Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2021


Препоръчани мнения

Като получа известие за ново съобщение в тази тема и с трепет отварям да проверя дали някой не е получил шегаджийски опакован подарък, ама само със забравени ножици май ще я караме 🤣 А аз нямам търпение моят скромен подарък да стигне по предназначение. Вчера майка ми изпрати снимки на опаковките и просто е надминала себе си с истинска коледна хартия, шнурчета, панделки, не съм очаквала такова старание 😍 @Mary размяната на подаръци с магеланци е най-любимото ми коледно събитие извън тази със семейството. Благодаря ти тоооолковааа мнооого! 

  • Харесвам 13
  • Браво 10
Връзка към коментар
преди 11 минути , Marusinka каза:

дали някой не е получил шегаджийски опакован подарък

Мисля, че тази година един изпращач е надминал себе си дори! :laugh:

Очаквайте включване от получателя, разбира се. :wink:

Аз днес гледам в осем посоки, та добре ми идва хубавата ни тема - зареждащо и позитивно. :wub:

  • Харесвам 13
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Днес пристигна и моят подарък в красив коледен плик. Благодаря от сърце на моя изпращач, и ще се включа пак на Коледа, когато го отворя. Вече поне три години издържам, така че тази няма да е изключение, вълшебствата тепърва предстоят ❤️

  • Харесвам 5
  • Шок 13
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

И аз да се похваля с моя подарък от @jungfraujoch. Само да не стане грешка - той не е от официалната тазгодишна размяна на подаръци. 

Преди няколко години ми се беше паднало аз да й подаря подарък. Тогава се запознахме и всяка година за нас продължава играта и си разменяме подаръци.

Много е забавно.

Podarak2021_ot_Juliana.jpg.8999aa2be09b0c26a6d6cae1f6c45392.jpg

 

Имам интересна книжка за Тибет (нямам търпение да я прочета), картичка с мили пожелания, шоколадов Дядо Коледа (който вече изчезна), късметче - шестица от тотото, разделител за книга и щипка. 

Благодаря @jungfraujoch, много ме зарадва!

 

  • Харесвам 16
  • Браво 8
Връзка към коментар
преди 1 час, CarpeDiem каза:

Днес пристигна и моят подарък в красив коледен плик. Благодаря от сърце на моя изпращач, и ще се включа пак на Коледа, когато го отворя. Вече поне три години издържам, така че тази няма да е изключение, вълшебствата тепърва предстоят ❤️

Не човек, а желязо 

  • Харесвам 2
  • Смея се 9
Връзка към коментар

Аз днес получих обаждане по телефона ... ама вече не си спомням фирмата за доставка (не е от известните две - Е**** или С*****, не знам дали мога да ги назова). Нямам спомен да чакам нещо. Бях далеч от мястото за доставка (извън офиса), но се разбрахме утре да не мърдам оттам. (то къде да ходи човек в този сняг). Та, може би и аз ще получа нещо ... ще видим (освен да съм поръчал, за което не помня, но какво е ...)

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Замислям се 3
Връзка към коментар
преди 16 часа, Граф Вронски каза:

Аз днес получих обаждане по телефона ... ама вече не си спомням фирмата за доставка (не е от известните две - Е**** или С*****, не знам дали мога да ги назова). Нямам спомен да чакам нещо. Бях далеч от мястото за доставка (извън офиса), но се разбрахме утре да не мърдам оттам. (то къде да ходи човек в този сняг). Та, може би и аз ще получа нещо ... ще видим (освен да съм поръчал, за което не помня, но какво е ...)

Нещо друго е.

Няма никой, който да ползва друг куриер за размяната на подаръци, освен неназованите от теб Еконт и Спиди. :wink:

Ами ти пак можеш да се похвалиш какво си получил.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар

Или май някой иска да се срещне с @Граф Вронски 🙂 

Хаха станах като децата, в които се е посяло зрънцето съмнение и почват да мислят защо Дядо Коледа е с маратонки🙃

  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 54 минути , Граф Вронски каза:

Ех, сега няма да спя цяла нощ ... от чуденка какво е 😄 

По-добре събери сили, че и утре цял ден ще я чакаш все пак. Трябва да издържиш до сюблимния момент (за срещата с пратката говоря, не с куриерката) 😉

  • Харесвам 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар

Докато се чуди @Граф Вронски и няма да излиза никъде, защото има сняг в София 😃 (Аз все още не съм виждал сняг тази година)

Аз днес бях до Еконт и като видях какви неща имаше за мен, направо лошо ми стана..... 

