Прескочи до съдържание

Пътувайте с мен из България 1555 км.


Иван Попов

Препоръчани мнения

преди 4 часа, Иван Попов каза:

 

Еха 😇 

 

Мисля да тръга по официалния път, но ще попитам все пак. 

 

Вечерта след 20 часа ще е.

 

Ще я махна Каменната сватба и ще я заменя с Моняк.

Имам едно питането, за да стигна до с. Лисиците аз трябва да дойда до бар Вълните и после пеш? Нали така....

image.png.49d63e43822636a466dfd51fa328fa11.png

 

 

На място може ли? Или от нета да видя предварително за гид. 

 

 

Мисля да мина по долния път. 

image.png.545e1b763bfb7033ed149c24203f119f.png

Но ще го имам в предвид. 

 

Нека да има идеи 😉

 

Ами така е, но надявам се максимално да видя нещата по които ще мина.

Поне 2 седмици ми трябват за Б-я, за да видя основните неща. 

 

Да, точно така, нека да имам някакви опорни точни и като мина един обект, тръгвам за друг и така едно по едно да имам някакъв алгоритъм. 😊

 

Благодаря ти! 

 

Значи за въжения мост има два пътя:

- единия е: малко преди центъра на селото завиваш на ляво, пресичаш прелеза и караш успоредно на жп линията до "бара" почти но някъде трябва да минеш през напряко покрай къщите и да стигнеш до жп линията. После вървиш пеш по релсите (минават по два влака на ден) до спирка Момина скала, след нея през горичката и след 5 минути си на моста

- другия е: не завиваш, ами караш направо през цялото село, малко след като излезеш пътя става черен, но съвсем годен за движение и продължаваш около километър, в началото на горичката има трафопост оставяш колата и по пътеката след десетина минути излизаш пак на спирката и пак през горичката.

 

За Моняк пътя е в началото на селото се завива надясно, да не казвам на 180 градуса - има тебала по принцип - и караш по асфалтов път до паркинга, откъдето наляво (има табела ) и по черния път нагоре. Може да продължиш и малко офроуд - след "паркинга" наляво по черния път още километър нагоре горе-долу -  пътя се изкачва, завива, минава се покрай една горичка и след нея има голяма поляна през която върви пътеката - до там може с кола, стига да не е нещо ниско ест. Носи вода, много е жега горе. Горе малко след крепостта (остатъците от нея де) от дясно има скали за инстаграмване с фон въжения мост. После като се върнеш до камъняка търси пътека (малко трудно се вижда, но върви нагоре през храсталаците и през една горичка) и се стига до самия връх - много хора го пропускат, а от там гледката е не по-малко прекрасна.

 

На Перперикон по принцип има гидове на сергиите долу на входа. Ние като ходихме пък преди самите останки седеше един дядо, който пита искаме ли да ни разведе - май 20 лв каза, навихме се. Оказа се, че не е официален екскурзовод, но е бил години около археолозите по време на разкопките и поназнайваше доста, пък беше и доста забавен.

 

Долния път - Харманли - Тополовград - Елхово - Средец е малко див, но интересен - ако имаш време, мини през него, но както е казала и Lyubina - с повишено внимание, някой участъци са кофти. Районът е доста обезлюден. В Тополовград може да спреш да видиш църквата Св. Богородица - красива е и отвън, и от вътре. В Елхово - Етнографския музей, от стоте обекта е. В Средец - по добре не спирай 😄, но след него до Дебелт е Древния римски град Деултум.

 

В добавка - ако решиш да видиш и Димитровградския парк и харманлийския мост  по-добре от Хасково иди до Д-град, от там леко върни назад и се качи на АМ Марица и по нея до Харманли (първата отбивка) стигаш до моста почти без отклонение. След това по главния път в Харманли караш към магистралата  през моста на Марица (но излизаш на втората отбивка) и продължаваш направо към Тополовград, вместо да се качиш на магистралата.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 2
  • Браво 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, adreno каза:

 

