Прескочи до съдържание

Saudia & Flynas - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 31 минути , Marisha каза:

И аз получих SMS за отменен полет Сеул-Виена. Имейл не получих. 

И вие ли сте през Рияд? Ние летим през Джеда и всичко изглежда непроменено.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 36 минути , Lindt каза:

И вие ли сте през Рияд? Ние летим през Джеда и всичко изглежда непроменено.

През Джеда сме, разредили са пролети Джеда - Сеул и обратно. Вече има дни, когато не летят. На отиване полета не е засегнат, на връщане в неделя са го отменили.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 32 минути , Marisha каза:

През Джеда сме, разредили са пролети Джеда - Сеул и обратно. Вече има дни, когато не летят. На отиване полета не е засегнат, на връщане в неделя са го отменили.

И ние получихме смс и абсурдно предложние. После ще го анализираме вкъщи. 

Връзка към мнение
В момента, Lindt каза:

И ние получихме смс и абсурдно предложние. После ще го анализираме вкъщи. 

Може да се обадите и да поискате пре-букиране на директен полет същия ден.

На мен в началото ми предложиха да ме пре-букират на техен порет с 2 дни по-късно, но аз отказах и помолих за Луфтханза на същия ден. Казахи ми , че за същия ден, освен Луфтханза, има и полет на Asia Airlines (също директен) и можех да избирам между 2 директни полета. Избрах Луфтханза, заради часовете.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 20 минути , Lindt каза:

И ние получихме смс и абсурдно предложние. После ще го анализираме вкъщи. 

Ние не получихме никакво предложение.

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 25 минути , Capitan Morgan каза:

Виена-Джеда, нощувка. Джеда-Рияд (голям престой) - Сеул ли?

И моя полет на отиване е прецакан и получих същото предложение, нещо не ми допада. Ще огледам опциите и ще звъня по телефона за нещо по-удобно. На първо четене виждам Виена-Париж-Сеул с Air France, но ме блазни повече отиването през Доха с Qatar Airways, ще видим колко са ларж саудитците 🙂

 

Между другото сега е момента да донаправим групички, може да местим свободно датите.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И при мен отмениха Сеул-Джеда и Джеда-Виена,а ми промениха вместо Джеда-Сеул,го направили Джеда-Рияд-Сеул.Останал е само Виена-Джеда,но в сайта на авиокомпанията не виждам за този ден да има такъв полет.Поисках рефунд.Всички полети са на една резервация. Сега видях ,че ми връщат с 42 швейцарски франка по-малко.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сега помагах на приятелка защото новия полет беше с престой 15 часа в Джеда и вече трябва виза.

Единия полет беше отменен, а втория променен и не даваше опции за промяна на променения.

 

След съвет да звънне,  й дадоха Виена-Истанбул-Сеул, а връщането директно Сеул-Виена, не знам с коя компания.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, Marisha каза:

Ние не получихме никакво предложение.

На имейла е това: 

image.png.3bf637814eaba9b059ad0a1b38d33938.png

 

 

Аз не знам какво може да се оптимизира. Например може ли да не гледам Виена, а някой по-симпатичен град като изходна точка 😄

Връзка към мнение
преди 33 минути , Lindt каза:

На имейла е това: 

image.png.3bf637814eaba9b059ad0a1b38d33938.png

 

 

Аз не знам какво може да се оптимизира. Например може ли да не гледам Виена, а някой по-симпатичен град като изходна точка 😄

Korean Air имат директен полет от Виена до Сеул. Пък и са заедно със Саудия в Sky Team. 

Тъй като не намерих австрийски телефон за контакт, може да се пробва с немския и да се помоли да промяна на директния полет на Кориан.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 17 минути , Essy каза:

Korean Air имат директен полет от Виена до Сеул. Пък и са заедно със Саудия в Sky Team. 

Тъй като не намерих австрийски телефон за контакт, може да се пробва с немския и да се помоли да промяна на директния полет на Кориан.

Благодаря! Видях ги полетите на корейците, но още ще мисля какво да искаме от съпорта и как да откраднем още малко време. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 3 часа, Alexander каза:

Сега помагах на приятелка защото новия полет беше с престой 15 часа в Джеда и вече трябва виза.

Единия полет беше отменен, а втория променен и не даваше опции за промяна на променения.

 

След съвет да звънне,  й дадоха Виена-Истанбул-Сеул, а връщането директно Сеул-Виена, не знам с коя компания.

В кой кол център звъняхте?

Връзка към мнение
преди 8 минути , Радослав каза:

На сайта на Saudia, има чат. Аз успях да се свържа със съпорта им сравнително лесно /agent/ . Не пречи да се пробвате от там. 🙂

 

о, и какво ти предложи агентът? 

Връзка към мнение
преди 6 минути , Радослав каза:

На сайта на Saudia, има чат. Аз успях да се свържа със съпорта им сравнително лесно /agent/ . Не пречи да се пробвате от там. 🙂

 

Как се свърза с агента, само чатбот ми излиза.

Връзка към мнение
преди 33 минути , Lindt каза:

о, и какво ти предложи агентът? 

ха, опитах се да сменя полета си безплатно /MXP-DAR-LGW/ , след като saudia промени графика си, но не ми се получи 🙂 . Правели безплатно промени, само ако новите часове са с разлика над 2 часа спрямо оригиналните. Моите часове бяха мръднати половин час.

 

преди 34 минути , Marisha каза:

Как се свърза с агента, само чатбот ми излиза.

live agent, или agent, 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Първият ни разговор с Франкфурт не беше сполучлив, помолиха ни да изчакаме около месец, за да си нагласят разписанието и тогава, ако не ни устройва, ще предложат друга компания. Но предвид, че други магеланци получиха нови билети с корейците, а ние ужасно ги искахме тези директните, звъннахме пак. Този път за 17 минути свършихме всичко - смениха ни датите с желаните, полетите са директни и сме много щастливи от подобренията в пътуването. Даже може да отметнем теста на кимчи преди да стигнем.

Аз вече доста ги обичам тези саудитци, особено когато не летим с тях 🙂

  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 2 минути , Яничка каза:

От чисто любопитство, някой от успелите да променят в тяхна полза билета, бил ли е през посредник?

Май всички билети са от промоция, която беше директно от авиокомпания.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 1 час, Яничка каза:

От чисто любопитство, някой от успелите да променят в тяхна полза билета, бил ли е през посредник?

Не, директно от сайта на авиокомпанията бяха нашите билети. Успях да ги сменя с директни полети с корейците след два разговора с немския съпорт. След мен и Вера успя. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

HIT! Full service flights from Paris to Indonesia from €385 **PRICE DROP**

Route:
Paris – Jakarta – Paris

Travel dates:
January – March 2024

Some examples:
23 Jan – 7 Feb €400
23 Jan – 11 Feb €385
23 Jan – 14 Feb €385 
25 Jan – 7 Feb €414
25 Jan – 14 Feb €400
31 Jan – 11 Feb €385
31 Jan – 14 Feb €385
5 – 14 Mar €389
6 – 19 Mar €400
6 – 26 Mar €385
8 – 26 Mar €385

 

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.