Прескочи до съдържание

Сбирка на по бирка - 10.05.2022


Препоръчани мнения

Бреййй, какъв неделен наплив за вижданката във вторник. А аз си мислех, че ще бъде малка бутикова срещата... 😉

  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
На 3.05.2022 г. в 20:27, Костов каза:

А докога ще продължават тези еретични седмични сбирки?!? Кога ние, простите провинциалисти, почиващи събота и неделя, ще можем да дойдем у престолния град на такава сБирка и сВодка???

Тъкмо и аз това щях да питам и гледам Костов ме е изпреварил 🙃

 

Весело да ви е и дано успеем да се включим следващия път.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Jane* каза:

Тъкмо и аз това щях да питам и гледам Костов ме е изпреварил 🙃

 

Весело да ви е и дано успеем да се включим следващия път.

Повечето Магеланци уикендите пътуват или са някъде по планинските пътеки. Поне предишния ни опит това е показал, но надявам се следващият месец да е някоя събота... 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, Марин каза:

Много добра сбирка се получи. Другият път исам обаче малко по-сериозно с бирата 😀.

Това по-сериозно с бирата не знам към кой точно е насочено. Мисля че имаше достойни биропийци и на двете големи маси. 🙂

 

Наистина взе , че се получи малка бутикова сбирка. Всички сплотени в приказки, закачки и наздравици под трите големи чадъра. Каквото и да става, ще ни върви по вода занапред. 🙂

Поздравления на престрашилите се да се явят на първа сбирка - Найден, Иван и Марин. 

Беше ми драго, че успяхме да се видим отново всички, надявам се следващият месец пак! 

Пс. Има една забравена шапка. На отговорно пазене мисля, че остана в Оги.  

  • Харесвам 9
  • Благодаря 2
  • Браво 2
Връзка към мнение

На Павел е шапката.Аз също благодаря за чудесната сбирка.Бирата ми дойде повечко,че имах и тежък ден,но когато краят е добър, всичко е наред!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.