Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Ако превеждате често към сметки, към които после пак ще ви се налага да превеждате, шаблоните са забутани в таб "Плащания":

1665997591_Screenshot_20230429_093919_tbibank.jpg.2ed3567701f5c3dcd1f4bd20f622345d.jpg

 

Така примерно си погасявам Уиз картата без да плащам на ДСК таксата на банкомат (всъщност избягвам най-вече неудобството да нося физически парите и банкоматът да ми къса нервите, като не приема банкнотите):

1416883428_Screenshot_20230429_093934_tbibank.jpg.87c43a8c0d68b1c0f52e1aec0f65a9d0.jpg

2.1% лихвата за суми до 2000 лв. в Tbi картата доста ме кефи. Вместо някоя бг банка да ми взима такса поддръжка на сметка/карта и такса теглене от банкомат, Tbi ми дава всеки месец 3.77 лв.лихва. За сега съм доволна, стига Tbi да не сговнят нещо.

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Ново нещо  виждам. Бонус  20 лв,ако се активира  картата и се купи  нещо. Не съм поръчвал новата Виза. Оказа се,че за да се активира искат последните  4 цифри от карта,която не съм получил и поръчвал. Може пък да дойде тези  дни в пощата.

2023_04_29_19.29.06.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Е не мога да ги разбера тия. Този път наистина ми пратиха лихвата за м. април в сейфа...

Но... такава лихва щом я дават и то всеки месец да я пращат където си искат.😁😁 Аз сам ще си я прехвърля и харча...🤣

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
1 hour ago, КОКО22 said:

Е не мога да ги разбера тия. Този път наистина ми пратиха лихвата за м. април в сейфа...

Но... такава лихва щом я дават и то всеки месец да я пращат където си искат.😁😁 Аз сам ще си я прехвърля и харча...🤣

Дават ли ти - взимай, гонят ли те - бягай. Памела от чата каза, че лихвата отива в касичката. Ако искате да я ползвате, прехвърляте я в картата и я ползвате. Само трябва да е поне 1 лв.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 9 часа, КОКО22 каза:

Е не мога да ги разбера тия. Този път наистина ми пратиха лихвата за м. април в сейфа...

Но... такава лихва щом я дават и то всеки месец да я пращат където си искат.😁😁 Аз сам ще си я прехвърля и харча...🤣

А в крайна сметка кое ти олихвиха? Сумата в касичката или тази по сметка? 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 часа, Cvetomir Iliev каза:

А в крайна сметка кое ти олихвиха? Сумата в касичката или тази по сметка? 

Сумата по СМЕТКАТА. Като първия път лихвата си влезе в сметката, а сега получих 4.22лв. в касичката. Както казах все ми е едно - да дават...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
4 hours ago, КОКО22 said:

Сумата по СМЕТКАТА. Като първия път лихвата си влезе в сметката, а сега получих 4.22лв. в касичката. Както казах все ми е едно - да дават...

Хубава лихвичка от 4.22 лв. са ви дали. Както са писали, че само салдо до 2000 лв. се олихвява по топ-лихва 2.1% , а остатък над 2000 лв по 0.15%, сметката показва, че по neon сметката сте държали постоянно авоар от 7 760лв. за м. април. Ако е така - със здраве да си я харчите. Ако ли пък не - банката се е самоужилила. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 17 часа, еХ_customer каза:

Хубава лихвичка от 4.22 лв. са ви дали. Както са писали, че само салдо до 2000 лв. се олихвява по топ-лихва 2.1% , а остатък над 2000 лв по 0.15%, сметката показва, че по neon сметката сте държали постоянно авоар от 7 760лв. за м. април. Ако е така - със здраве да си я харчите. Ако ли пък не - банката се е самоужилила. 

О о о явно сте много добър в сметките. Факт е, че са повече ала имаше и движение.

Аз разсъждам така - при положение че другите банки не дават нищо / а даже някои и вземаха преди/ защо не да не ги държа тук - 0.15% все е по-добре от 0%.😄 А има и друго предимство - безплатни преводи, безплатни тегления и то без такса за сметката.....

Но.. банката не е префектната, аз си знам. Преди време си имах разправии в някои офиси. 

Поради тази причина, просто ги следя и избирам най-добрата оферта.

Та моя съвет е  - не се обвързвайте дългосрочно в никой подобна институция...

