Прескочи до съдържание

WOW! Сбирка в Пловдив - 24.11.2021, сряда


Sun4o

Препоръчани мнения

преди 7 минути , Zaro каза:

Сбирки, популярни театрални постановки и най-натоварените вечери при откриването на Макдоналдс през 1994 г. са в събота вечер само за да се угоди на гостите от София.

Аз по принцип и в събота не мога. Имаме седмична среща с демони от няколко измерения. (Освен ако не се падне пълнолуние).

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 3 минути , Брани каза:

Аз по принцип и в събота не мога. Имаме седмична среща с демони от няколко измерения. (Освен ако не се падне пълнолуние).

Къф па ти е на теб проблемът да промениш дните по свое усмотрение ... една седмица само съботи, все ще уцелиш една. Само черният дроб да издържи.

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Lindt каза:

Ако си подлъгал Ицо да ти обещае, ще се впечатля 🙂  

Никой не предложи транспорт. 😄 Кола вече няма, автобус и маска нещо не ме прави щастлив. 🙂

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 23 минути , T.E.Lawrence каза:

Никой не предложи транспорт. 😄 Кола вече няма, автобус и маска нещо не ме прави щастлив. 🙂

Е, как никой не е предложил? А онзи, обяздващият лаймове, в другия край на масата ли е бил? 

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , T.E.Lawrence каза:

Той е натоварена програма. Ще стои повече дни преди и след това.

Въпреки нерешения казус с твоето придвижване, това за Сънчо си е обнадеждаваща новина :sun_bespectacled:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.