Прескочи до съдържание

WOW! Сбирка в Пловдив - 24.11.2021, сряда


Sun4o

Препоръчани мнения

преди 16 часа, Sun4o каза:

Да вметна само, че залата утре ще е затворена за магеланците специално, та можем да си правим каквото решим - тоест да се пуши вътре или да сме европейци и да пушите отвън😀
Залата принципно е за пушачи, но утре може да променим това (ако не ми се опъвате много😀).

 

преди 16 часа, cybersimo каза:

Това с пушенето си е нож в гърба. Ако беше обявено предварително нямаше да си правя труда да идвам. 😞

 

преди 7 часа, Sun4o каза:

Ами аз съм твърдо за непушенето, така че не би трябвало да е проблем. Както казах, залата е само за нас, тоест ние определяме правилата. А в предната зала пък си е изцяло непушачи.

Всъщност ти си непушач, нали правилно разбирам?😀

 

преди 7 часа, Георги Матеев каза:

Призовавам да бъдем европейци 🙂 Мисля, че на всички ще им е по-приятно без димна завеса вътре в заведението...

 

преди 7 часа, jul каза:

Щом залата е само за нас и аз така предлагам - пийте, пейте, но не пушете плс 😏

 

За тайната стая има ли тайна дума за вход 😄

 

Както се казва, желания изпълняваме всякакви. 🙂 След консултация с магеланци и персонала на заведението, ще сме отпред до бара, мястото е за непушачи. За пушачите има опции много - открита и закрита градина на един фас разстояние. 🙂

 

 

преди 6 часа, Брани каза:

Аз сериозно обмислях да дойда, и без това при определено подреждане на небесните тела офисът ни понякога може да се падне по-близо до Пловдив отколкото до София, но тази седмица толкова много работа, че направо сме изпушили и не искам да нарушавам правилото за залата!

 

🙂

 

Прецака се като бързаш с оправданията, сега трябва да мислиш други. :crazy:

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Гоуем си, @T.E.Lawrence.

Всъщност, ако има лаври за обиране - към него нека да са. Той организира кръчмата, той организира салатения бар и т.н.

А ако има недоволни - към мен да се обръщат (ако им стиска😀)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ще помоля за снимки.

 

Знаете, че Империята обича да следи нещата дори и лично да не присъства ...

  • Шок 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 11 минути , Брани каза:

Ще помоля за снимки.

 

Знаете, че Империята обича да следи нещата дори и лично да не присъства ...

Глей си работата, чиповете за какво са.

  • Смея се 8
Връзка към мнение
преди 15 минути , Брани каза:

Ще помоля за снимки.

 

Знаете, че Империята обича да следи нещата дори и лично да не присъства ...

 

Ама те в Пловдив хората не се снимат, заети са да се веселят :dance2: 

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 8 минути , Zaro каза:

Глей си работата, чиповете за какво са.

Ей сега ше видиш за какво са ...

  • Смея се 1
Връзка към мнение
В момента, Брани каза:

Ей сега ше видиш за какво са ...

Да докладвам - получих порив да си сипя чаша червено вино.

  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 30 минути , Zaro каза:

Да докладвам - получих порив да си сипя чаша червено вино.

Това беше само за калибриране ...

  • Смея се 4
Връзка към мнение

…..а аз се прибрах с Lime снощи….хлъц.

Не бил пътувал до нашия квартал….те ще ми кажат😀😀😀

Дотиках го.

  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 43 минути , Sun4o каза:

…..а аз се прибрах с Lime снощи….хлъц.

Не бил пътувал до нашия квартал….те ще ми кажат😀😀😀

Дотиках го.

Next level: с метрото 🙂

  • Смея се 5
Връзка към мнение
Георги Матеев

Само едно имам да кажа: густо, майна! Благодарим 🙂

 

преди 9 минути , Добри каза:

7. Моментът, в който в скромния ти град съществуват минимум трима луди до теб (Симо, Гинес и Светлето), които на секундата се навиват за Коста Рика

* четири. Кога? 😉

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Снощи ъпгрейднах със солидна база данни: 

 

1. Вълнуващата история за врачанския скален орел неврастеник, нападал Светльо с делтапланера. Смях се цяла нощ като изпуснат от Карлуково;
2. Тънкостите на Ани за 8 години живот в Австралия - да не те ритне нито едно кенгуру, ухапе нито една змия, диво куче или бяла акула (Всяко зло за добро, казват хората - например ако днес те ухапе зло куче, утре може да те ухапе добро!);
2. До колко метра можеш да се гмуркаш в Червено море без уроци по давене (така де, дайвинг), но с отвратителен синузит като моя;
3. Защо Жоро е останал без пушка за бели мечки в Свалбард (против съветите на Орел и решка!) и доколко са основателни страховете на хората за прекрасния Ирак в момента;
4. Защо Ботко и Сънчо говорят за един и същ португалски залив по едно и също време, но в единия случай водата е ледена, а в другия е 25 градуса;
5. Защо японецът Хироши е вселенски объркан от въпроса "He or She?";
6. Прекрасните предимства да си с нов кемпер из цяла Турция;
7. Моментът, в който в скромния ти град съществуват минимум трима луди до теб (Симо, Гинес и Светлето), които на секундата се навиват за Коста Рика, без дори да употребяват алкохол в мечтателни количества!
8. Защо корейката Ким иска да бере рози с Ботко, а той упорито не разбира намека и я праща в Казанлък. Защо пък друга обикаля света като събира не снимки, а единствено печати.
9. Моментът, в който изобщо не можеш да стигнеш до историите ти от Узбекистан, щото народът има най-малко по 10 други интересни, за други места, само от първите думи на първото ти изречение;
10. И last but not least, емоционалният заряд, с който след само 3 чаши вино Юстина, разговор с Шени за психиделични ситари в Пакистан и едва 3 часа сън, на сутринта си свеж като краставица от 4 лева и вече разхождаш Бай Кольо и Елчо в Епископската базилика на Филипопол.

