Прескочи до съдържание

Как интерпретирате правилата за влизане в Унгария?


garnet

Препоръчани мнения

@garnet а сертификата ви за ваксинация от повече или по-малко от 6 месеца е? По-горе имаше копирано от ИАТА, че трябва да си ваксиниран преди повече от 1 година, което е леко ненормална работа, но знае ли човек... Ние докато се чудихме за Унгария решихме пътувания за други места за началото на август, но не съм се отказала окончателно 🙂

Връзка към мнение

Ей, там пише at most 1 year from arrival, тоест най-много една година...

И друг някой мислеше, че не приемат отрицателен ПСР, а то изрично си го пише...

Ама ако човек действително се интересува, поне да се постарае да разбере какво пише, а тук цяла тема с чудене за неща, които са ясни от самото начало.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Галин Маргаритов
На 20.07.2021 г. в 15:35, kakadu каза:

Нещо ново за Унгария? И аз се омотах съвсем. Имам билети за другата седмица.

Е това е притеснително... "Съществуващите понастоящем изисквания за хората пътуващи със самолет остават в сила.".

Здравейте ,ако вече сте в Унгария бихте ли споделили какво се случва и как влизането по въздух ,какво се изисква ?

Връзка към мнение
Георги Матеев

Ваксиниран приятел днес летя Бургас-Будапеща. И на излитане и на кацане е имало само кратко поглеждане на сертификата и това е всичко, никакъв проблем с влизане в Унгария.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Здравей, чета аз ето тук и немога да разбера мога ли аз аджаба да вляза или не.  Малко е двузначна информацията. Ако някой удари едно рамо ще съм му благодарен. 

Връзка към мнение
преди 21 часа, Марин каза:

Здравей, чета аз ето тук и немога да разбера мога ли аз аджаба да вляза или не.  Малко е двузначна информацията. Ако някой удари едно рамо ще съм му благодарен. 

Можеш да влезеш в страната с документ за имунизация или с pcr тест

Връзка към мнение

Здарей СОО, благодаря за отговорът. Това ми подвърди и една любезна унгарка от посолството. Бях се панирал излишно. 

 

Бях си обещал да кротувам до края 2021 ама Ryanair с технит евтини билети имаха друго мнение по въпроса 😃.  За тази болест свързана с пътуванията няма ваксина. Само подържаща терапия - по един билет на известно време🤪

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте, 

Дали имате актуална информация в момента как се влиза в Унгария. Дали все още важат правилата от последните месеци (свободно влизане със зелен сертификат) или има промени. За съжаление не мога да намеря информация. 

Връзка към мнение
преди 49 минути , Karik каза:

Здравейте, 

Дали имате актуална информация в момента как се влиза в Унгария. Дали все още важат правилата от последните месеци (свободно влизане със зелен сертификат) или има промени. За съжаление не мога да намеря информация. 

Здравейте,

Скоро бях в Унгария по-точно миналата седмица. Няма промяна влиза се спокойно, както е описано в сайта им - ТУК

Не се попълват никакви форми, а на паспортния контрол само ти поглеждат зеления сертификат.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Ще направим и ние два дни до Будапеща... Някакви препоръки и съвети? Този път, като първи път с малко време - един пълен ден - мисля да разглеждаме предимно външни обекти, разходки и хапване? Пари, препоръки? Поздрави

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.