За Моняк пътя е в началото на селото се завива надясно, да не казвам на 180 градуса - има тебала по принцип - и караш по асфалтов път до паркинга, откъдето наляво (има табела ) и по черния път нагоре. Може да продължиш и малко офроуд - след "паркинга" наляво по черния път още километър нагоре горе-долу -  пътя се изкачва, завива, минава се покрай една горичка и след нея има голяма поляна през която върви пътеката - до там може с кола, стига да не е нещо ниско ест. Носи вода, много е жега горе. Горе малко след крепостта (остатъците от нея де) от дясно има скали за инстаграмване с фон въжения мост. После като се върнеш до камъняка търси пътека (малко трудно се вижда, но върви нагоре през храсталаците и през една горичка) и се стига до самия връх - много хора го пропускат, а от там гледката е не по-малко прекрасна.

https://goo.gl/maps/GX1RU4z3yH2KkzqaA ето началната точка за Моняк (без описания офроуд, който аз не бих си го причинила с ниска кола, макар че мернахме 1-2 такива). Видима табелка за тая точка от пътя аз не видях май месец.

Другата ми препоръка е до паркинга да ползваш описания от adreno път. Т.е. да не дойдеш от пътя, който идва от Широко поле, а от този откъм извънградския път. Този от Широко поле беше доста неприятен до сливането си с другия, май беше черен.

  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, dimitrov6 каза:

Моста не е супер забележителност,че да се правят такива отклонения,Но ако минеш по този път може да видиш гробницата в Александрово.Аз живея на 15 км оттам,но никога не съм я посещавал,само отвън съм я виждал.

Като за финал ще направя маршрут, и за през Елхово и за през Средец (горният път). На момента ще избирам от къде ще мина. 

Ще имам план "А" и план "Б" 😃 като на филмите 🙃

 

преди 2 часа, Bozhidar1978 каза:

Добре е отново да редактираш програмата,  наистина да не бързаш.

За Перперикон - задължително с гид. Относно препоръката за гробниците в Александрово и Старосел - не ги пропускай.

На път за Старосел ще видиш и селото с  рисуваните къщи.

Успех в изпълнението на програмата!!! Чакаме снимки и пътепис.

 

P.S. И на 11.08, като си в Несебър и Слънчев бряг, да се обадиш за по бира  🙂 

Ще вмъкна Старосел и Александрово. 

За пътепис не обещавам, няма да имам време за пътепис да пиша.... но за снимки и информация ще има доста. 😊

Ами ако ми дадете още нещо да видя по пътя 😃 може към 22 часа дойда в Слънчев бряг 🙃😀

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, adreno каза:

- другия е: не завиваш, ами караш направо през цялото село, малко след като излезеш пътя става черен, но съвсем годен за движение и продължаваш около километър, в началото на горичката има трафопост оставяш колата и по пътеката след десетина минути излизаш пак на спирката и пак през горичката.

Смятам по този път да мина до моста.

 

преди 2 часа, adreno каза:

За Моняк пътя е в началото на селото се завива надясно

Може ли да се кача от спирката на влака до Моняк и да стига върха. 

Да не обикалям с колата само...

 

преди 2 часа, adreno каза:

Носи вода, много е жега горе

1.5 надявам се да ми стигне. 

 

image.png.ba12fb537c3ee64fb730352b505245d3.png

Това трябва да е гледката от върха (то е малко под него).

Но трябва да съм с добри обувки за този проход. Все пак да не забравяме, че змиите сега са много активни в тези горещини. 

 

 

преди 2 часа, adreno каза:

Долния път - Харманли - Тополовград - Елхово - Средец е малко див, но интересен - ако имаш време, мини през него, но както е казала и Lyubina - с повишено внимание, някой участъци са кофти. Районът е доста обезлюден. В Тополовград може да спреш да видиш църквата Св. Богородица - красива е и отвън, и от вътре. В Елхово - Етнографския музей, от стоте обекта е. В Средец - по добре не спирай 😄, но след него до Дебелт е Древния римски град Деултум

Според зависи как ще тръгна от Хасково. Личи си по снимките на пътя, че е пусто. 

 

 

преди 37 минути , Victoria каза:

Другата ми препоръка е до паркинга да ползваш описания от adreno път. Т.е. да не дойдеш от пътя, който идва от Широко поле, а от този откъм извънградския път. Този от Широко поле беше доста неприятен до сливането си с другия, май беше черен.

image_2021-08-04_150641.png.ded80a83901a7af6bc893a2279233c44.png

Ето тук мисля да паркирам, ако има място разбира се. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 54 минути , Иван Попов каза:

Ето тук мисля да паркирам, ако има място разбира се. 

