Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2021


Препоръчани мнения

По-добре късно отколкото никога.

Браво на @antony2001 и @Marusinka за търпението.Обещават,че ще си отворят подаръците на Коледа.И ще ни ги покажат.

Хубаво е всички подаръци да се обявят за получени и да се покажат в темата.Каквито са условията на играта.

Някак по-уважително е това към човека,който се е погрижил да купи,опакова и изпрати подарък.И към @Mary в ролята на Снежанка.

Хайде магеланци,веднъж в годината имаме такава интересна и стопляща душата инициатива!Да сме готини!

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 36 минути , jungfraujoch каза:

Обещават,че ще си отворят подаръците на Коледа.И ще ни ги покажат.

Аз и това записвам, та има шанс те да забравят, но не и аз. :laugh:

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 53 минути , jungfraujoch каза:

По-добре късно отколкото никога.

Браво на @antony2001 и @Marusinka за търпението.Обещават,че ще си отворят подаръците на Коледа.И ще ни ги покажат.

Хубаво е всички подаръци да се обявят за получени и да се покажат в темата.Каквито са условията на играта.

Някак по-уважително е това към човека,който се е погрижил да купи,опакова и изпрати подарък.И към @Mary в ролята на Снежанка.

Хайде магеланци,веднъж в годината имаме такава интересна и стопляща душата инициатива!Да сме готини!

 

Преди 1 час, ДиянаВ каза:

Значиии за всички, които са заявили, че не си отварят подаръка, предлагам всеки ден да показват снимка с вестник от текущата дата 😂

Аз само се правя 😂😂😂 Чакам по-хубави снимки, че майка ми има много качества, но добрата фотография не е сред тях! Как ще се треса от любопитство толкова време, не ми стига, че месеци след получения подарък пристигат до мен 😂😂😂

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Следя темата, защото за пръв път участвам. До тук, Дядо Коледа има доста слаба активност. Но допускам, че следващата седмица, от 6 до 11 декември, ще е истинският бум от изненади. Аз, като истински снежен принц🤴, ще поднеса моя подарък на една ледена кралица👰 още тази събота. Ще поръчам и сняг!❄️❄️

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 5 минути , muchachote каза:

Следя темата, защото за пръв път участвам. До тук, Дядо Коледа има доста слаба активност. Но допускам, че следващата седмица, от 6 до 11 декември, ще е истинският бум от изненади. Аз, като истински снежен принц🤴, ще поднеса моя подарък на една ледена кралица👰 още тази събота. Ще поръчам и сняг!❄️❄️

Които са от София, може да разменят подаръците си на сбирката и затова да няма голяма активност дотогава.

А за снега, при нас все го отлагат. Първо беше за неделя, после понеделник, сряда, сега даже е отменен.

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Дойде и моя ред да се похваля с прекрасния подарък, изпълнил дома ми с много коледно настроение. Благодаря на @jul за емоцията, която ми донесе! Съвпадение или не, денят в който аз изпратих подаръка си и моят беше потеглил към мен.

Желая на всички прекрасна година изпълнена с безброй чудеса! 

20211202_181851.jpg

20211203_072926.jpg

  • Харесвам 30
  • Браво 7
Връзка към коментар
преди 13 часа, ДиянаВ каза:

Значиии за всички, които са заявили, че не си отварят подаръка, предлагам всеки ден да показват снимка с вестник от текущата дата 😂

Те тия 100% са  пленени от някакви киборги, които се представят за тях и ги държат заключени в мазето. 😅

  • Смея се 9
Връзка към коментар

Аз чаках да влезем в декември, ако всички са чакали като мен - ще има купища подаръци тези дни 🎁🎀🎁

Дано наистина съм зарадвала seaell, защото пожеланията ми са от сърце 🎇

  • Харесвам 12
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, ДиянаВ каза:

Които са от София, може да разменят подаръците си на сбирката и затова да няма голяма активност дотогава.

А за снега, при нас все го отлагат. Първо беше за неделя, после понеделник, сряда, сега даже е отменен.