А преди това знаех, че имам една моя пратка, но и като дойде и смс-са си викам днес ще е. Иначе планът беше утре да ходя за моята си пратка (имах поръчка на бушони и други ел. неща).

 Патрон бушон 50А.Керамичен.За стар модел ел.табло.

И аз докато чаках си викам, брей тези бушони в какъв кашон са ги сложили... тези нямат акъл за 15 бушона и 2 щепсела, какво нещо са ми пратили 😀

20211207_135653.jpg.ddcc052369047ff36b5bc737affc66c3.jpg

Снимката я направих докато докато търсеха моята си пратка (а то моята пратка беше едно много малко кашонче). 

Умувах доста какво ли има сега вътре ама никога нямаше да се, че вътре може да има такова нещо в такъв добре опакован кашон?

И та може ли да познаете и Вие като мен, едва ли....? 😉

 

@Valentina 19 (Дано само да не бъркам) Много ти благодаря за подаръка, аз направо съм без думи. 

 20211207_143647.jpg.cc759ce8f9efcfcb3ffda87ebfa06c7d.jpg

 

20211207_143652.jpg.48e710c8047adf348ea5e825d598213b.jpg

 

20211207_143637.jpg.daff7796d884f9ecf9354041f04e054a.jpg

 

20211207_143615.jpg.dc0f27cbc23089316c374b47ce341ad3.jpg

 

20211207_143617.jpg.91237d240f519cb2f62202956e5f2bba.jpg

 

20211207_143626.jpg.49fe8515bfd6862fb8001a90d1da7287.jpg

 

20211207_143716.jpg.09672d463d16aa50615662e4b2bc8cbf.jpg

Сърдечно ти благодаря! 😊

Дори и родителите ми бяха много щастливи от подаръка.  

Баща ми казва: Познаваш ли Валентина, а аз му казвам, не се познава и не сме се виждали (поне аз няма спомен). А ти изпрати ли си подаръка, аз му казвам не... все още го умувам. 🤔🙃 

А тя е направила дори и чаша специална за мен.

Еха, всеки ден ще си пия млякото от нея (сега някои да не вземе да ми се смея, че все още пия мляко всяка сутрин 😀)

Голямо благодаря на @Valentina 19! Има специално място вече за растението. Когато и да го видя, то аз ще се сещам за форума и за теб. 🙂

 

 

Благодаря сърдечно и на @Mary за цялото старание покрай организирането на това вълнуващо преживяване! 😊

 

20211207_143704.jpg

  • Харесвам 29
  • Благодаря 1
  • Браво 17
Връзка към коментар

Много готини коледно-магелански емоции в тази тема.

@Граф Вронски, не се чуди толкова графе, ами си вземи подаръка утре и тъкмо да разберем всички дали ти е харесал. 🙂

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Вчера получих съобщение, че ме чака пратка, но работааа, дъжд, празник и до офиса на Еконт така и не стигнах. Днес пак работаааа, сняг, но подаръка да взема аз успях. Как го донесох до вкъщи? С внимание и нетърпение, защото получих добре опакован кашон, който трябваше да се носи с две ръце.

 

IMG_20211207_233449.jpg.b0920f47232221cb0f6c07b6497ef278.jpg

 

Започвам разопаковането и виждам прекрасно опакован пакет.

IMG_20211207_233737.jpg.54c8cfc2b16f274abf61f966692486ec.jpg

 

Продължавам с разопаковането, а вътре ме очакват най-сладурските опаковки:

IMG_20211207_234254.jpg.add4c01c3237c38f104cb1667a4cbeaa.jpg

 

А сега де, толкова прекрасно коледно опаковани подаръчета, с най-голямо внимание към детайлите, как да не си ги оставиш за под елхата?!

