Прескочи до съдържание

Календар на magelanci.com за 2023: Правила, участие, срокове и коментари


Препоръчани мнения

Преди 1 час, tougherty каза:

И моите календари пристигнаха днес - много са хубави.

 

Искам да попитам дали на някой друг малкият календар е с по-малка основа от миналогодишния? Според мен в печатницата са сбъркали нещо.20221220_105334.jpg.0212956aa09a1a973b3a0392e072baf1.jpg

20221220_105418.jpg

20221220_105446.jpg

И ние днес получихме нашите. И да, основата е по-малка.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз ги взех, много са хубави, уникални! Сега виждам всички снимки и е супер изненада. 

Странно, че днес срещнах в коридора колега, който срещам веднъж на  няколко месеца, носещ подарени му няколко рекламни календара и ми подари един.   Казах му, че такива работни хич не ги обичам и ще остане там. Приемам тази случайност като намек да си държа специалните магелански календари само за нас и близките 🙂 . Благодаря!

И да, леко са къси малките, но подозирам, че  няма да стигнат 🤭❤️😍☀️

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@Георги  след моите перипетии и неразбории , дали си ми изпратил календара, че да ходя да си го търся в Еконт Панчарево.   Извинявай за причиненото неудобство...

Връзка към коментар
преди 29 минути , ruwenzogy каза:

@Георги  след моите перипетии и неразбории , дали си ми изпратил календара, че да ходя да си го търся в Еконт Панчарево.   Извинявай за причиненото неудобство...

Да, вече трябва да те чака в офиса 🙂

Връзка към коментар
преди 5 часа, tougherty каза:

И моите календари пристигнаха днес - много са хубави.

 

Искам да попитам дали на някой друг малкият календар е с по-малка основа от миналогодишния? Според мен в печатницата са сбъркали нещо.20221220_105334.jpg.0212956aa09a1a973b3a0392e072baf1.jpg

20221220_105418.jpg

20221220_105446.jpg

Категорично са объркани. При мен е същото . Говоря за 4 бройки, което означава че явно не е единичен проблем. Доста трудно ще могат да се ползват.  

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, kali каза:

И моите малки са така, но сръчната ми колежка ги прехвърли на основата от миналата година. Правилно съм избрала на кой да подаря календар 🙂

Супер идея! Ще я използвам.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 29 минути , Дани Магелани каза:

Супер идея! Ще я използвам.

И аз се сетих за нея, обаче работи само за календара, който оставям за себе си. Евентуално ще проработи за тези, които подарявам на майка си и на сестра си. Но не и за останалите, които съм приготвил за подаръци.

Другото, което се сетих, е да използвам един кламер и от малък настолен календар да си го направя малък стенен 😄 

Връзка към коментар
преди 16 часа, tougherty каза:

Искам да попитам дали на някой друг малкият календар е с по-малка основа от миналогодишния? Според мен в печатницата са сбъркали нещо

И при мен са така....

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Хората от коледната сбирка, толкова ли никой от вас не забеляза проблема преди да избълвам всички поръчки в понеделник на обяд 🙂

 

Иначе от печатницата се извиняват и предлагат да ги коригират, но това при изпратени календари не е практично по тон причини. Ще ви държа в течение какво ще се разберам, междувременно съм сигурен че има много сръчковци тук, не е само @wiliko, така че споделяйте лесни и хитри начини за справяне с проблема.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

А как да разбера, дали съм успяла да изпратя заявката за календар? Предишни години можех да проверя в "Поръчки на календари", сега там ли ще излезе пак? Не помня дали ми излезе на екрана потвърждението...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , searus каза:

А как да разбера, дали съм успяла да изпратя заявката за календар? Предишни години можех да проверя в "Поръчки на календари", сега там ли ще излезе пак? Не помня дали ми излезе на екрана потвърждението...

Ако чак толкова се притесняваш  пишеш тук и ти казвам 🙂 Твоята поръчка е приета, но ще бъде изпратена след Коледа както е упоменато в детайлите.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

 Вариантите за компенсация са два:

 

- 20% отстъпка от цената на всеки малък календар. Превеждам ги по револют или банка.

- 20% отстъпка от цената на всеки малък календар за 2024 (ако правим такива догодина), за всеки поръчал малък календар тази година.

 

Ще направя формичка за попълване на всички, които избират вариант 1, но ще е след празниците, сега точно ми е лудница и ако объркам и какви пари да пращам насам-натам съвсем ще стане епопея.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар

моята тeхнология е като на @Mary с тази разлика че ползвах широко тиксо поради липса на лепило в офиса...😜

дерзайте сръчковци, така ще придобият персонален облик календарите, които искате да подарите 😘

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 40 минути , Георги каза:

Вариантите за компенсация са два:

Аз се отказвам от компенсациите. 

 

Важното е, че календарите са красиви и вършат работа. Нямам проблем с малкото неудобство 🙂 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Календарите могат да се използват както са си, а както видяхме с минимални усилия могат да се преправят (чудесно занимание по труд и творчество за млади магеланчета). Моят още вчера го поправих като сложих листовете на основата на миналогодишния. Ако все пак печатницата предлага компенсация, мисля че е най-удачно средствата да отидат за поддръжка на форума вместо да се връщат. 

 

  • Харесвам 24
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.