Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

ако са на терминала там, и ще им взимаш пълните застраховки, не виждам защо да не ги ползваш, Duke по-горе е споделил, че е нямал никакви проблеми

 

ние в крайна сметка избрахме за Ница Goldcar, защото три дни преди пътуването ни цената на Key'n Go падна под тази на ОК, а и предпочетохме да губим по десетина минути за взимане и връщане на колата /точно толкова отне наистина/ вместо по над час с някакви апокрифни шатъли

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 14 часа, antea каза:

ако са на терминала там, и ще им взимаш пълните застраховки, не виждам защо да не ги ползваш, Duke по-горе е споделил, че е нямал никакви проблеми

 

ние в крайна сметка избрахме за Ница Goldcar, защото три дни преди пътуването ни цената на Key'n Go падна под тази на ОК, а и предпочетохме да губим по десетина минути за взимане и връщане на колата /точно толкова отне наистина/ вместо по над час с някакви апокрифни шатъли

Така като гледам не са на терминала, а и не искам да вземам пълна застраховка. За това и питах, де. Не съм очаквал с пълна застраховка да правят номера. 
Благодаря все пак за бързия отговор.

Връзка към мнение
преди 8 часа, tch каза:

Така като гледам не са на терминала, а и не искам да вземам пълна застраховка. За това и питах, де. Не съм очаквал с пълна застраховка да правят номера. 
Благодаря все пак за бързия отговор.

Ориентирай се по вида негативните отзиви. Ако са "не ми признаха застраховката, която не се признава", работата е ясна.

В Бари взех кола от фирма с 90% отрицателни отзиви. 😂 Всичко беше перфектно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

В момента имат 30% отстъпка с код BACK2SUMMER. Като сравнявам цената през booking.com/rentalcars и техния сайт реално ми излизат около 30% разлика в цената.

Аз съм ползвал OK Mobility през 2021 в Испания от Аликанте до Валенсия за няколко дни и нямах проблем с връщането на колата и връщането на депозита.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.