Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2021


Препоръчани мнения

преди 9 минути , zvezda9001 каза:

Ама да не си мислите, че това е целия подарък неееееее!

Още не съм започнала 😄 това което имаше под тези неща е още по уникално иии нямам думи, дали съм получавала някога по - хубав подарък...

Вътре имах нещо невероятно и тук оставам безмълвна!

Невероятно кожено облекло за книга с моето профилно име, ключодържател и облекло за паспорта ми отново с моето име и в любимия ми червен цвят и каква мека кожа самоо....как ме улучи не знам...колата ми е червена, платото, раницата ииии всичко...а в подвързията има и книга Малкия принц! Обожавам те бе човек многооо не може да си представиш колко щастлива ме направи! На лицето ми има усмивка и сълзи от радост едновременно! Благодаря ти Мая @funny за всичко за емоцията, подаръка, обичта която си вложила в него, красотата, щастието, усмивките, смеха ииии за всичко нямам думи без думи съм....Намерих в този форум още една сродна душа! Не мога да заснема тази красота подобаващо!

 

Еййй обожавам ви! Весели празници на всичкии!

П.С. започвам @funny да кроя планове за теб! Ще ми се паднеш някой ден 😛

@zvezda9001 много се радвам, че съм те зарадвала. Тази година подаръка ми беше измислен още през октомври и чакаше джуркането на @Mary за да го персонализирам. 

И ... неясно защо , хем го бях опаковала и подготвила още 3-4 дни след тегленето не го пращах. Ама то си имало причина де... ей сега с един куршум - два заека . Хем кеф от подаряване, хем домашни меденки и сладки :curtsey:

Желая искрено да са ти светли празниците и да имаш много успешна и леко щура Нова Година !

Официално да благодаря и на @Mary, за организацията ( макар и да слагам в тефтера черна точка как ме отряза за меденките и - помня, помня аз ) и за емоциите покрай размяната на подаръци.

Весела и успешна да е годината на всички ! 

  • Харесвам 12
  • Браво 8
Връзка към коментар
преди 22 минути , funny каза:

@zvezda9001 много се радвам, че съм те зарадвала. Тази година подаръка ми беше измислен още през октомври и чакаше джуркането на @Mary за да го персонализирам. 

И ... неясно защо , хем го бях опаковала и подготвила още 3-4 дни след тегленето не го пращах. Ама то си имало причина де... ей сега с един куршум - два заека . Хем кеф от подаряване, хем домашни меденки и сладки :curtsey:

Желая искрено да са ти светли празниците и да имаш много успешна и леко щура Нова Година !

Официално да благодаря и на @Mary, за организацията ( макар и да слагам в тефтера черна точка как ме отряза за меденките и - помня, помня аз ) и за емоциите покрай размяната на подаръци.

Весела и успешна да е годината на всички ! 

Как си намерила кутия с твоето има случайност или това ми остана загадка 😛

П.С.Не съм приключила с теб

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Така и така тази година ми е толкова шегаджийска купих на мъжа ми сейф, където ще му пъхна подаръка и ще трябва да разгадае как да отвори сейфа 😄

  • Смея се 14
Връзка към коментар
преди 30 минути , zvezda9001 каза:

Как си намерила кутия с твоето има случайност или това ми остана загадка 😛

П.С.Не съм приключила с теб

Какво си тръгнала да мислиш името на кутията? Аз съм в мистерия с нещо друго:

Продавач: Какво ще обичате, моля? 

@funny: Искам ето тази кухненска престилка.

😄

  • Смея се 7
Връзка към коментар

Шок и ужас: трима developer-и опаковаме една част от подаръка (най-нормална опаковка, не сложна като вашите с кашони, кутии и т.н. 😄 ). Много тегава работа е. 😄 Остават ми още 2 части ... Вече се притеснявам дали ще ми стигне деня. 😄 

  • Харесвам 1
  • Смея се 18
Връзка към коментар
преди 46 минути , zvezda9001 каза:

Как си намерила кутия с твоето има случайност или това ми остана загадка 😛

П.С.Не съм приключила с теб

Виж сега,

Седя си аз вчера и си работя от вкъщи, подаръка ми приготве, опакован, и си мисля как ще поработя , после ще изляза за малко ( не по-късно от 15ч за да не хвана задръствания и опашки в Еконт) и ….. @ДиянаВ взе,че си получи подаръкааа.

Викам си ей сега го отваря , виждам го и тръгвам … И такаааа … цял следобяд.

Разбирам аз на кой дължа “тежкия работен ден” и си мисля : ама тя безнаказано ли ще се измъкне ?!?!?

Междувременно дъвча всичко друго, но не и бисквитите и меденките на @Mary.

