в интернет котки, които пътуват повече не само от мен, но дори и от обектива ми ...

Ако му липсват адреналинови изживявания - имам две кученца та може да им спретнем тиймбилдинг :grin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 57 минути , Lindt каза:

Правилно 😎, след 25-ти ни няма. Може и по-рано, ако някой иска да ни гледа Бенчето 

_5280010.jpg.c9b9fa877fea31843519d57498fb1109.jpg

Кротък ми се вижда, пращай го при нас в прованса 😄

  • Смея се 1
Връзка към мнение

@Цвете, съгласяваме ли се на 13-ти за да наспамя хубаво темата с бележка на заглавната страница 🙂 Може би само да уточним детайлите - в колко часа да сме там, облекло и такива неща като миналия път ли и т.н. 

 

Аз между другото понагледах горичката миналия уикенд. Не писах, че нищо ново нямаше, общо взето както я бяхме оставили 🙂

 

image.png

Още нещо, на някой занимава ли му се да проучи изработка на хубава дървена табела с надпис? Евентуално, ако може да ползват нашия ръкописен шрифт тук ще е супер 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Датата ще е 13-ти. Тъй като качването с кола на Витоша се ограничава в неделя, може би е добре да сме горе в 9-9:30ч. 
ръкавици е добре да имаме, инструменти ще ни осигурят, вероятно, ако заявим. За това ще попитам, когато се обадя да заявя датата. При всички случаи ще им заплащане за присъствие на горските. Но това ще го уточним.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 8 минути , Георги каза:

@Цвете, съгласяваме ли се на 13-ти за да наспамя хубаво темата с бележка на заглавната страница 🙂 Може би само да уточним детайлите - в колко часа да сме там, облекло и такива неща като миналия път ли и т.н. 

 

Аз между другото понагледах горичката миналия уикенд. Не писах, че нищо ново нямаше, общо взето както я бяхме оставили 🙂

 

image.png

Още нещо, на някой занимава ли му се да проучи изработка на хубава дървена табела с надпис? Евентуално, ако може да ползват нашия ръкописен шрифт тук ще е супер 🙂

Мисля, че това влиза в моя ресор 🙂

  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 7 минути , Георги каза:

Аз между другото понагледах горичката миналия уикенд. Не писах, че нищо ново нямаше, общо взето както я бяхме оставили 🙂

image.png

Чакай ве, ние борчета ли садихме, или марули? :unsure::scratch_one-s_head:

 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 11
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.