Прескочи до съдържание

Перу 2021


Препоръчани мнения

преди 2 часа, Lindt каза:

Ние си мислим за комбиниран трек Аусангате и Шарената планина, но още не съм прегледала дали минава през различен участък на шарената планина и червената долина от еднодневните турове, защото ако е същото, може би е доста ненужна комбинацията. 

Иначе ходенето до viewpoint-а не е много при стандартния тур. 

Кога ще ходите натам?

Връзка към мнение
преди 16 минути , Guinness каза:

Кога ще ходите натам?

Нямам представа, много ме нервират тестовете, маските на открито и ограниченият достъп в Мачу Пикчу до следващи разпоредби.

Иска ми се да купим билети за ~21.04 - 07.05, даже има с iberia хубави предложения под 400 евро от Италия - Милано, Болоня и Рим през сайта им, не знам колко може да се свали през посредниците. И с Air Europa, и с KLM. Абе въобще гледам билети и си гриза ноктите.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 2 часа, Lindt каза:

Нямам представа, много ме нервират тестовете, маските на открито и ограниченият достъп в Мачу Пикчу до следващи разпоредби.

Иска ми се да купим билети за ~21.04 - 07.05, даже има с iberia хубави предложения под 400 евро от Италия - Милано, Болоня и Рим през сайта им, не знам колко може да се свали през посредниците. И с Air Europa, и с KLM. Абе въобще гледам билети и си гриза ноктите.

И мен много ме сърбят ръцете за Перу, Боливия и Венецуела! 

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 14 часа, Lindt каза:

Нямам представа, много ме нервират тестовете, маските на открито и ограниченият достъп в Мачу Пикчу до следващи разпоредби.

Иска ми се да купим билети за ~21.04 - 07.05, даже има с iberia хубави предложения под 400 евро от Италия - Милано, Болоня и Рим през сайта им, не знам колко може да се свали през посредниците. И с Air Europa, и с KLM. Абе въобще гледам билети и си гриза ноктите.

Съгласен съм, че това с маските е дразнещо. Но пък ние сме доволни от времето, което избрахме за посещение, защото нямаше претрупване на туристи. На Мачу Пикчу имаше хора, но не мога да си представя какво щеше да е в нормално време. А на Колка каньон кондорите направиха представлението си единствено за мен и жена ми. 🙂

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

@christuff, само не ми казвай, че и на Мачу Пикчу сте се катерили като нинджи с парцали на лицето?! Много искам и аз да видя Перу, но май няма да е преди 2023, да не кажа и 2024 г.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 20 часа, Lindt каза:

Нямам представа, много ме нервират тестовете, маските на открито и ограниченият достъп в Мачу Пикчу до следващи разпоредби.

Иска ми се да купим билети за ~21.04 - 07.05, даже има с iberia хубави предложения под 400 евро от Италия - Милано, Болоня и Рим през сайта им, не знам колко може да се свали през посредниците. И с Air Europa, и с KLM. Абе въобще гледам билети и си гриза ноктите.

Гледам, че преди малко е излязла доста прилична цена. 🙂  

CHEAP! Flights from Madrid to Lima, Peru from only €268! (fly4free.com)

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Принципно за Перу, а и за останалите испаноговорещи държави в Америките, от Мадрид и Барселона са най-добрите оферти за полети. За Бразилия от Португалия. Понякога има супер оферти за Аржентина, примерно и от Италия, но като цяло, Испания поддържа, съвсем разбираемо, най-много връзки с латиноамериканските държави, а и има буквално милиони латиноамериканци в Испания, които рано или късно летят до Латинска Америка.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.