Сещам се аз какво наказание да ти спретна и ааа да хукна за продукти и да ти ги напъхам в кутията ….

Сещам се че каквато съм , най-много да оклепам вида на продуктите и да ми заминат бисквитите.

Изрових престилката ( купена лично за мене си 🤪 преди 4-5 години) чисто новичка и кутията и попадна пред полезрението и така сглобих отмъщението.

После рових за кашон, Абе с две думи 😅 така 

  • Харесвам 2
  • Браво 2
  • Смея се 12
Връзка към коментар

Днес получих съобщение от Спиди за две пратки. За едната предположих, че е магеланският подарък.

За втората Мари нещо ми беше подсказала, че ще бъде нещо от магеланец, извън размяната. Тя като мила Снежанка първо ме попита, а след това предостави координатите ми. Предположих, че подаръкът ми е от някоя моя приятелка-магеланка, която не знае точния ми адрес, и е попитала Мари за координати. Нещо като курабийки за трапезата от някоя майсторица, например. Истината беше много различна и стъписваща.

Но нека да караме едно по едно.

Разопаковам първата пратка - подаръкът от размяната. Добре опаковано кашонче, а вътре мила и вкусна Коледа, подготвена от Кали. 

Ето.

20211210_114104.jpg

20211210_115007.jpg

  • Харесвам 28
  • Браво 4
Връзка към коментар

Скъпа, Кали! 

От все сърце благодаря за прекрасния пъзел! Как позна, че това е любимото занимание на баба и внуче! Блатодаря също и за останалата част от подаръка: Вкусни бонбони от любима марка, красива коледна свещ, които ще намерят място на коледната трапеза. А над картичката, с прекрасни пожелания, наднича сладко еленче. На теб, мила Кали, и семейството ти пожелавам да сте здрави, много уютна и прекрасна Коледа!

Мари, Снежанке мила! Толкова доброта и радост носиш на всички нас! Благодаря!

  • Харесвам 15
Връзка към коментар
преди 43 минути , ДиянаВ каза:

Какво си тръгнала да мислиш името на кутията? Аз съм в мистерия с нещо друго:

Продавач: Какво ще обичате, моля? 

@funny: Искам ето тази кухненска престилка.

😄

Офф това е друга исторя ама айде. :grin: Важното е че ми се яви пред погледа в точния момент за да и намеря приложение :girl_blum:

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Втората пратка беше изненада от Valentina 19.  Прекрасна коледна чаша за мен, подаръци за внучетата ми - за бебчо Филип, нещо което бебето най-много обича, за Рали играчка и балсам за малки госпожици, и картичка с мили пожелания. Сърдечни благодарности за милия жест, Валя!

Ето.

20211210_112617.jpg

20211210_113853.jpg

Стъписващото беше поводът и писмото.

В писмото пише, че подаръкът ми е в чест на АлександраКо. Цитирам "АлександраКо участваше в размяната на подаръците, нека сега индиректно да е така".

  • Харесвам 19
  • Браво 21
Връзка към коментар

Благодаря, Валя, че в навечерието на тази Святата Коледа, чрез този подарък ни  даваш повод да споменем прекрасната магеланка и добър човек Валерия!

  • Харесвам 15
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 12 минути , Дани Магелани каза:

Благодаря, Валя, че в навечерието на тази Святата Коледа, чрез този подарък ни  даваш повод да споменем прекрасната магеланка и добър човек Валерия!

И аз ти благодаря @Дани Магелани 💕. Прекрасна, споделена с обичани хора да е Коледата ни. Здраве, безброй поводи за усмивки и много пътешествия през следващата година за всички магеланци.

@Mary, благодаря за всичко, което направи, за да започне празника по-рано, за невероятните емоции. 🥰

  • Харесвам 18
  • Браво 2
Връзка към коментар

Остават само 5 дни, в които всеки от Вас, трябва да получи подарък!

 

Да потърся някои вероятно получени:

@crazyhorse - писа ми, че пътува, но дано вече се е прибрал.

@bibi

@aleks_s

 

Все още 18 човека не са изпратили подаръците си. Вероятно част от тях ще ги връчат на утрешната сбирка, затова в недеря ще направя пак равносметка.

 

  • Харесвам 7
  • Шок 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Mary каза:

Остават само 5 дни, в които всеки от Вас, трябва да получи подарък!

 

Да потърся някои вероятно получени:

@crazyhorse - писа ми, че пътува, но дано вече се е прибрал.

@bibi

@aleks_s

 

Все още 18 човека не са изпратили подаръците си. Веоятно част от тях ще ги връчат на утрешната сбирка, затова в недеря ще направя пак равносметка.