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар

И аз ще се махам от тия.В адрес са ми писали някакво село Долно ново.Старата карта Мастеркард не се вижда вече в приложението и снощи успях да си прехвърля парите в Револют.Новата Виза сигурно нарочно няма да дойде с този фалшив адрес.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Моята стара карта Мастъркард все още се вижда в мобилното приложение. Колкото до адреса, моят също е "грешен" но вече две карти получавам от TBI без никакви проблеми. Но всеки си преценява къде да си държи парите. 🙂

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
На 29.04.2023 г. в 19:31, dimitrov6 каза:

Ново нещо  виждам. Бонус  20 лв,ако се активира  картата и се купи  нещо. Не съм поръчвал новата Виза. Оказа се,че за да се активира искат последните  4 цифри от карта,която не съм получил и поръчвал. Може пък да дойде тези  дни в пощата.

2023_04_29_19.29.06.jpg

И на мен от 10 дена ми излезе новата ВИЗА да активирам без да съм поръчвал, още не е дошла на адрес и куриер не ме е търсил странно, не съм я и поисквал.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, vinidj каза:

И на мен от 10 дена ми излезе новата ВИЗА да активирам без да съм поръчвал, още не е дошла на адрес и куриер не ме е търсил странно, не съм я и поисквал.

Сега получих СМС ,че утре ще дойде пратка със Спиди. Картата е.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Patrick K каза:

Къде го пише това?

Заредих пари в новата карта  и опитах да си платя тока,за да  взема  бонуса от Tbi 20 лв,но не минава  плащането.  Да не би първо на банкомат  да се направи теглене и така да се активира.

20230504_142240.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , dimitrov6 каза:

Заредих пари в новата карта  и опитах да си платя тока,за да  взема  бонуса от Tbi 20 лв,но не минава  плащането.  Да не би първо на банкомат  да се направи теглене и така да се активира.

20230504_142240.jpg

Във физически магазин трябва. Купи си 1 аспирин от аптеката.😀

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, marycap каза:

Във физически магазин трябва. Купи си 1 аспирин от аптеката.😀

Може и онлайн да е първото плащане. За целта трябва да се получи 3д парола в смс. На практика смс-а не идва автоматично и трябва да се пише в чата им за да изпратят смс.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, bronco каза:

Може и онлайн да е първото плащане. За целта трябва да се получи 3д парола в смс. На практика смс-а не идва автоматично и трябва да се пише в чата им за да изпратят смс.

Точно така направих и мина плащането.Те ми писаха,че при поръчката на картата трябва да съм получил СМС с паролата,но аз нямах и сега ми пратиха. Новата карта е по-хубава,на старата релефните цифри се обелиха боята.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Днес, 08.05.2023 TBIbank изпусна от контрол мобилното си приложение. 
1. При захранване на neon сметка новата наличност се вижда само след рестартиране на приложението.

2. Изчезнаха депозитните сметки

3. Комуналните плащания не работят. Бутонът “плати” не действа.

Дъното е близо.

Връзка към коментар
преди 9 минути , еХ_customer каза:

Днес, 08.05.2023 TBIbank изпусна от контрол мобилното си приложение. 
1. При захранване на neon сметка новата наличност се вижда само след рестартиране на приложението.

2. Изчезнаха депозитните сметки

3. Комуналните плащания не работят. Бутонът “плати” не действа.

Дъното е близо.

То кога ли е било под контрол, пълен шит е приложението и ако разчиташ на него за нещо важно 😂

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Искам да сменя Пин кода на банкомат на ПИБ,но не стана. Картата не беше използвана досега на банкомат, но  платих онлайн веднъж и е активирана. После днес изтеглих и от банк със стар Пин.

Сега пак пробвах на банкомат  на Цкб и стана.

Връзка към коментар
преди 4 часа, dimitrov6 каза:

Искам да сменя Пин кода на банкомат на ПИБ,но не стана. Картата не беше използвана досега на банкомат, но  платих онлайн веднъж и е активирана. После днес изтеглих и от банк със стар Пин.

Сега пак пробвах на банкомат  на Цкб и стана.

Аз успях на АТМ на Райфайзен преди няколко месеца

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Не помня да сме го коментирали - на всяко гише във физическите офиси на TBI, долу в дясно на преградата има QR код. Сканирайки го имате възможност веднага да оцените обслужването, да похвалите или да посочите от какво сте недоволни. За втори път ми прави впечатление, колко са чувствителни при сканиране на кода от моя страна. Стават значително по-любезни и отзивчиви.

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.