Прескочи до съдържание

дневник Моята Сокотра


Svetulche

Препоръчани мнения

преди 2 часа, Anna Kalinovska каза:

Има.. :sun_bespectacled: Тръгвах през февруари м.г., когато 24 ч. преди отпътуването, на опашката за пср теста ме свари известието за отменен полет от Абу Даби.. Та има за наваксване..

да не е трябвало да летиш с полета на 7 февруари 2022... че и ние стягахме багажите за тогава, но се провали пътуването....

(добре че все пак го осъществихме през октомври 2022)

Връзка към мнение
преди 32 минути , wiliko каза:

да не е трябвало да летиш с полета на 7 февруари 2022... че и ние стягахме багажите за тогава, но се провали пътуването....

(добре че все пак го осъществихме през октомври 2022)

Точно! За утеха се метнах тутакси към Вихрен в тежка зима с идея за втора нощувка на Кончето.. После скоропостижно се включих в Сирия с Ливан от 8 март и от тамошен съгрупник научих, че поради отменянето на същия февруарски принудително трябвало да остане на Сокотра 10 дни на собствена нога до следващия полет към Абу Даби..

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Просто съм бляла.Или спала, че беше доста рано. Да се чете юни 2024. И наистина заявявам желание за Сокорта и Йемен изобщо.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 7 часа, Роми каза:

И наистина заявявам желание за Сокорта и Йемен изобщо.

И на мен Йемен ми е напред в списъка с желания, ама да видим кога безумието там ще приключи. Въпреки че, разбирам и сега се пътува в Южен Йемен

 

преди 11 часа, Anna Kalinovska каза:

принудително трябвало да остане на Сокотра 10 дни на собствена нога до следващия полет към Абу Даби..

Аз до последно си имах едно наум, че може и да не тръгнем, ама не съм си и помисляла, че няма да се върнем в уречения ден. А то е близко до ума 🙂

Идеално щеше да ми дойде още една седмица там, нищо че после в офиса щяха да ме линчуват 🙂

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, Svetulche каза:

И на мен Йемен ми е напред в списъка с желания, ама да видим кога безумието там ще приключи. Въпреки че, разбирам и сега се пътува в Южен Йемен

 

Аз до последно си имах едно наум, че може и да не тръгнем, ама не съм си и помисляла, че няма да се върнем в уречения ден. А то е близко до ума 🙂

Идеално щеше да ми дойде още една седмица там, нищо че после в офиса щяха да ме линчуват 🙂

 

🙃 Няма невъзможни неща. Приятелка прави опит да стигне до Сокотра преди 2-3 години и не успя, имаше някакви размирици в Йемен и се наложи да се върне във Великобритания, където живее. Отказала се е от следващи опити, сега проучва затънтени полу(не)населени шотландски островчета.

 

Обаждането при мен звучеше: Имам лоша новина. Казвам: Хубава, лоша - навреме да е.. И моментално минах на вариант В. Оставането на острова до следващия полет е струвало на доктора 350 щ.д. и добре, че ги е имал. Там няма банкомати и не приемат КК, нали? А аз по правило пътувам с минимум средства, щото колкото носиш, горе-долу толкова ще похарчиш..

Връзка към мнение

За проявяващите интерес към Сокотра:

 

Air Arabia са обявили полетното си разписание за периода октомври 2023 - януари 2024 г. Освен във вторник ще има полети и в петък.

Това означава, че ще има възможност за престой, различен от 7 дни. Конкретно Lonely Socotra ми писаха, че могат да предложат 4 ,5, 8 и 11 дневни турове.

  • Харесвам 9
  • Благодаря 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.