Прескочи до съдържание

WOW! Сбирка в Пловдив - 24.11.2021, сряда


Sun4o

Препоръчани мнения

Чак не знам как да започна…😗😀

След няколкомесечно канене, най-накрая се на̀пънах и се осмелих да изтупам (доста) от прахоляка една позабравена тема - ще имаме среща в Пловдив. И времената бяха сложни, а и все още са си, еле па за срещи…

Домъчняли сме си, бая време стана и днес реших да обявя обявлението на годината за наш’те магеланци:

 

Датата е 24.11., денят е сряда, часът 19:00, купона обаче се мести пробно в нова кръчма - Фабрик.

Намира се на ул. Отец Паисий 31, баш в центъра е, добра отправна точка е и за Капана, който го знае от страната, ние в Пловдив си знаем за какво говорим.

За по-нетърпеливите - може да отидете и от 18ч. , че и по- рано.

 

Очакваме ви, а аз започвам традиционното записване:

 

1. Sun4o - 2-ма с 2 салати

2. luba_rizova - 2-ма

3. She

4. alexnpopova

5. Brani …?

6. T.E.Lawrencе

7. jul - 2-ма

8. bay_kolio - 2-ма с 2 салати

9. krasen_denev

10. lamerz1912

11. pamela

13. stenia

14. Botko

15. pizzavegetariana - 2-ма

16. Георги Матеев

17. strelec72 - 2-ма с 2 салати

18. anita82 - 2-ма

19. bulpa

20. Slavena със салата

21. Guinneess

22. cybersimo

23…….

 

  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 2 минути , Zaro каза:

А едно време какво имаше там ... 

…..обясних на нЕкои наши колеги вчера…😀

 

  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Я! Да взема да се включа мисля. По-скоро ще сме двама.

Пък и да проверим каква зимна биричка са заложили във Фабриката, за която вкарахте съспенс за незапознатите 😂.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз потъвам в размисли, но толкова искам да ви видя,че .....ще направя всичко възможно да присъствам.

@Sun4o има ли възможност за паркиране?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 34 минути , krasen_denev каза:

И аз потъвам в размисли, но толкова искам да ви видя,че .....ще направя всичко възможно да присъствам.

@Sun4o има ли възможност за паркиране?

Ма за теб винаги🍺

преди 1 час, bay_kolio каза:

И ние ще си помислим.

къде без вас...🙂

Връзка към мнение
Преди 1 час, T.E.Lawrence каза:

Жените твърдо идват, мъжете са "може би". 😄 Стегнете се, бе, ей! :crazy:

Когато жена каже "да", тя има предвид "може би". Ако каже "може би", има предвид "не". А ако  каже "не" ...

При мъжете е обратното. :crazy:

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение

Много се радвам на инициативата, Сънчо! Крайно време беше! 

Аз се записвам, но с една малка въпросителна, защото тогава имам близка именничка, но не знам дали тя ще празнува. Утре ще пиша какво е развитието.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако може "можебитата" до неделя да кажат би или не би, че трябва да конкретизираме бройка за резервация и също, ако има някой почитател на твръдия😀 алколхол със салата (като мен), да уточни дали иска салата или не. Принципно в заведението има храна, скара и мезета, но май няма салати и те конкретно, ако се уточнят предварително, ще ни направят (може би😀).

 

Тъ.....дерзайте 

Връзка към мнение
Преди 1 час, Sun4o каза:

Ако може "можебитата" до неделя да кажат би или не би, че трябва да конкретизираме бройка за резервация и също, ако има някой почитател на твръдия😀 алколхол със салата (като мен), да уточни дали иска салата или не. Принципно в заведението има храна, скара и мезета, но май няма салати и те конкретно, ако се уточнят предварително, ще ни направят (може би😀).

 

Тъ.....дерзайте 

Добре де.

Вече не го мислим. 

Със салата ни пиши.

Толкоз време не сме били на сбирка, че и във Варна да я направиш и в понеделник сутрин да я направиш пак ще се натресем.

 

 

  • Смея се 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, jul каза:

А баджове ще има ли 😀

Не, но дори и да има, винаги след първата среща в главата ви е хаос и безредие кой кой беше😀

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.