Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2021


Препоръчани мнения

преди 5 часа, bibi каза:

После проведох разследване, че е много  срамежлива моята Снежанка. ☺️

Скъпа @wiliko усмихна до уши в края на една тегава за мен седмица.Благодаря от сърце !

@Mary

🌲🍷🌲🍷🌲🍷🌲🍷🌲🍷🌲🍷🌲🍷🌲🍷

 

 

 

 

20211210_155307_HDR.jpg

20211210_155726_HDR.jpg

20211210_155901_HDR.jpg

20211210_155907_HDR.jpg

20211210_155923_HDR.jpg

20211210_160000_HDR.jpg

20211210_172422_HDR.jpg

 

20211210_172351_HDR.jpg

20211210_160008_HDR.jpg

Така е когато от бързане да си изпратиш подаръка на време забравиш да се подпишеш... Чак като го изпратих се замислих... 😂...бе аз написах ли си ника,...старост нерадост

Радвам се че подаръка ти е харесал... Весели празници 🤗

@Mary, продължавай да ни заразява с Коледния дух и настроение 💕

  • Харесвам 12
  • Благодаря 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

@Kalina Ivanova как така срам в ъгъла! 

Това си е за гордост, не за срам (колежките като им показах снимките, само ахкаха).

Много красиви и вкусни са бисквитките (и да опитахме само две, другите са скрити в кутия за коледната украса на масата)!

Благодаря ти отново за чудесния  подарък! Благодаря и на @Дияна В., че те отбеляза!

IMG_20211207_235852.jpg

  • Харесвам 18
  • Благодаря 1
  • Браво 7
Връзка към коментар
преди 9 часа, savagejo каза:

Ще ме побъркате бе хора :lol: Вече почвам да се срамувам, че май подаръка ми е хем скучен, хем много скучно опакован :girl_hide:

Аз 1-вата година, когато участвах и не знаех каква е аудиторията тук, изпратих подарък от онлайн магазин 🤦‍♀️ И всяка година от тогава си мисля, че задобрявам в магеланската Коледа, и всяка година се появява някоя @zvezda9001, която разказва играта на тази ми илюзия 🤣 затова, @savagejo, не се впрягай, пък ако толкова вече се срамуваш, сложи си подаръка в една тенекиена кутия от сирене, лепни една бележка “домашен пастет” и пращай!

  • Харесвам 4
  • Смея се 15
Връзка към коментар

Мечтата ми е да си имам магазинче за....опаковки.Така като ви чета, може и да ми помогнете да я осъществя.😂

@Lindt, подарявам ножица за левичари.Единственото нещо, което правя с дясната ръка е да режа (и скоростния лост,де). Подариха ми я, но не можах да свикна да режа с лявата.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 13 минути , bibi каза:

Мечтата ми е да си имам магазинче за....опаковки.Така като ви чета, може и да ми помогнете да я осъществя.😂

@Lindt, подарявам ножица за левичари.Единственото нещо, което правя с дясната ръка е да режа (и скоростния лост,де). Пидариха ми я, но не можах да свикна да режа с лявата.

 

Да започваме ли да ти снимаме творчеството си за фейсбук рекламата "искате по-добри резултати? Елате... "

   

 

Ах, то и ние си режем с дясната, взимам уж такива с равни уши и наточени от двете страни, но някак по-неубедително от другите хора, със съмнителен резултат. Например при права линия просто го дъвчем тук там, но за сложни форми нямам никакъв шанс 😄

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 2 часа, Marusinka каза:

Аз 1-вата година, когато участвах и не знаех каква е аудиторията тук, изпратих подарък от онлайн магазин 🤦‍♀️ И всяка година от тогава си мисля, че задобрявам в магеланската Коледа, и всяка година се появява някоя @zvezda9001, която разказва играта на тази ми илюзия 🤣 затова, @savagejo, не се впрягай, пък ако толкова вече се срамуваш, сложи си подаръка в една тенекиена кутия от сирене, лепни една бележка “домашен пастет” и пращай!

Подаръка вече е качен ан шейната на Дядо Коледа, но си записвам идеята за следващата година. :lol: А какво ще кажеш за идеяата - домашно киселно зеле, вместо пастет? 

  • Харесвам 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
Преди 1 час, bibi каза:

Мечтата ми е да си имам магазинче за....опаковки.Така като ви чета, може и да ми помогнете да я осъществя

Идеята ти е чудесна!