Последното ми  мнение и коментарът за черния път се отнасяше за Моняк, а не за Лисиците.

За Лисиците не разбрах последно от Бар Вълните ли мислиш или от трафопоста, за който говори adreno? Трябва да си избереш едното от двете.

 

За Моняк не можеш да идеш с влак (че питаш горе).

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Иван Попов каза:

Ето тук мисля да паркирам, ако има място разбира се. 

Бил съм на моста Лисиците,но бях с влака и слязох на спирка Момина скала точно до моста.Но според мен не е нещо особено,дъските му са разбити и е голям страх да вървиш по него.Тогава се изкачих на хълма над него и не съм знаел ,че има там крепост Моняк и не я видях.Може да спреш до трафопоста,където си дал на снимка и да се покатериш към високото,и с бинокъл да разгледаш моста.

яа.png

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Малко нескопосана карта:

- жълта линия - път от Кърджали

- оранжева линия - път до Моняк (през отбивката на главния път)

- черна линия - път за/от селото, и в случай че решиш да ходиш до Моняк по зления път

- жълта звезда - паркинга

- червена звезда -  до тук някъде можеше да се стигне с кола максимално миналата година.

- синя звезда - върха

- зелена линия - път от Моняк до Широко поле

- синя линия - асфалтов път за моста с кола, за който каза Victoria - до там пътя върви успоредно на жп линията, после се отклонява към язовира и бара -т.е добро място за спиране на колата. може и по-напред до розовата точка (бара), но ще трябва да търсиш пролука за жп линията

- тъмносиня линия - жп трасето до спирката - пеш

- червена линия - асфалт и после черен път за моста, за който споменах аз и горе долу до къде може да се стигне с кола

- кафява линия - път през гората до спирката - пеш

 

schematic.png.0188aaa7bc6a7bddbca87ea845ee33a8.png

 

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
На 2.08.2021 г. в 10:12, Иван Попов каза:

Ø  Нощувка във Варна, Rosslyn Dimyat Hotel Varna.

Ее.... как не те досрамя поне малко 🙂

Като от две години имате покана поне за уикенд с @kali

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, Victoria каза:

За Лисиците не разбрах последно от Бар Вълните ли мислиш или от трафопоста, за който говори adreno

Сигурно ще е от трафопоста.

 

преди 7 часа, dimitrov6 каза:

Може да спреш до трафопоста,където си дал на снимка и да се покатериш към високото,и с бинокъл да разгледаш моста.

Скоро си взех бинокъл, значи и него ще нося. 😉

 

преди 5 часа, adreno каза:

Малко нескопосана карта:

Сърдечно ти благодаря за обяснението. 😊

 

преди 4 часа, Tim каза:

Ее.... как не те досрамя поне малко 🙂

Като от две години имате покана поне за уикенд с @kali

То стана така, че майка ми го резервира този хотел във Варна, дори и без да ме пита. Аз мислех след Слънчев бряг да тръгна направо за Сливен, но....

С теб ще се видим във Варна. Тъкмо си мислех вчера да ти пиша дали тогава ще си в града ама си викам 🙃  нека поне неделя (08 август) да стане, че сега още е много рано... 🙂 На 12 вечерта ще съм в града, ако си там, може и да се видим 😊 много ще се радвам. 😉 Ехе от кога не сме се виждали.... 

Ама ние с @kali друг път ще си дойдем само двамата и тогава ще ти дойдем на гости, ти не се притеснявай. 😉

 

преди 3 часа, Victoria каза:

И който препоръчвам да се избегне.

 

П.П. Екстра си ти е картата.

Ако ходя до Моняк ще мина през оранжева линия и готово. Благодаря! 🙂

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 10 часа, Иван Попов каза:

На 12 вечерта ще съм в града, ако си там, може и да се видим 😊 много ще се радвам.

Тук съм, с най-голямо удоволствие... 🍻

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Финално е готов и моят план. 

Сандански – Смолян – Кърджали – Хасково – Бургас – Варна – Сливен – Стара Загора – Владо Тричков – София – Сандански. 