Но елха все още няма, навън вали сняг, времето си е отвсякъде коледно, така че ще отварям.

IMG_20211208_000515.jpg

 

До тук имам спа комплект, книга, шоколадови трюфели, ръчно изработена картичка, коледно плато и две пакетчета,IMG_20211207_235852.jpg.112c75fc3e9aae25ff1600f26dc6d295.jpg

 

с домашни джинджифилови коледни бисквитки.

 

@Kalina Ivanova сърдечно благодаря за най-прекрасния подарък!

Да ти е весела Коледата, да ти се сбъднат всички пожелания от Бъдни вечер.

Аз лично ти пожелавам да бъдеш здрава и щастлива, успешно да преодоляваш всички пречки по пътя към мечтите си!

 

Благодаря на @Maryза всичкото време и усилия които отделя, за да ни направи щастливи в тази инициатива!

 

Пожелавам на всички Магеланци да бъдат здрави и да им се сбъднат всички мечтани приключения по суша, въздух и вода!

  • Харесвам 28
  • Браво 12
Връзка към коментар
Преди 1 час, Иван Попов каза:

 

 

@Valentina 19 аз направо съм без думи. 

 20211207_143647.jpg.cc759ce8f9efcfcb3ffda87ebfa06c7d.jpg

Дори и родителите ми бяха много щастливи от подаръка.  

Баща ми казва: Познаваш ли Валентина, а аз му казвам, не се познава и не сме се виждали (поне аз няма спомен). А ти изпрати ли си подаръка, аз му казвам не... все още го умувам. 🤔🙃 

А тя е направила дори и чаша специална за мен.

Еха, всеки ден ще си пия млякото от нея (сега някои да не вземе да ми се смея, че все още пия мляко всяка сутрин 😀)

Голямо благодаря на @Valentina 19! Има специално място вече за растението. Когато и да го видя, то аз ще се сещам за форума и за теб. 🙂

20211207_143704.jpg

И аз нямам думи, браво на @Valentina 19! Хора, ама как ви идват на ум такива страхотни идеи за подаръци и то за непознати? Аз на децата си не мога да се сетя какво да им подаря (освен книжка и бонбони 😂), а вие неща, които са толкова добре подбрани и обмислени! Евала!

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
  • Браво 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 7 часа, Миланка каза:

Вчера получих съобщение, че ме чака пратка, но работааа, дъжд, празник и до офиса на Еконт така и не стигнах. Днес пак работаааа, сняг, но подаръка да взема аз успях. Как го донесох до вкъщи? С внимание и нетърпение, защото получих добре опакован кашон, който трябваше да се носи с две ръце.

 

IMG_20211207_233449.jpg.b0920f47232221cb0f6c07b6497ef278.jpg

 

Започвам разопаковането и виждам прекрасно опакован пакет.

IMG_20211207_233737.jpg.54c8cfc2b16f274abf61f966692486ec.jpg

 

Продължавам с разопаковането, а вътре ме очакват най-сладурските опаковки:

IMG_20211207_234254.jpg.add4c01c3237c38f104cb1667a4cbeaa.jpg

 

А сега де, толкова прекрасно коледно опаковани подаръчета, с най-голямо внимание към детайлите, как да не си ги оставиш за под елхата?!

Но елха все още няма, навън вали сняг, времето си е отвсякъде коледно, така че ще отварям.

IMG_20211208_000515.jpg

 

До тук имам спа комплект, книга, шоколадови трюфели, ръчно изработена картичка, коледно плато и две пакетчета,IMG_20211207_235852.jpg.112c75fc3e9aae25ff1600f26dc6d295.jpg

 

с домашни джинджифилови коледни бисквитки.

 

@Kalina Ivanova сърдечно благодаря за най-прекрасния подарък!

Да ти е весела Коледата, да ти се сбъднат всички пожелания от Бъдни вечер.

