Прескочи до съдържание

Цените на хотелите в Европа в момента. Къде резервирате?


era123

Препоръчани мнения

преди 26 минути , Lindt каза:

Не, ограничението е за меките сирена, като досаждат главно във Франция. Чедър, пармезан, грюер няма проблем. Меките сирена от Португалия също минаха. Но с чекиран може да вземеш повече 🙃

Чакайте малко - от UK май вече не можеше да се внася храна в ЕС след Brexit, нали? Та идеята за купуване на Чедър от Лондон отпада.

  • Шок 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

А иначе по темата - за евтини хотели едно време ползвах hotwire.com и priceline.com, тъй-като имаха хотели с наддаване и можеше да се уцели добър четиризвезден хотел на цената на тризвезден, но priceline промениха модела и вече не предлагат такава услуга, а hotwire нямат чак толкова много налични хотели, но мисля, че все пак е опция за някои дестинации, особено в щатите и Западна Европа.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 19 минути , Eva eva каза:

Е, то на теория така лесно 🙂 Айде елате да видите около нас колко Спаркове има 🙂 Нито едно. Много рядко се появяват. Да не говорим, че ако има, то е на около 10-15 минути от нас, но да не си мислите, че се върви по равно 🙂 15 минути сутрин по баира, ай мерси 🙂 

А аз мислех, че затова се зариби да катериш баирите по планините. 🤭

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 39 минути , Djgeorgie каза:

Чакайте малко - от UK май вече не можеше да се внася храна в ЕС след Brexit, нали? Та идеята за купуване на Чедър от Лондон отпада.

Сестра ми донесе около 5 кг чедър декември, минавайки през Венеция за по-пряко. Но наистина беше взела всяка опаковка чедър да е различна и сигурно може да се брои за дегустация :girl_wacko:

 

Извинявам се за спама, но честно казано няма какво да споделя за нощувките, защото очевидно повече се вълнувам от сирене. 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 2 часа, Eva eva каза:

Е, то на теория така лесно 🙂 Айде елате да видите около нас колко Спаркове има 🙂 Нито едно. Много рядко се появяват. Да не говорим, че ако има, то е на около 10-15 минути от нас, но да не си мислите, че се върви по равно 🙂 15 минути сутрин по баира, ай мерси 🙂 

единственото по-ужасно нещо от Спарка е електрическата тротинетка ...

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Моите наблюдения са, че всичко с цените, вкл. на местата за настаняване, избухна преди година още като хвърлях боб за лято 2022. С рентакарите каква касапница беше също, куче влачи диря няма. Аз сравнително хубава пандемия си изкарах, но примоцията свърши.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Брани каза:

единственото по-ужасно нещо от Спарка е електрическата тротинетка ...

Слабички ли са?  Като цена не мога да преценя колко би струвало, но са ми казвали, че не са много евтини. И като си знам късмета - я таратайка без ток ще ми се падне, я с почерпен гражданин вътре 😄 Няма как да рискувам с такова нещо. 

Връзка към мнение
преди 4 часа, Lindt каза:

Сестра ми донесе около 5 кг чедър декември, минавайки през Венеция за по-пряко. Но наистина беше взела всяка опаковка чедър да е различна и сигурно може да се брои за дегустация :girl_wacko:

 

Извинявам се за спама, но честно казано няма какво да споделя за нощувките, защото очевидно повече се вълнувам от сирене. 

Жестоко! Благодаря за инфото - другия път и аз ще донеса, че с баща ми сме големи фенове!

  • Смея се 2
Връзка към мнение

Така като гледам заглавието на темата може да се смени Цените на чедър ( и други сирена )  в Европа в момента. От къде купувате?

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 17 минути , Otnesen каза:

Така като гледам заглавието на темата може да се смени Цените на чедър ( и други сирена )  в Европа в момента. От къде купувате?

Заглавието не ми се струва достатъчно уважително. Благодарение на субсидираното производство на много места в Европа невероятни сирена струват скандално малко за щастливия потребител. И наистина чанта със сирена на връщане добавя поне една звезда към преживяването ми. 

Да, вероятно темата можеше да разкрие подобни небивало добри предложения в областта на настаняването, но секторът не работи по този начин. И си има цял раздел с теми със съвети, промоции, хватки и мега сделки. А негативният тон не предразположи хората да споделят и тук открития, а да си пофилософстват или да се оплачат, когато им е скучно.

 

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 11 минути , Otnesen каза:

Така като гледам заглавието на темата може да се смени Цените на чедър ( и други сирена )  в Европа в момента. От къде купувате?

Истината е, че отдавна трябваше да имаме подобна тема. 😂

Цените на нощувките са ясни, но истинската драма е, че мола в Лутън в неделя работи до 17:00ч. От къде мога да купя чедър след 17:00? 😆
 

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 12 часа, Eva eva каза:

Слабички ли са?  Като цена не мога да преценя колко би струвало, но са ми казвали, че не са много евтини. И като си знам късмета - я таратайка без ток ще ми се падне, я с почерпен гражданин вътре 😄 Няма как да рискувам с такова нещо. 

Не, на мен просто не ми харесват споделените услуги. Както и световната електрификация. А за комбинацията от двете да не говорим 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.