Прескочи до съдържание

сБирка на по бирка - 20.04.2023 г. (след Великденско биролеене)


Препоръчани мнения

преди 20 часа, Zaro каза:

Датата ли ще отбелязвате?🙃

Нямаме Черешово топче, с което да гръмнем. 😉

преди 32 минути , Desi75 каза:

И аз съм в София, дори и да няма място за сядане, ще мина да ви видя. 🙂

Айде, че ти само обещаваш 😉

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
В момента, Lyubina каза:

@Desi75, така като гледам, ако няма друго място, най-вероятно моето ще е свободно 

Абе места да искате... 🙂

Връзка към мнение
преди 47 минути , Desi75 каза:

И аз съм в София, дори и да няма място за сядане, ще мина да ви видя. 🙂

Ще пробвам да те изкуша с юбилейното етикетче, което ще пропуснеш, ако не дойдеш!

 

stickers_04_2023.jpg.0323376abeaeedef0f456374db60e300.jpg

 

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към мнение

Цъ, цъ ,цъ Прекрасни етикетчета , а аз няма да мога да дойда , че висшестоящите ми намериха работа в последния момент .

Може ли моето да го дадете на @anita82., 

И ако се броите за Венецуела да преброите и мен , моля, моля, моля ...

Връзка към мнение
преди 7 минути , neuromancer каза:

нулата от етикетчето ми заприлича на бъчва, кой знае защо 😀

Да бе верно ... Както каза преди много години Императорът, когато още не беше Император, а сенатор, кандидатиращ се за канцлер: "A surprise to be sure, but a welcome one ..."

 

Случайно се е получило. (А може би няма нищо случайно ...)

 

 

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Пия си кафето тая сутрин и се чудя как да започна пост, такъв че да опише поне част от снощната емоция. 

Нека да е с Оги, който ни размекна до неузнаваемост с юбилейното албумче, което си е направил със снимки на магеланци от най-различни сбирки. Напомни ни за едни от първите срещи, за общите пътувания. За магеланци, които ще останат в сърцата ни със споделеното от тях във форума, с усмивките, които са ни дали и шегите, които сме си разменили! Снощи сякаш и те бяха с нас! Чудна емоция беше, чудна! 

Отново поздравления за всички дошли за първи път! Не бяхте малко, множете се! 😉 

Доста от вас не бях виждала отдавна, все се разминавахме. Е, снощи ви видях , нацелувах и почесах по брадите. 

Имаше разкази, имаше планове, имаше бира!

Има Ви Вас! Продължавайте да бъдете все така усмихнати, сбъдвайте си мечтите и създавайте нови. Не сваляйте крака от педала и живейте за следващия самолетен билет, за следващото пътуване и надявам се... до следващата среща! 

  • Харесвам 21
  • Благодаря 5
  • Браво 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.