Аз ще споделя,че не изхвърлям малки и средно големи здрави кутийки.Не само за Коледа ми трябват.Имам един шкаф,в който ги съхранявам всяка една увита в пликче.

В едно магазинче за цветя близо до нас,собственичката  ми ги опакова с хартия според случая и желанието ми.Панделки,шнурчета и други.Много ми е удобно и практично.

Винаги има начин и решение за опаковане на подаръци.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Преди 1 час, bibi каза:

Мечтата ми е да си имам магазинче за....опаковки.Така като ви чета, може и да ми помогнете да я осъществя.😂

@Lindt, подарявам ножица за левичари.Единственото нещо, което правя с дясната ръка е да режа (и скоростния лост,де). Подариха ми я, но не можах да свикна да режа с лявата.

Супер идея. 

И аз съм от тези с "двете леви ръце" и добре, че започнаха да продават готови кутии за опаковане, че с хартия и панделка..... резултата при мен е плачевен.

А има толкова страхотни опаковки .

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 4 минути , funny каза:

Супер идея. 

И аз съм от тези с "двете леви ръце" и добре, че започнаха да продават готови кутии за опаковане, че с хартия и панделка..... резултата при мен е плачевен.

А има толкова страхотни опаковки .

Мда, и аз взех страхотна кутия, но тя не събра сладките :nyam:

 

/Това го пиша само, за да те подразня :friends:/

  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 3 минути , Lindt каза:

Мда, и аз взех страхотна кутия, но тя не събра сладките :nyam:

 

/Това го пиша само, за да те подразня :friends:/

А тя не е получила все още подаръка си! На нея ли ги изпрати?! :laugh:

  • Шок 1
  • Смея се 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Mary каза:

А тя не е получила все още подаръкът си! На нея ли ги изпрати?! :laugh:

@funny още няма подарък ли? 

Ех, ако беше свободна днес, можех поне нескопосана опаковка с меденки да й дам. 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , Lindt каза:

Мда, и аз взех страхотна кутия, но тя не събра сладките :nyam:

 

/Това го пиша само, за да те подразня :friends:/

 

преди 21 минути , Mary каза:

А тя не е получила все още подаръкът си! На нея ли ги изпрати?! :laugh:

За този живот съм се отказала с опитите за сладки - те лепнат, замазват ми се по плота, ръцете, тавата... абе чудо беше като съм пробвала. И накрая всичко бива засилено в коша, та даже и с тавата  ( Много ме хващат нервите от такива пипкави неща)

 

Ноооо, в другия си живот , ще видите вие какви неща ще творя, а тогава вие няма да можете и аз ще ви дразня !!! :blum2:

 

ПП. Сега си представете: годината 2249-та. @Mary джурка късметчетата кой на кого ще подарява подаръци а @funny пече сладки за коледната сбирка .....:laugh:

  • Харесвам 3
  • Браво 2
  • Смея се 8
Връзка към коментар
Преди 1 час, bibi каза:

Мечтата ми е да си имам магазинче за....опаковки.Така като ви чета, може и да ми помогнете да я осъществя.😂

@Lindt, подарявам ножица за левичари.Единственото нещо, което правя с дясната ръка е да режа (и скоростния лост,де). Подариха ми я, но не можах да свикна да режа с лявата.

Може да го направим орташки😃 В УПК-то спечелих градско състезание на София за опаковка- това като референция😏

  • Харесвам 2
  • Браво 10
  • Смея се 1
Връзка към коментар

За другата година не е лошо да си намерим едно помещение и в него да си тренираме правенето на сладки и опаковки, в периода на размяна на подаръци! :wub:

  • Харесвам 10
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 1 минута , Mary каза:

За другата година не е лошо да си намерим едно помещение и в него да си тренираме правенето на сладки и опаковки, в периода на размяна на подаръци! :wub:

При @Цветето има много място :party:

  • Харесвам 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 19 часа, Mary каза:

Все още 18 човека не са изпратили подаръците си. Вероятно част от тях ще ги връчат на утрешната сбирка, затова в недеря ще направя пак равносметка.

