Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2021


Mary

Препоръчани мнения

santa-claus-with-a-world-map-vector-3245041-2.jpg

 

Зън-зън-зън-зън!

Точно в Денят на народните будители, ще разбудя коледния дух на всички, които очакват с нетърпение не само Коледа, но и нашата си коледна размяна на подаръци.

Всички редовни участници знаят, че тук винаги ще има повод за усмивки и добро настроение.

 

В размяната на подаръци може да се включи всеки, който има желание да участва.

Както обикновено ще помоля записалите се, да бъдат отговорни, да влизат редовно във форума, да отговарят бързо на писмата ми и най-важното да изпратят в срок подаръка.

Тази година куриерите ще са още по-натоварени, затова е много по-важно да не оставяме нищо за последния момент. 

 

Избирането на магелански подарък не е проста работа - започва се едно проучване, едно мислене ... еееех, то поне половината удоволствие е в подаряването! Да успееш да се досетиш какво ще се хареса на познатия или непознат магеланец си е за похвала.

Както и последните години показването на получения подарък е задължително.

 

 

news-art45-horz-1.jpg

 

Как протича размяната на подаръци:

1. Всеки желаещ да участва, се записва в тази тема в определения срок. Тази година срокът ще е до 14-ти ноември.

2. След като изтече срокът за записване, пиша на всеки писмо за потвърждаване на участието и вие ми давате данни за доставка. Това събиране на данни отнема поне 5 дни.

3. С помощта на програма разбърквам участниците и всеки получава име(и куриерски офис за доставка) на магеланец, на когото да подари подарък. Изпращам на всеки писмо с името и куриерския офис на магеланеца, който ви се е паднал. Това ми отнема 2-3 дни.

4. От тази година вдигам малко минималната сума за подарък на 25лв. През последните години май всички подаръци са били за по-висока сума, така че това не е границата - всеки може да подготви и подари подарък по негова преценка, просто не бива да бъде на по-ниска цена, за да има все пак някакво равновесие.

5. Всеки изпращащ подарък поема куриерските разходи, като те са извън посочената сума от 25лв.

6. Когато изпратите подаръка ми пишете отговор на моето съобщение, че е изпратен - така аз следя получаването.

7. Срокът за изпращането на подаръци тази година ще бъде до 15-ти декември!

8. Всеки получател показва в тази тема подаръка, който е получил, като не забравя да спомене форумния ник на изпращача. Моля, не пишете имената на изпращача, а само ника тук в темата.

 

Всякакви допълнителни въпроси, мнения и предложения по организацията и провеждането, можете да задавате в темата

 

Краен срок за записване - 14.11.2021г.

 

Това са темите от миналите години:
 

 

 

Пожелавам на всеки да избере и получи най-красивия подарък!

 

Нещо ново, което ще направя тази година:

От всички записали се за участие тази година, ще изтегля на случаен принци един, на когото ще подаря нещо извън размяната - това ще направя в памет на AlexandraKo, която години наред беше редовен участник в размяната на коледни подаръци. Това ще е моят начин да я почета. 

 

 

christmas_balls_as_globe_celebration_earth_powerpoint_templates_ppt_themes_and_graphics_0113_Slide01-1-horz.jpg

 

 

И нека записването да започне сега:

 

Участници:

 

1. Граф Вронски

2. valentin_st

3. Дани Магелани

4. lyusi

5. sndos

6. crazyhorse

7. Цвете

8. aleksandrina

9. lesy

10. Crazy Horse

11. Lindt

12. ДиянаВ

13. Bozhidar1978

14. zvezda9001

15. Monika_Koko

16. Роми

17. Илиана

18. savagejo

19. D_Ivanova

20. milen_40

21. saved_

22. Костов

23. stormbringer

24. Румяна

25. EliNik

26. schnappsyy

27. jungfraujoch

28. marycap

29. Ellena

30. oli_mali

31. wiliko

32. muchachote

33. Marusinka

34. Eti*

35. MayaS

36. Иван Попов

37. antony2001

38. Тополска

39. Kalina Ivanova

40. Еmilia

41. tany

42. aleks_s

43. Миланка

44. Marisha

45. Beatrice

46. CarpeDiem

47. feel_the_rush

48. Ивайла

49. jul

50. Valentina 19

51. Childish

52. mradulova

53. Моника

54. peterpup

55. kali

56. funny

57. boogy83

58. seaell

59. cck

60. cvete*

61. EmoKrastev

62. sun4e

63. kreo

64. bibi

65. Mary

 

  • Харесвам 20
  • Благодаря 4
  • Браво 3
Връзка към мнение

Привет, записвам се и аз.

Поздравление за поредния сезон на инициативата - носи страхотни емоции и чудесно настроение.💓 Прекрасен начин за почитане на AlexandraKo. 👏

 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Записвам се с най-голямо желание🙂

 

@Crazy Horse, ако не си се разбрал още с @crazyhorse, мога да ти услужа с моя адрес в България за получаване на подаръка ти😉

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 6
Връзка към мнение

@Mary ти си прекрасна! 

 

Записвам сееее!

Вярвайте ми, тази тема я мисля още от края на миналагодишното раздаване на подаръци и си я чакам с нетърпение! Даже преди няколко дена взех един компонент от моя подарък ho-ho-ho 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.