 

Безценно! 

  • Харесвам 22
  • Браво 5
Връзка към мнение
преди 2 часа, Добри каза:

Снощи ъпгрейднах със солидна база данни: 

 

1. Вълнуващата история за врачанския скален орел неврастеник, нападал Светльо с делтапланера. Смях се цяла нощ като изпуснат от Карлуково;
2. Тънкостите на Ани за 8 години живот в Австралия - да не те ритне нито едно кенгуру, ухапе нито една змия, диво куче или бяла акула (Всяко зло за добро, казват хората - например ако днес те ухапе зло куче, утре може да те ухапе добро!);
2. До колко метра можеш да се гмуркаш в Червено море без уроци по давене (така де, дайвинг), но с отвратителен синузит като моя;
3. Защо Жоро е останал без пушка за бели мечки в Свалбард (против съветите на Орел и решка!) и доколко са основателни страховете на хората за прекрасния Ирак в момента;
4. Защо Ботко и Сънчо говорят за един и същ португалски залив по едно и също време, но в единия случай водата е ледена, а в другия е 25 градуса;
5. Защо японецът Хироши е вселенски объркан от въпроса "He or She?";
6. Прекрасните предимства да си с нов кемпер из цяла Турция;
7. Моментът, в който в скромния ти град съществуват минимум трима луди до теб (Симо, Гинес и Светлето), които на секундата се навиват за Коста Рика, без дори да употребяват алкохол в мечтателни количества!
8. Защо корейката Ким иска да бере рози с Ботко, а той упорито не разбира намека и я праща в Казанлък. Защо пък друга обикаля света като събира не снимки, а единствено печати.
9. Моментът, в който изобщо не можеш да стигнеш до историите ти от Узбекистан, щото народът има най-малко по 10 други интересни, за други места, само от първите думи на първото ти изречение;
10. И last but not least, емоционалният заряд, с който след само 3 чаши вино Юстина, разговор с Шени за психиделични ситари в Пакистан и едва 3 часа сън, на сутринта си свеж като краставица от 4 лева и вече разхождаш Бай Кольо и Елчо в Епископската базилика на Филипопол.

 

Безценно! 

 

11. Сефте бяхме близо 30 човека в Пловдив.

12. Сефтето направиха @lamerz1912, @jul и @anita82

13. Зъболекарската гилдия магеланци май вече е по-силна от всяка останала, дори и от IT-тата. Вече ще се смеем по-свободно и без задръжки.

14. И традиционно @Елчо ни гощаваше с глезотии, а @bulpa беше направила тематични баджове, този път с кодове от летищата по света. Представя ли си някой, че на @Георги Матеев му трябваше Гугъл, за да разбере своето...и не беше ходил там, срам, срам...

15. Поздравих всички от @Polina и @krasen_denev, искаха, но не бяха с нас.

 

Бе въобще голяма група е майненската група!

  • Харесвам 17
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към мнение

Ей, толкова ми липсваха офлайн сбирките! 

Баджовете са пожелания, следващия път ще правим отчет кой е посетил летището си 😉

 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Ей, майни (и @krasen_denev), има Коледна магеланска сбирка в София след 2 седмици! Даже нашият организатор я е направил в събота, за да е по-удобно

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 14 минути , Gentleman Basta каза:

Ей, майни (и @krasen_denev), има Коледна магеланска сбирка в София след 2 седмици! Даже нашият организатор я е направил в събота, за да е по-удобно

Вече няколко майни лично ми обещаха да дойдат на Коледната, след като ги поканих. Сега остава и да не се отметнат от думата си...

  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 2 минути , cybersimo каза:

Вече няколко майни лично ми обещаха да дойдат на Коледната, след като ги поканих. Сега остава и да не се отметнат от думата си...

Тагвай ги тук, пък да видим дали ще смеят да се отметнат

  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 3 минути , cybersimo каза:

Вече няколко майни лично ми обещаха да дойдат на Коледната, след като ги поканих. Сега остава и да не се отметнат от думата си...

Ако си подлъгал Ицо да ти обещае, ще се впечатля 🙂  

Иначе пловдивските сбирки са удивително приятни, но Сънчо напук ги прави през седмицата. 

  • Смея се 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, Lindt каза:

Ако си подлъгал Ицо да ти обещае, ще се впечатля 🙂  

Иначе пловдивските сбирки са удивително приятни, но Сънчо напук ги прави през седмицата. 

Взема да се кръстя Сънчо Пук…?

  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 1 час, Lindt каза:

Иначе пловдивските сбирки са удивително приятни, но Сънчо напук ги прави през седмицата. 

Сбирки, популярни театрални постановки и най-натоварените вечери при откриването на Макдоналдс през 1994 г. са в събота вечер само за да се угоди на гостите от София.

  • Смея се 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.