 

08.08.2021 - 1-ви ден: Сандански – Гоце Делчев – Борино

Ø  Тръгване 17:00 часа от Сандански;

Ø  Нощувка в Борино, Family Hotel Daisy Borino.

 

09.08.2021 - 2-ри ден: Борино – Кърджали

Ø  Село Гела;

Ø  Национална астрономическа обсерватория Рожен;

Ø  Дяволският мост;

Ø  Тракийски скален култов комплекс Орлови скали“;

Ø  Боровица, към Стар Читак и Рибарци; (зависи от времето)

Ø  Ресторант Емона на язовира - ще ханпа един пържен шаран;

Ø  Нощувка в Кърджали, Hotel Arpezos Kŭrdzhali, BG.

 

10.08.2021 - 3-ти ден: Кърджали – Хасково

Ø  Тракийски Скално-култов комплекс (Татул);

Ø  Моняк;

Ø  Лисиците;

Ø  Перперикон;

Ø  Каменни гъби;

Ø  Монумент на "Св. Богородица" – Хасково;

Ø  Нощувка в Хасково, Retro Hotel Haskovo, BG.

 

11.08.2021 - 4-ти ден: Хасково – Бургас – Несебър – Слънчев бряг

Вариант 1 (горен път през Стара Загора) – до Несебър:

Ø  Гърбавият мост – Харманли;

Ø  Александровска гробница;

Ø  Димитровград - парк Пеньо Пенев (зависи от времето);

Ø  Безистена Ямбол/древният град Кабиле;

 

Вариант 2 (долен път през Елхово) – до Несебър:

Ø  Александровска гробница;

Ø  Гърбавият мост – Харманли;

Ø  Тополовград – Църква "Света Богородица";

Ø  През Елхово – транзит до Бургас;

 

Тук сме вече на морето, все още от същия ден:

Ø  Разглеждане на стария град Несебър;

Ø  Църква Св. Арг. Михаил и Гавраил – Несебър;

Ø  Църквата Иисус Христос Пантократор(Вседържител) – Несебър;

Ø  Лунапарк - Слънчев бряг;

Ø  Нощувка в Слънчев бряг, Best Western PLUS Premium Inn.

 

12.08.2021 - 5-ти ден: Слънчев бряг – Варна

Ø  Панорамна площадка Галата“;

Ø  Аспарухов мост;

Ø  Морската градина;

   - Делфинариум Варна;

   - Планетариум Варна (може би не);

   - Мост на желанията;

   - Римските терми;

   - Църквата Свети Атанасий“;

Ø  Нощувка във Варна, Rosslyn Dimyat Hotel Varna.

 

13.08.2021 - 6-ти ден: Варна – Белослав – Плиска – Сливен 

Ø  Белослав + музей на стъклото;

Ø  Плиска - Голяма базилика в Плиска;

Ø  Мадарският конник + Скален параклис "Св. Пантелеймон" (на юг около 200 метра);

Ø  Велики Преслав;

Ø  Котел;

Ø  Жеравна;

Ø  Нощука в Сливен (на гости).

 

14.08.2021 - 7-ти ден: Сливен – Стара Загора – Владо Тричков – Сандански 

Ø  Язовир Жребчево;

Ø  Язовир Копринка (на гости); или Гробницата „Грифоните“/„Тюлбето“

Ø  Мегалит "Вратата на богинята";

Ø  Хисаря - Диоклецианопол;

Ø  Старо Железаре и Старосел;

Ø  Владо Тричков (на гости);

Ø  Пътуване за Сандански. Край на пътуването!

 

Допълнителни неща към пътуването:

https://ilovebulgaria.eu - за обектите

http://kalinapalace.com/razhodka-ot-tryavna-do-dolinata-na-trakiiiskite-care/

 

Забележки: Сменен е хотелът в "Слънчев бряг".

  • Харесвам 5
  • Браво 3
Връзка към коментар

Имай предвид, че в Несебър е ад с паркирането. Преди 3 вечери се опитах да стигна до Старият град, неуспешно. Първо ни отклониха точно преди провлака, след 40минути пъплене. После въобще не намерих място. Остави колата някъде в Новия град и се придвижи пеша или ако има градски транспорт. 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

@Иван Попов страхотно си замислил ваканцията в България.