Аз лично ти пожелавам да бъдеш здрава и щастлива, успешно да преодоляваш всички пречки по пътя към мечтите си!

 

Благодаря на @Maryза всичкото време и усилия които отделя, за да ни направи щастливи в тази инициатива!

 

Пожелавам на всички Магеланци да бъдат здрави и да им се сбъднат всички мечтани приключения по суша, въздух и вода!

Благодаря за милите думи! 

Уютни и вълшебни празници пожелавам!

Надявам се, да съм допринесла за  коледното ви настроение

 

 

  • Харесвам 14
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към коментар

 

Дойде ред и на моя подарък от @Роми

 Получих раничка  ,дано ме придружава на много пътешествия и да е свидетел на красиви спомени! Имам си коледни шоколадови топки , салфетки които ще влязат скоро в употреба, картичка и две коледни подложки за трапезата. Благодаря !

@Mary благодаря за организацията и търпението, което влагаш!

Весели Коледни и Новогодишни празници на всички !

0.jpg

  • Харесвам 25
  • Браво 7
Връзка към коментар

Здравейте, получих съобщение за пратка вчера, но не успях да се включа в работното време на Еконт, за сметка на това днес бях първа. Там ме чакаше този огромен пакет.

IMG_5326.JPG.37eb1f917bea6265b18fd5fff56a3de3.JPG

 Сега ще видите какво има вътре. Изобилие от подаръци.IMG_5327.JPG.0c5a53e5c55e643177dcc0248716ff23.JPG

 

IMG_5328.JPG.c3e4adb2136a4c7804d5b86a8758988b.JPG

Благодаря ти мила  @lesy, както за прекрасните подаръци, така и за хубавите пожелания. С голямо удоволствие ще бъде изконсумирано всичко, книгата ще бъде прочетена на един дъх, а красивия шал ще влезе в употреба още утре. На теб и на всички магеланци пожелавам здраве, мир, любов и благоденствие. Всички вие правите живота ми по прекрасен.

  • Харесвам 28
  • Браво 12
Връзка към коментар

@Илиана,  обиколи поне 3 нови държави с раничката!

20211208_105431.jpg.be216243b73c023504f666e759508102.jpgИ нали трябва да има баланс- и аз получих днес прекрасен подарък от @oli_mali. Нали не съм от търпеливите, още веднага в офиса разопаковах всичко. А беше така красиво опаковано! И получих прекрасен подарък- коледен комплект за ордьоври - заснет е без да съм го сглобила(нямах сили да чакам до вечерта) , кокетна картичка с пожелания, любими датски зимни бисквити и любимите ми шоколадови бонбони! @oli_mali много благодаря! Емоцията е вълшебна! 

@Mary ти си истинската Снежанка! Донасяш в нашия форум духа на Коледа! Благодаря ти!

20211208_105924.jpg

20211208_105624.jpg

20211208_105714.jpg

  • Харесвам 28
  • Браво 11
Връзка към коментар
преди 3 часа, Роми каза:

И получих прекрасен подарък- коледен комплект за ордьоври - заснет е без да съм го сглобила(нямах сили да чакам до вечерта) , кокетна картичка с пожелания, любими датски зимни бисквити и любимите ми шоколадови бонбони! @oli_mali много благодаря! Емоцията е вълшебна! 

@Роми за мен беше истинска привилегия да избирам подарък точно за теб! Надявам се наистина да ти харесва и да си го ползваш с удоволствие. А иначе като се сглоби трябва да заприлича на поднос за сладки, мъфини, тарталети или пък ордьоври 🙂 Нещо подобно, ама с коледна шарка:

image.png.e1d0bd7ef91618ffae6650e7f85eeac1.png

  • Харесвам 18
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, oli_mali каза:

@Роми за мен беше истинска привилегия да избирам подарък точно за теб! Надявам се наистина да ти харесва и да си го ползваш с удоволствие. А иначе като се сглоби трябва да заприлича на поднос за сладки, мъфини, тарталети или пък ордьоври 🙂 Нещо подобно, ама с коледна шарка:

image.png.e1d0bd7ef91618ffae6650e7f85eeac1.png

Така си го представях! Супер за ордьоври с чаша и/или бутилка вино! Прекрасен подарък! @oli_mali благодаря много!