 

Да получи, а не да изпрати? Леле, горкото ми късметче на какво загубено джудже е попаднало :smile3:

 

П.П. Свърши ми мястото на картичката 😭

  • Смея се 7
Връзка към коментар
Преди 1 час, Lindt каза:

П.П. Свърши ми мястото на картичката 

Използвай залепващи се листчета. Можеш да изпишеш и залепиш колкото си искаш. И само си представи: чете, отлепя, хвърля настрани и край нямат тези пожелания 😏

  • Смея се 12
Връзка към коментар

Бях до Еконт. Търсиха, търсиха, питаха ме какво е - казах вероятно кутия. Накрая излезе, наистина кутия, много красиво опакована.

Едва се прибрах с кутията и започна разопаковането. Дивата котка първа провери какво е това.

 

264102962_3059089201015427_1807005080285438038_n.jpg.7b828b61cf2df1f81162d19e1c097e08.jpg

 

И започна едно дърпане, ръзвръзване - котето като видя връвчици, задърпа и тя.

Под красивата хартия се показа кашонче, а в него коледна торбичка.

 

264199107_711424313164088_4132563609400190160_n.jpg.06481154127bdab751f8a1ba0e2444f9.jpg

 

Ето какво имаше в нея.

 

264530292_283238027154142_8402907218844216109_n.jpg.05dff101003b7bc9a48ea7122ea7b1de.jpg

 

Мислех да пазя допълнително опакованите красоти за самата Коледа, но сърце юнашко не трае... Не съм от групата на железните.

 

264130400_704299490455316_2824965264239414555_n.jpg.f57405af5f47e744dccfe24ae302fe5b.jpg

 

Може би не се вижда добре, но има колие от "Купи наука" (отдавна им се точа!!!) със земното кълбо и много практична нечуплива чаша (аз все разнасям едни порцеланови... е, вече ще е тази), също с континентите.

Шапката е мека, приятна и топлеща - разкош. От малкото пакетче се показа красива коледна декорация. И всичко е тематично, пътешественическо 🙂

 

А в картичката има пожелания, ама са си за мен 🙂

 

@Childish, сърдечно благодаря за коледното настроение и прекрасните емоци, които ми изпрати!

 

@Mary, без теб Коледата е невъзможна. Благодаря ти!

  • Харесвам 20
  • Браво 16
Връзка към коментар
преди 2 минути , Еmilia каза:

Шапката е мека, приятна и топлеща - разкош.

Само допълвам, понеже @Childish е винаги скромна, че шапката вероятно е нейно произведение - златни ръце има! :wub:

 

  • Харесвам 11
  • Благодаря 1
  • Браво 11
Връзка към коментар
преди 2 минути , Lindt каза:

О, ние с моя помощник изобщо не се справихме с опаковането, но той поне е супер щастлив, че си има нова, макар и половин кутийка 😄

 

IMG_20211210_181824.jpg.ff54f1d63c71d386e7d70dfe1fb7d850.jpg

IMG_20211210_182029.jpg.01b34059661d32c95fb453530e15c891.jpg

 

Много е красив този помощник!

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, Childish каза:

@Mary, догодина постави условие, моля те, подаръкът да се показва в 1 пост 🙂 

 

(EDIT: Или поне до 5 😉 ) 

Аз гласувам за най-много 2 поста. Все пак не можем да си неглижираме децата и работата в продължение на месец 😂 Едни чинии не успях да измия вчера вечерта, а също от два дни не съм готвила.

преди 3 часа, Дани Магелани каза:

Благодаря, Валя, че в навечерието на тази Святата Коледа, чрез този подарък ни  даваш повод да споменем прекрасната магеланка и добър човек Валерия!

Толкова мило ми стана като видях, че е в чест на AlexandraKo. Спомних си за нейните сребърни лъжички и коледни семейни събирания. Не знам каква адска липса е тя за семейството си, щом на непознати хора като мен ни липсва 🥺

  • Харесвам 15
  • Браво 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, ДиянаВ каза:

Какво си тръгнала да мислиш името на кутията? Аз съм в мистерия с нещо друго:

Продавач: Какво ще обичате, моля? 

@funny: Искам ето тази кухненска престилка.

😄

Следващата Коледа DMS да нахраним. @funny 😄

  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 3 минути , zvezda9001 каза:

Следващата Коледа DMS да нахраним. @funny 😄

Не се измъквай - пък следващата Коледа, пък DMS... разсейваш се.

Нарочила съм те теб. И кутия имаш и престилка.

Ако кажеш и чувал с брашно ще пратя

  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 5 минути , zvezda9001 каза:

Следващата Коледа DMS да нахраним. @funny 😄

Ако дойде утре, добре, ама ей така наготово ли да й пращаме колети, без да сме й видели очите?

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.