 

Аз да казвам ли нещо за варненския сняг или то е по подразбиране 😄

П.С. Днес получавам смс от Еконт и си викам еха получих подаръка и гледам наложен платеж 99 лева и си викам, ама аз нищо не съм поръчала кви 99 лева 😄 а де цяла сутрин мъдрих какво става тука, ама накрая се сетих тцтц поръчала съм си платент подарък 😄 е пак е подарък хахсхаха

  • Харесвам 1
  • Смея се 14
Връзка към коментар
преди 18 минути , zvezda9001 каза:

накрая се сетих тцтц поръчала съм си платент подарък

:laugh:

От друго място ще да е този платен подарък. Твоят все още не е тръгнал. :ph34r:

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , zvezda9001 каза:

Аз да казвам ли нещо за варненския сняг или то е по подразбиране 😄

П.С. Днес получавам смс от Еконт и си викам еха получих подаръка и гледам наложен платеж 99 лева и си викам, ама аз нищо не съм поръчала кви 99 лева 😄 а де цяла сутрин мъдрих какво става тука, ама накрая се сетих тцтц поръчала съм си платент подарък 😄 е пак е подарък хахсхаха

Ааа виж сега, @Mary е дала насока, че подаръците трябва да са около 30 лв, така че ако ти дойде наложен платеж за такава сума се радвай. Тези по 99 лв. не ги броим :grin:

  • Смея се 9
Връзка към коментар

Идвам развълнувана, защото днес ме посети дядо Коледа в лицето на @Моника и искам страшно много да й благодаря за хубавата и топла емоция, която внесе в дома ми 🥰 Бързичко изтичах до куриера, а носейки кутията към вкъщи около 20 пъти я раздрусах, опитвайки се впрегна всичките ми гадателски способности 🙂 

В плика ме чакаше страхотна празнична кутия, а вътре намерих картичка с чудесни пожелания (благодаря ти!), релефна коледна точилка, която пристига тъкмо навреме, защото тези дни започвам коледните сладки, книга за любимата ми Италия, пълна с любопитна и интересна информация, много готин разделител за книги, коледна свещ и коледна картина, които вече си намериха място вкъщи и едно чудесно късметче. Много ти благодаря отново за чудесните подаръци! 🤗

Благодаря и на @Mary за цялото старание покрай организирането на това вълнуващо преживяване! 😊

 

 

20211203_155250.jpg

20211203_160339.jpg

  • Харесвам 26
  • Браво 8
Връзка към коментар

Днес получих и моят подарък. Голямо благодаря за @Monika_Koko
 

Очакваха ме интересна книга, сет с коледни аромати, нещо сладко, коледна играчка и късметче. А късметчето нарича пътуване през следващата пролет, което аз веднага визуализирам в Азорските острови, които няколко пъти вече отпадат и се надявам да ги посетя през 2022.

 

Желая на Моника, @Mary и всички останали магеланци вълшебна Коледа и една по-добра 2022 година!

D3619C2B-1E4E-422F-9319-EF0F7FDEDBE1.jpeg

  • Харесвам 26
  • Браво 6
Връзка към коментар
преди 1 час, sun4e каза:

Идвам развълнувана, защото днес ме посети дядо Коледа в лицето на @Моника

20211203_155250.jpg

20211203_160339.jpg

Много се радвам, че подаръкът ти е харесал, беше удоволствие да го избирам за теб 🎄☃️. Още веднъж ти пожелавам весели и уютни празници! 😊

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Получих ставащи снимки и бързам да се похваля и аз с прекрасния подарък от @antony2001 😍

Още непрочетена книга от любим автор, шоколадови трюфели от Украйна, сигурно за да се сложат в красивата купичка, която също е част от подаръка (едва ли ще останат 😋), картичка и буркан, който е бил напълнен с гирляндата и от който е изскочил шоколадов Дядо Коледа!!

 

@antony2001 , благодаря ти изключително много за внимателно подбраните подаръци, страшно се зарадвах и си спомних как като дете винаги като ме питаха какво искам за Коледа или рождения ми ден, казвах “шоколад и книжка”.

