Прескочи до съдържание

WOW! Сбирка в Пловдив - 24.11.2021, сряда


Sun4o

Препоръчани мнения

преди 27 минути , traveler каза:

Деня за размисъл започва....СЕГАIMG_20211119_155752.jpg.f2423fe4c6d9882fcd508aa6b066f1ce.jpg

….а денят за записване започна вчера…

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Записвам се. Очертава се чудесна вечеринка и ще се радвам да ви дойда на гости. Усещам сериозни наздравици, та сега си взимам и хотелче 🙂

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 10 часа, Георги Матеев каза:

Записвам се. Очертава се чудесна вечеринка и ще се радвам да ви дойда на гости. Усещам сериозни наздравици, та сега си взимам и хотелче 🙂

Е на това се казва включване и изненада. Па барем повлечеш крак и дойдат още 40-50 софиянци😀.

Нали на срядата ѝ викали малкия петък?

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Да вметна само, че залата утре ще е затворена за магеланците специално, та можем да си правим каквото решим - тоест да се пуши вътре или да сме европейци и да пушите отвън😀
Залата принципно е за пушачи, но утре може да променим това (ако не ми се опъвате много😀).

Връзка към мнение
преди 46 минути , Sun4o каза:

Да вметна само, че залата утре ще е затворена за магеланците специално, та можем да си правим каквото решим - тоест да се пуши вътре или да сме европейци и да пушите отвън😀
Залата принципно е за пушачи, но утре може да променим това (ако не ми се опъвате много😀).

Това с пушенето си е нож в гърба. Ако беше обявено предварително нямаше да си правя труда да идвам. 😞

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, cybersimo каза:

Това с пушенето си е нож в гърба. Ако беше обявено предварително нямаше да си правя труда да идвам. 😞

Ами аз съм твърдо за непушенето, така че не би трябвало да е проблем. Както казах, залата е само за нас, тоест ние определяме правилата. А в предната зала пък си е изцяло непушачи.

Всъщност ти си непушач, нали правилно разбирам?😀

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 9 часа, Sun4o каза:

Да вметна само, че залата утре ще е затворена за магеланците специално, та можем да си правим каквото решим - тоест да се пуши вътре или да сме европейци и да пушите отвън😀
Залата принципно е за пушачи, но утре може да променим това (ако не ми се опъвате много😀).

Призовавам да бъдем европейци 🙂 Мисля, че на всички ще им е по-приятно без димна завеса вътре в заведението...

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Сънчо, сакън за пушенето. Слава богу, че поне в това сме европейци. Иначе, ние може би ще закъснеем малко (не повече от 30 минути) . Не изяждайте прасешките или телешките салати, pls. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , jul каза:

Щом залата е само за нас и аз така предлагам - пийте, пейте, но не пушете плс 😏

 

За тайната стая има ли тайна дума за вход 😄

Питай къде е ваксинационният пункт😀.

Аз ще ги причаквам там с ваксина в ръка антиваксърите.

 

П.П. Мисля, че вече е ясно - НЯМА ДА СЕ ПУШИ В НАШАТА ЗАЛА. ТОЧКА.

  • Харесвам 1
  • Браво 3
Връзка към мнение

Аз сериозно обмислях да дойда, и без това при определено подреждане на небесните тела офисът ни понякога може да се падне по-близо до Пловдив отколкото до София, но тази седмица толкова много работа, че направо сме изпушили и не искам да нарушавам правилото за залата!

 

🙂

  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 57 минути , jul каза:

За тайната стая има ли тайна дума за вход 😄

 

Само ако тайната стая води към тайното общество! 🔞

  • Смея се 2
Връзка към мнение

След 16:30 се надявам вече да се пошляем по главната. Подслонили сме се в хотел Пълдин Кооп. Ако има и други айляк може да го нправим заедно. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.