За мен също е малко амбициозна програмата от гледна точка на  усещането на местата които искаш да видиш.  В края на пътуването ще си пренаситен от път и впечатления, но няма да си усетил духа на местата които си видял, поради факта че си преминал по график и почасово през тях.

Но аз съм на мнение, че всяко едно място от тези които ще видиш, ще ти донесе емоцията която сама ще ти подскаже дали да му отделиш повече от предвиденото време за сметка на пропуснато друго или не .

Страхотно са си изкараш и хич и не го мисли ако усетиш че някъде искаш да поостанеш за сметка на другаде. Слушай върешното ти усещане и всичко ще се намести 😉

 

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

За 4-ти ден ако избереш вариант  2  тръгваш Хасково-с.Узунджово(Църквата  е най-голямата селска църква  и е много красива)-с.Александрово гробницата-с.Поляново-Харманли-Тополовград-Средец-Бургас.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Lyubina каза:

Пожелавам ти лек и безавариен път по маршрута! И да се забавляваш! 

Присъединявам се към пожеланията!

Ванка,да си изкараш страхотно и да разкажеш после в пътепис!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, Lyubina каза:

Пожелавам ти лек и безавариен път по маршрута! И да се забавляваш! 

Благодаря ти! 😊

 

преди 7 часа, Цвете каза:

Имай предвид, че в Несебър е ад с паркирането. Преди 3 вечери се опитах да стигна до Старият град, неуспешно. Първо ни отклониха точно преди провлака, след 40минути пъплене. После въобще не намерих място. Остави колата някъде в Новия град и се придвижи пеша или ако има градски транспорт. 

Значи ще я оставя в новия град, изобщо няма и да се бутам към стария. 

Само дано да намеря паркинг и в новия, че сега на морето е някаква пълна лудница. Благодаря! 😊

 

преди 7 часа, funny каза:

@Иван Попов страхотно си замислил ваканцията в България.

За мен също е малко амбициозна програмата от гледна точка на  усещането на местата които искаш да видиш.  В края на пътуването ще си пренаситен от път и впечатления, но няма да си усетил духа на местата които си видял, поради факта че си преминал по график и почасово през тях.

Но аз съм на мнение, че всяко едно място от тези които ще видиш, ще ти донесе емоцията която сама ще ти подскаже дали да му отделиш повече от предвиденото време за сметка на пропуснато друго или не .

Страхотно са си изкараш и хич и не го мисли ако усетиш че някъде искаш да поостанеш за сметка на другаде. Слушай върешното ти усещане и всичко ще се намести 😉

 

Благодаря ти! 

Права си, че е амбициозна моята програма, но каквото видя видя, ако не после пак ще се върна. 

Емоция ще има и то не малка. 😉  

 

преди 3 часа, Gani74 каза:

За 4-ти ден ако избереш вариант  2  тръгваш Хасково-с.Узунджово(Църквата  е най-голямата селска църква  и е много красива)-с.Александрово гробницата-с.Поляново-Харманли-Тополовград-Средец-Бургас.

Благодаря! 🙂

 

преди 2 часа, jungfraujoch каза:

Ванка,да си изкараш страхотно и да разкажеш после в пътепис!

Благодаря! 😊

За пътепис не знам дали ще имам време, но тук в темата ще пиша доволно. 😊

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар

@Иван Попов : За 4-ти ден - Избери Вариант 1 🙂

Моля да добавиш за 4-ти ден, че ще пием кафе в Несебър и бира в Слънчев бряг.  🙂  Успех в програмата и лек път  🙂

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

@Иван Попов, май вече си тръгнал и предполагам съм закъснял с включването, но все пак да споделя:

За деня във Варна. От термите  близо е вълноломът и облагородената зона около Морска гара Варна, вероятно би била интересна. В този район е и Аквариумът, както и Военно-морският музей. Опс, видях, че си "шунтирал" "праисторическата" подводница за следващия ден, така че може би нямаш интерес към такива неща...

Мостът на желанията... човече, ако не си с някое "македонско девойче, китка шарена", което гори от желание да си пожелаете едно и също нещо, не виждам с какво би ти било интересно това  мостче 🙂 

За Мадара. Ако имате време и желание, като застанеш срещу масива, има маркирана пътечка наляво, която постепенно извежда горе на платото, а след това можеш да слезеш по металните стълби почти в центъра на масива. 