 

Само да кажа, че моят подарък е готов за изпращане и в понеделник ще бъде изпратен. 😉

Забавих се тази година малко, защото много умувах какво да взема 🙂 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
преди 54 минути , Иван Попов каза:

Само да кажа, че моят подарък е готов за изпращане и в понеделник ще бъде изпратен. 😉

Забавих се тази година малко, защото много умувах какво да взема 🙂 

Не си се забавил, тъкмо ще стигне преди 15ти 🙂 само за справка и успокоение, и аз изпратих моят току що, топъл топъл, чак пари, да видим при кого ще стигне 😝😄

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 3 минути , Lindt каза:

И аз изпратих днес подаръка, а ако случайно някой не ми знае името, пък никъде на полученото не пишe Lindt, се казвам Мартина :spruce_up:

Спокойно - винаги помагам в такива случаи. :wink:

  • Харесвам 9
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 9.12.2021 г. в 22:06, Kalina Ivanova каза:

Толкова е топло да получиш лично отношение! Благодаря ти @kreo! Благодаря ти за парченцето слънчева Белла Италия, за милите пожелания и прекрасните подаръци!

20211209_210830.jpg.354c166101328bbaff68d50866cbfef1.jpg

 

20211209_214633.jpg.f2086e75d731bbb28fb30dc04c0e1b23.jpg

Имам си Шефска престилка, йееес

Паста 

А как обичам такива месалчета...имам сигурно 50, но точно такова нямам:dance3:

@kreoжелая ти здраве, това е първо във всичките ми класации за пожелания, много и мечтани дестинации, превърнати в незабравими спомени!

 

Благодаря и на @Mary, неуморната ни добра фея!

Вълшебна Коледа за всички!

@Kalina Ivanova, благодаря за милите думи.

След като  жребият бе хвърлен, като прилежно коледно Джудже започнах да надничам във форума, за да разбера на какво би се зарадвал магеланецът, който очаква подарък от мен. Стана ми много приятно, че ти споделяш моите две страсти - пътешествията и кулинарията и винаги си в добро настроение, което споделяш с всички нас във форума.

Тогава реших, че подаръкът трябва да носи емоция. Реших да изчакам предстоящото пътуване в Бари, Матера и Алберобело с очакването, че подаръкът сам ще се покаже  🙂 . Така и стана!  Първо беше месалчето 🙂 - ръчно изработено, след това нямаше как да пренебрегна и пастата и да оставя на твоето въображение как да я приготвиш. Споделям чудесна идея, вдъхновена от Сицилия

От там нататък оставаше да видя какво още ще стопли душата ти.  Персонализираната престилка ми се стори добър вариант да внеса малко лична емоция и уют.

Бъди здрава, ти и твоето семейство! Светли и споделени празници!

IMG_20210611_220359 (1).jpg

  • Харесвам 17
  • Благодаря 1
  • Браво 8
Връзка към коментар

Аз също съм готова с подаръка и в понеделник го качвам на коледната шейна, за да го отведе до един от най-активните участници в тази тема 🙃 Ха, познайте кой е той/тя 😁

  • Харесвам 6
  • Смея се 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , saved_ каза:

Аз също съм готова с подаръка и в понеделник го качвам на коледната шейна, за да го отведе до един от най-активните участници в тази тема 🙃 Ха, познайте кой е той/тя 😁

@Mary ? :grin:

  • Смея се 9
Връзка към коментар
Преди 1 час, kreo каза:

@Kalina Ivanova, благодаря за милите думи.

След като  жребият бе хвърлен, като прилежно коледно Джудже започнах да надничам във форума, за да разбера на какво би се зарадвал магеланецът, който очаква подарък от мен. Стана ми много приятно, че ти споделяш моите две страсти - пътешествията и кулинарията и винаги си в добро настроение, което споделяш с всички нас във форума.

Тогава реших, че подаръкът трябва да носи емоция. Реших да изчакам предстоящото пътуване в Бари, Матера и Алберобело с очакването, че подаръкът сам ще се покаже  🙂 . Така и стана!  Първо беше месалчето 🙂 - ръчно изработено, след това нямаше как да пренебрегна и пастата и да оставя на твоето въображение как да я приготвиш. Споделям чудесна идея, вдъхновена от Сицилия

От там нататък оставаше да видя какво още ще стопли душата ти.  Персонализираната престилка ми се стори добър вариант да внеса малко лична емоция и уют.

Бъди здрава, ти и твоето семейство! Светли и споделени празници!

IMG_20210611_220359 (1).jpg

Съм...без думи! 

Благодаря ти мила @kreo, за чудната емоция, за милото отношение...за всичко! 

Бъдете здрави и благословени - ти и всички, които са важни за теб!

 

 

 

 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 4 часа, saved_ каза:

Аз също съм готова с подаръка и в понеделник го качвам на коледната шейна, за да го отведе до един от най-активните участници в тази тема 🙃 Ха, познайте кой е той/тя 😁

Аууу ще получавам втори подарък ли 😄

  • Смея се 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.