 

 

7BFC3E92-74D6-4B1A-A870-1FB98EDE7EA9.jpeg

44727209-D87C-4732-92A9-4AD49C8FFCB4.jpeg

68C5F04D-0BA0-435F-A459-4D6895820A90.jpeg

  • Харесвам 32
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 31 минути , Marusinka каза:

Получих ставащи снимки и бързам да се похваля и аз с прекрасния подарък от @antony2001 😍

Още непрочетена книга от любим автор, шоколадови трюфели от Украйна, сигурно за да се сложат в красивата купичка, която също е част от подаръка (едва ли ще останат 😋), картичка и буркан, който е бил напълнен с гирляндата и от който е изскочил шоколадов Дядо Коледа!!

 

@antony2001 , благодаря ти изключително много за внимателно подбраните подаръци, страшно се зарадвах и си спомних как като дете винаги като ме питаха какво искам за Коледа или рождения ми ден, казвах “шоколад и книжка”.

 

 

7BFC3E92-74D6-4B1A-A870-1FB98EDE7EA9.jpeg

44727209-D87C-4732-92A9-4AD49C8FFCB4.jpeg

68C5F04D-0BA0-435F-A459-4D6895820A90.jpeg

@Marusinka,нали щеше да си отвориш и покажеш подаръка на Коледа?

Не трае сърце магеланско 😊

  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 37 минути , jungfraujoch каза:

@Marusinka,нали щеше да си отвориш и покажеш подаръка на Коледа?

Не трае сърце магеланско 😊

Виж ми коментара по-горе, че само се правя на задържана в мазето от киборг както @Костов обяви хахах

  • Смея се 9
Връзка към коментар

А аз пък днес имах весела случка около подаръка. Някой много напираше да се свърже с мен сутринта от непознат номер, но в този момент аз не можех да говоря, после върнах обаждането, той не отговори. След малко, вече докато съм в колата, получих обаждане от същия номер и човекът отсреща ми заобяснява на испански как иска да ме види през уикенда да ми дава някакъв подарък, а ако не мога, да го изпрати. Шах с пешката- отговарям и аз на испански, но докато го правя мозъкът скърца и превърта какви ли не конспиративни версии, магеланската размяна на подаръци дори не ми хрумна. Човекът явно усети смущението и се разкри,  но беше голям майтап докато се разберем, че е магеланския ми дядо Коледа, който е разбрал, че съм ходила в Куба и е решил да ме изненада лично на испански:) Международничко ни се получи:) Когато се видим да си получа подаръка, ще се похваля публично тук.

  • Харесвам 17
  • Браво 5
Връзка към коментар

Удволствието да направиш подарък и той да бъде харесан е огромно, точно толкова, колкото и да получаваш! Радвам се @schnappsyy , чe си харесала подаръка. Надявам се всички коледни пожелания да се сбъднат. Благодаря и на @Mary, нашата Снежанка за възможността да изпитаме тези невероятни емоции!

Весели и щастливи празници на всички магеланци и техните семейства !

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

🎅 пристигна в Сандански.   Благодаря на @jungfraujoch  за прекрасния подарък!!!

 

Ето какво имаше вътре: коледна торбичка, картичка със страхотни пожелания, късметче, книга, тефтер, книгоразделител и шоколадов Дядо Коледа   🙂  

 

 

IMG_20211204_111128.jpg

IMG_20211204_111138.jpg

Редактирано от Bozhidar1978
  • Харесвам 25
  • Браво 4
Връзка към коментар
Преди 1 час, Bozhidar1978 каза:

🎅 пристигна в Сандански.   Благодаря на @jungfraujoch  за прекрасния подарък!!!

 

Ето какво имаше вътре: коледна торбичка, картичка със страхотни пожелания, късметче, книга, тефтер, книгоразделител и шоколадов Дядо Коледа   🙂  

 

 

IMG_20211204_111128.jpg

IMG_20211204_111138.jpg

Радвам се,че подаръкът ти е харесал!