Съжалявам, че след понеделника ще отсъствам от града, та бирата или каквото там ще остане за по-нататък. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Пожелавам ти приятно пътуване 🙂! България е страхотна и има толкова много прекрасни места за откриване! А ако при следващо пътуване включиш и Габровския край, ще помагам със съвети 🙂. Успех! 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Bozhidar1978 каза:

Успех в програмата и лек път  🙂

Благодаря! 😊

 

преди 3 часа, Светославов каза:

така че може би нямаш интерес към такива неща.

Позна, че нямам голям интерес 😉 Но може би след време ще имам интерес. 

 

преди 3 часа, Светославов каза:

Мостът на желанията... човече, ако не си с някое "македонско девойче, китка шарена", което гори от желание да си пожелаете едно и също нещо, не виждам с какво би ти било интересно това  мостче 🙂 

Поне да го видя, и нищо да не си пожелая, само да го опозная ми е достатъчно. 🙂 Иначе няма да съм с девойче (поне такъв ми е планът засега, но знае ли човек)

 

преди 3 часа, Светославов каза:

Съжалявам, че след понеделника ще отсъствам от града, та бирата или каквото там ще остане за по-нататък

Няма проблем, не се притеснявай. Бира/сок/кафе 😉 та може и уиски, те ще си стоят за по-нататък, само здраве да е. 

Ако идваш към Сандански, пиши, за да се видим... Надявам се от септември месец да съм си постоянно в града, че досега с тези университети и с тези пътувания, дори и с нашите не се засичаме. 🙃 

 

преди 2 часа, Kristian Desev каза:

Пожелавам ти приятно пътуване 🙂! България е страхотна и има толкова много прекрасни места за откриване! А ако при следващо пътуване включиш и Габровския край, ще помагам със съвети 🙂. Успех! 

Благодаря ти! 😊

Следващото пътуване в Б-я ще е северната част, така че ще го включа и Габроския край. Благодаря предварително за съветите. 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И така моето пътуване започна 😊 вече съм в Борино. 

Пътувах доста добре, но много завой... 😃 Както се казва: воланът свършва, а завоят не 😄😃

Пътуването мина гладко от Сандански до Борино за 3 часа, направих само 2 спирания за по 4/5 мин. 

Настаних се, хапнах и вече почивка, защото утре имам доста път. Ще тръгвам рано, за да мога да съм в първия час на Рожен. 

Много готин и любезен персонал.

Само с казването, че имам в колата хладилна чанта, ме питаха дали имам охладители и ако искам да им ги дам, за да ми ги замразят за утре.

20210808_202926.jpg.4799c2c37b06dfcc5b411c75dfad0d09.jpg

 

Задължително и десерт (домашна торта)

20210808_204636.jpg.68d21cecfa9f01fd8a4c4880c280a858.jpg

 

и питие "Михалково", за него ми казаха, че тази газирана вода е естествена. 

 20210808_202923.jpg.2ca41d7e912c42d8060588808aba1357.jpg

 

Утре закуската е от 08 часа, но ги помолих да ми я дадат малко по-рано. 😊

Видя ми се доста евтино, цялата вечеря (3 филии хляб, 3 газирани води, десерт и картофки) ми излезна 7 лв., то в при нас само за газираните щях да платя толкова. 😀

  • Харесвам 13
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Ако знаеш как ти завиждам за пътешествието, за тръпката от подготовката, плановете, очакването, .... и за времето, което е пред теб!

 

Наслаждавай се! И споделяй, моля 🙂 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Lyubina каза:

Ако знаеш как ти завиждам за пътешествието, за тръпката от подготовката, плановете, очакването, .... и за времето, което е пред теб!

 

Наслаждавай се! И споделяй, моля 🙂 

Като @AlexandraKo или повече ми завиждаш 😉

Ами тръпката е много голяма... а от утре живи и здрави, и доста снимки ще качвам. 😊

 

@Lyubina Благодаря ти! Ще се наслаждавам с най-голямо удоволствие. 🙂 

А споделянето, няма никакви проблеми. 😊

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.