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Още веднъж сърдечни благодарности на @aleksandrina за прекрасните изненади и милите пожелания!🌻
Имам си нова любима чаша, в която с удоволствие ще пия чай, красива и много вкусна меденка, коледни късмети и прашка, с която да "отстрелям" нови цели и дестинации. 🙂 Да, правилно забелязвате - подаръците са изработени ръчно, с много грижа и любов и подкрепят определена кауза.

 

@aleksandrina, Светли празници на теб и твоите близки. Бъдете здрави! 🌲

IMG_20211208_190724.jpg

IMG_20211208_190829.jpg

IMG_20211208_190752.jpg

  • Харесвам 24
  • Благодаря 1
  • Браво 9
Връзка към коментар
преди 5 часа, oli_mali каза:

иначе като се сглоби трябва да заприлича на поднос за сладки, мъфини, тарталети или пък ордьоври 🙂 Нещо подобно, ама с коледна шарка:

В Лондон съм пила чай five o'clock tea и го сервираха с такива подноси със сладкиши.Много е красиво.

Сега @Ромище си напълни подноса с коледни меденки и джинджифилови бисквитки.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Днес аз работя, работя, колегите ме викат за обяд, аз им казвам да ми дадат още 1 мин, за да пусна един скрипт, който да върви 1 час . Телефонът ми започна да звъни ... Олелел непознат номер. Няма асансьор , чакай пари да взема ... (не знам какво е , дали трябва да се плати), аз нямам пари в мен (книжни ...) оф, искам от колегите, тичам по стълбите от 7мия етаж. Кутия, добре опакована. С коледна опаковка. Средна тежест. И виждам пише "Митко от Видин" (ако не ме бърка паметта), кой ли е това. Не се сещам. Но виждам, че на хартията пише и "Граф Вронски". Ах, вие! 😄  Само Спиди и Еконт. Оказа се фирмата Интерлогистика. Предполагам кой е. Нооооо трябва първо да се хапне. Хоп, хоп, всичко си изядох. Тичай да разкъсваш подаръка. Тичам по етажа.

Колегите вчера сложиха до мен една елха, украсиха и викам, ей, чакай за снимка за форума (с кабелите, оф ама и аз и моят фън шуй за снимки). Добре, ето я:
20211208_134735.jpg.422560c2ff8de5047f71e422bd10d5ac.jpg

 

(на елхата има една червена топка, защото аз предпочитам червения цвят пред синия 😄 - няма нищо с футбола, не гледам футбол). Разопаковах и има една красива, чудна коледна кутия. Мега фантастична:

20211208_135108.jpg.d89f4e4491ab7c8f46b775a0c9d947c9.jpg

Съжалявам ... спирам до тук. Не ми се сърдете. Влязох в среща, пусках скриптове, оправях сумите други проблеми и после директно изхвърчах от офиса (бях на гости при едни приятели и трябваше да  бъда там възможно най-рано, че имат малко дете и да не заспи) без него. Не успях да направя снимки на вътрешността на кутията. Утре ще направя. Няма да забравя.

Но мога да ви кажа е, че страхотна! Мега-гига-ултра як подарък. Аз останах без думи. Моите колеги и те така. Бяха много учудени, че получам такъв подарък от реално непознат човек за мен. И аз съм учуден. 
@Crazy Horse, хиляди благодарности на теб и на твоето семейство. Още не мога да повярвам, че имам тези прекрасни подаръци. Най-сърдечни поздрави и весело изкарване на празниците. ❤️

Утре снимките ще дойдат.

  • Харесвам 18
  • Шок 1
  • Благодаря 1
  • Браво 7
Връзка към коментар
преди 17 минути , Граф Вронски каза:



Утре снимките ще дойдат.

Не си човек... 

Другите, които си оставят подаръците под елхата до Коледа, също не си знаят подаръците. 

Ама ти го знаеш.

 

А ние - не.... )

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 12
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.