Пожелавам ти да посетиш всички часовникови кули в България,отбелязани в книгата.

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искам да се похваля?

И съм в правилната тема!

В живота срещам различни хора.

И всички остават следа.

Някои стават приятели. Те са най-скъпите ми подаръци!

Днес с приятелката ми @Миланкасе срещнахме на НДК.Говорихме си за пътешествия на една пейка с топли напитки в ръце и много радост.И се оказа,че тя е моето магеланско джудже.Получих огромен коледен плик с грижливо опаковани подаръци.

Бутилка червено вино.

Любимите ми шоколадови бонбони.

Чудесна книжка с мъдрости от изтока.

Три чифта разкошни чорапки-едните с панда.

Късметче

Сувенир-частичка  от опакованата триумфална арка в Париж.

И картичка с толкова мили пожелания,които знам,че ще се сбъднат.

Щастлива съм!

Мила Мики! 

Благодаря ти,че те има.

 

 

 

20211205_150458.jpg

20211205_150639.jpg

20211205_151222.jpg

20211205_151301.jpg

20211205_151409.jpg

  • Харесвам 23
  • Браво 9
Връзка към коментар

"Голяма пандо - сподели малкия дракон - харесва ми начинът по който ме слушаш, говориш и пътуваш с мен, но най-много ми харесва как ме караш да се чувствам."

@jungfraujoch благодаря ти за милите думи, благодаря и за коледния подарък който ти ми връчи (извън настоящата размяна).

IMG_20211205_163639.jpg.3fbaf52d50a4273650e8b1ce59818c5d.jpg

 

IMG_20211205_164008.jpg.4570ee3d489d55bcbe66fc3fe58a8143.jpg

 

Надявам се да се сбъднат всичките ни пожелания, които си разменихме.

  • Харесвам 22
  • Браво 4
Връзка към коментар

Хо-хо-хо. Дзън-дзън-дзън. Имам си подарък от @Илиана. Предимството да си хоум-офис е, че като ти дойде дойде СМС от Еконт, можеш да се изстреляш незабавно за получаване. Лошото е, че явно има и много други. Опашката обаче не може да ми развали настроението и трепетното очакване е сладко. Няма да ви обременявам с подробности, как нещо ми бълбучкаше и реших, че има напитка, а по средата на пътя този сладък звук замря. И най-голямата кристална топка да бях попитала, пак не бих предположила съдържанието на ето тази красива кутия:

viber_image_2021-12-06_10-25-40-126.jpg.1432756563db5e45e01748ecde8aa40f.jpg

 

И хич няма да ви мъча повече, показвам. И се обзалагам, че пак няма да познаете:

 

viber_image_2021-12-06_10-17-07-439.jpg.795483eb64bf90a378e077211fb74767.jpgviber_image_2021-12-06_10-17-07-859.jpg.9e1f0eddbd7d410c046a75caf60ec472.jpg

 

Почти всичко е ясно, нали - стилна картичка с най-мили пожелания, красиво коледно еленче, коледен сладкиш, Розе Фрутино (защо спря да ме радва насред път, не разбрах, но добре, че го има), книга за любимата Африка (да е живот и здраве, пролетната ваканция пак сме там) иииии .... не, изобщо не е лед лампа, макар че е и това. Това е една мултифункционална разкошотия, която ме победи! Честно! Това е купа за лед. Ама и това само не е. Има и вградена блутуут колонка. Е, нямам ли си най-купонджийския подарък! И най-неочакван. Това се казва изненада. Скъпа @Илиана може би си се надявала да ми хареса. Не само, че ми харесва. Мноооого ми харесва. Безкрайно ми харесва. Радвам се като дете. Повече даже. Благодаря ти от сърце! Пожелавам ти здраве и винаги да успяваш да радваш хората по този начин, както зарадва мен.

На всички магеланци желая настроение и сбъднати коледни желания!

Пускам си купата за лед (как звучи само) и започвам да танцувам.

viber_image_2021-12-06_10-17-08-034.jpg

  • Харесвам 24
  • Браво 14
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.